Парни из Днепра — в команде создателей популярной программы для смартфона

WhatsApp — то, что есть почти у каждого из нас на смартфоне. Это популярная бесплатная система мгновенного обмена текстовыми сообщениями для мобильных и иных платформ с поддержкой голосовой связи.

В США выбрали самую некрасивую собаку

В США, в штате Калифорния прошел 29-й конкурс World’s Ugliest Dog Contest, победу в котором одержала неаполитанский мастиф по кличке Марта, передают Подробности со ссылкой на The Guardian.

25 червня. Цей день в історії

1783 рік — французький хімік Антуан Лоран Лавуазьє повідомив на засіданні Паризької академії наук, що вода — це сполука водню і кисню.

Samsung випустив телефон у рідкісному форматі (фото)

Компанія Samsung представила в Південній Кореї смартфон Galaxy Folder 2. Головною особливістю є те, що телефон вийшов в рідкісному тепер форматі розкладачки, пише 24 канал з посиланням на Samsung.

В Україні є унікальна обсерваторія (Фото)

А чи знали ви, що в Україні існує приватна обсерваторія? Не просто існує, а працює, відкриває нові малі планети, співпрацює із Пулківською кооперацією оптичних спостерігачів, має три телескопи та п’ять співробітників.

Будет вкусно: в Украине реорганизуют школьное питание

Победитель телевизионного шоу «МастерШеф» Евгений Клопотенко получил грант на написание и внедрение сборника рецептур для питания в школьных учебных заведениях.

Українка зіграє роль у голлівудському фільмі про шпигунів

Українка Іванна Сахно підписала контракт зі студією Lionsgate і приєднується до команди акторів, що працюють на зйомках комедії «Шпигун, який мене кинув».