У Дніпрі попередили батьків: ігри на підвіконні можуть бути фатальними

Все частіше через необережність маленькі діти випадають з вікон. З настанням літа люди відкривають вікна, щоб провітрити приміщення.

Парни из Днепра — в команде создателей популярной программы для смартфона

WhatsApp — то, что есть почти у каждого из нас на смартфоне. Это популярная бесплатная система мгновенного обмена текстовыми сообщениями для мобильных и иных платформ с поддержкой голосовой связи.

Какова ситуация с вакциной от бешенства на Днепропетровщине

Председатель правления Днепропетровского общества защиты животных «Верность» Марианна Мирошниченко привела такую статистику: в 2015 году зафиксировано 1200 укусов людей, 400 — бездомными собаками, кошками и дикими животными.

У Дніпрі затримали чоловіка, який вистрелив у поліцейського

Нещодавно наряд реагування Управління поліції охорони в Дніпропетровській області вчасно допоміг співробітникам карного розшуку під час затримання озброєного злочинця.

У Дніпрі знову стріляли: є жертви

Подія сталася 22 червня близько 22-ї вечора на вулиці Хорольській у Дніпрі. Сусіди знали, що господар приватного будинку знаходиться на заробітках.

Коли за кермом дніпровської маршрутки – хам…

Неприємні історії взаємовідносин пасажирів з водіями маршруток у Дніпрі все частішають. Нахабність та безкультур’я останніх деколи долають будь-які межі.

У Дніпрі продовжать встановлювати сучасні зупинкові комплекси

Про це під час прес-конференції 23 червня повідомив директор комунального підприємства «ДніпроТрансКомплекс» Михайло Семчук. Він нагадав, що торік у грудні відкрили дві сучасні зупинки на житловому масиві Перемога-1.