У Юр’ївському районі вперше за багато років капітально відремонтували дороги та навчальні заклади

Капітальний ремонт доріг, реконструкція навчальних закладів та будівництво соціального житла. За останній рік у Юр’ївському районі реалізовано з два десятки важливих інфраструктурних проектів.

Новомосковська об’єднана ДПІ інформує

Нагадаємо, Законом № 909 запроваджено поквартальне декларування податку на прибуток підприємств, Декларація розраховується наростаючим підсумком. Податковими (звітними) періодами є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік.

Гліб Пригунов: «Іноземні інвестиції в громади – реально і доступно»

Як залучити інвестиції до об’єднаної територіальної громади? Представники Швейцарсько-українського проекту DESPRO провели в облраді інформаційний семінар для об’єднаних громад з питань підготовки програм розвитку централізованого водопостачання та практичної реалізації проектів у сфері забезпечення населення якісною питною водою.

Знайти роботу на Дніпропетровщині стане легше

Відеорезюме та онлайн співбесіди. Як зробити пошук роботи більш ефективним? Над цим питанням міркували кілька десятків фахівців з центрів зайнятості області.

В области реализованы проекты, о которых люди мечтали годами

Капитальные ремонты дорог, строительство жилья, модернизация водопроводных сетей. В 2016-м в каждом из районов Днепропетровщины команда Валентина Резниченко реализовала инфраструктурные проекты, о которых люди мечтали годами.

Новомосковська об’єднана ДПІ у Дніпропетровській області інформує

Порядок відображення процентів за борговими зобов’язаннями (у тому числі за позиками), що виникли в операціях з пов’язаними особами — нерезидентами, у податковому обліку позичальника залежить від того, чи проводить він відповідно до пп.

На Дніпропетровщині пройшли декади робітничих професій

Понад тисячу школярів, 12 професійно-технічних навчальних закладів, підприємства Дніпропетровської області взяли участь у декаді робітничих професій галузі легкої промисловості, торгівлі, харчування, побуту, сільськогосподарської, залізничного та автомобільного транспорту, що протягом 2016 року провела служба зайнятості Дніпропетровщини спільно з навчально-методичним центром профтехосвіти.

Новомосковська об’єднана ДПІ інформує

Реалізація пального для цілей розділу VI Податкового кодексу — будь-які операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України на підставі договорів купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення (у тому числі передача на комісійну/довірчу реалізацію), поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду, іншого компетентного державного органу чи органу місцевого самоврядування за плату (компенсацію) або без такої, які передбачають перехід права власності або права розпорядження, а також передачу (відпуск, відвантаження) пального на підставі договорів про виробництво із сировини замовника.