Из-за жары на Днепропетровщине ограничили движение тяжелых грузовиков

Из-за сильной жары на дорогах Днепропетровщины снова действуют ограничения движения грузового транспорта. Как сообщили в департаменте ЖКХ и строительства ДнепрОГА, так дороги защищают от разрушения.

В четырех районах Днепропетровщины появятся солнечные электростанции

За 2017-2019 годы в Никопольском, Широковском, Криворожском и Софиевском районах Днепропетровской области построят солнечные электростанции. В Никополе работы уже в разгаре, рассказал председатель ДнепрОГА Валентин Резниченко.

Новомосковська об’єднана ДПІ інформує

Статтею 134 Господарського кодексу передбачено, що суб’єкт господарювання, який здійснює господарську діяльність на основі права власності, на свій розсуд, одноосібно або спільно з іншими суб’єктами володіє, користується і розпоряджається належним йому (їм) майном, у тому числі має право надавати майно іншим суб’єктам для використання його на праві власності, на праві господарського відання чи праві оперативного управління, або на основі інших передбачених Господарським кодексом форм правового режиму майна.

Вперше за кілька десятиліть траса Павлоград-Донецьк буде з якісним покриттям

Поблизу села Миколаївка Петропавлівського району Дніпропетровської області – у розпалі капремонт автодороги міжнародного значення Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Підрядники вже вирівняли третину шляху, тепер укладають шарами асфальтобетон.

ДПІ у Центральному районі Дніпра інформує

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє, що інформаційні ресурси ДФС працюють у штатному режимі.

Нагадуємо, для зручності платників податків Державною фіскальною службою України забезпечується функціонування «Електронного кабінету платника» (далі — ЕКП), за допомогою  якого можливо сформувати та надіслати до органів ДФС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платником окремих податків.

Експерти обговорили реформування системи професійно-технічної освіти  у Дніпропетровському регіоні

У Дніпропетровській обласній раді пройшла зустріч групи експертів Європейського Союзу з представниками Міністерства освіти та науки України, керівництвом Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, облдержадміністрації, облради, директором Дніпропетровського обласного центру зайнятості, представниками професійно-технічних учбових закладів фахівцями щодо обговорення Проекту формулювання напрямків допомоги ЄС в реформуванні системи професійно-технічної освіти в Україні, що виконується на підставі Контракту з Представництвом ЄС в Україні.

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує

Завдяки внесеним Верховною Радою України змінам до ст.95 Податкового кодексу, органи ДФС з січня 2017 року мають можливість стягувати податковий борг з підприємств, що самостійно декларують зобов’язання, але не сплачують податки, без звернення до суду – на підставі рішення керівника.

Безперебійне водопостачання отримають жителі Криворізького району

Стабільне водопостачання матимуть більше двох тисяч мешканців Дніпропетровщини після реконструкції водоводу поблизу села Веселе Криворізького району.

Новомосковська об’єднана ДПІ інформує

Загальна система оподаткування. Ця система оподаткування використовується автоматично, за умовчанням, всіма підприємствами (включаючи сільськогосподарські), якщо тільки вони за власним бажанням не обрали іншусистему.

У новому парку Марганця укладатимуть шлюби

У парку відпочинку, що будують обласним коштом у Марганці, зможуть обручатися молодята. Крім того, на 1,7 га облаштують спортивний та дитячий майданчики, зону атракціонів, установлять фонтан.