У Юр’ївському районі вперше за багато років капітально відремонтували дороги та навчальні заклади

Капітальний ремонт доріг, реконструкція навчальних закладів та будівництво соціального житла. За останній рік у Юр’ївському районі реалізовано з два десятки важливих інфраструктурних проектів.

У Кривому Розі поліцейські нагородили мужнього школяра (Фото)

Сьогодні інспектори урочисто вручили учню 9 класу ЗОШ № 33 стилізований значок Національної поліції та подяку від Управління патрульної поліції у місті Кривий Ріг за мужність, рішучість та допомогу у протидії злочинності, повідомляютьу  прес-службі поліції.

У Павлограді нагородили талановитих колядників

23 січня у КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр» Павлограда відбулися гала-концерт і церемонія нагородження Х відкритого дитячого новорічно-різдвяного фестивалю «Різдвяна зірочка».

5 лет тюрьмы — за смертельный наезд на пешехода

Апелляционный суд Днепропетровской области поддержал позицию прокуратуры области и оставил в силе приговор суда первой инстанции, которым 22-летний гражданин признан виновным в совершении преступления, предусмотренного ч.2 ст.286 УК Украины (нарушение правил безопасности дорожного движения, которое повлекло смерть потерпевшего).

Жители Днепропетровщины стали меньше болеть гриппом

Жители Днепропетровщины стали меньше болеть простудой и гриппом. За последнюю неделю в больницы обратилось 15 000 человек — на тысячу меньше, чем в предыдущие семь дней.

Опасная посылка: на Днепропетровщине оружие можно получить по почте (ВИДЕО)

В Кривом Роге сотрудники Службы безопасности Украины совместно с полицейскими задержали местного жителя, который получил на почте опасную посылку.

У Кривому Розі затримали «любителя» золотих прикрас (Фото)

Приблизно о 02:00 годині 23 січня під час несення служби патрульні отримали виклик «зґвалтування». Прибувши за адресою поліцейські встановили заявницю, яка пояснила, що невідомий чоловік намагався її зґвалтувати, схопив за шию, почав душити та зірвав золотий ланцюжок.

На Днепропетровщине соревновались в искусстве массажа (Фото)

На выходных в Кривом Роге состоялся Чемпионат среди массажистов. В чемпионате участвовали массажисты из Кривого Рога, Киева, Харькова, Сумм, Винницы и других городов Украины.