Понад 100 дітей з початку року стали жертвами ДТП на Дніпропетровщині

На дорогах області за п’ять місяців трапилося 99 аварій з дітьми. Дорожньо-транспортні пригоди забрали життя двох неповнолітніх мешканців області, ще 111 отримали травми.

Пам’ять жертв Другої світової війни вшанували на Дніпропетровщині (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У День скорботи на Дніпропетровщині квітами та хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Другої світової війни. До дніпровського пам’ятника воїнам 152-ї стрілецької дивізії прийшли представники влади, духовенства, громадськості, ветерани та мешканці області.

Дніпропетровщина ввійшла в п’ятірку лідерів України з децентралізації

Дніпропетровська область увійшла в п’ятірку лідерів України з формування ефективних територіальних громад. Відповідні дані наведені в рейтингу Мінрегіонрозвитку.

Дніпропетровщина переходить на альтернативну енергетику

На Дніпропетровщині повсюди зводять сонячні електростанції та котельні на альтернативних видах палива.

На альтернативні джерела енергії переходять цілі міста — Покров, Марганець, Нікополь, а також дитячі садки і школи по всій області.

Забезпечення бюджету податковими надходженнями – головна мета фіскальної служби

У суб’єктів господарювання завжди є необхідність мати інформацію про діяльність фіскальної служби. Нерідко запитання щодо роботи ДФС виникають у представників великих підприємств.

Найбільший парк Покрова з пустки перетвориться на міський центр відпочинку

У Покрові Дніпропетровської області закінчується відновлення парку, який носить ім’я відомого археолога Бориса Мозолевського. Після тривалого запустіння парк знову збирає тисячі городян та гостей міста, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Реконструкція центральних площі та вулиці Покрова кардинально осучаснили місто

У місті Покров Дніпропетровщини реконструювали головну площу, поряд завершується оновлення найдовшої там пішохідної вулиці Центральна. Кардинальні зміни та осучаснення міста – вперше за роки незалежності України, зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Оздоровлення, квартири для родин АТОвців та поповнення реєстру демобілізованих – підсумки тижня від ДніпроОДА

Відпочинок дітей у літніх таборах, оздоровлення АТОвців у санаторіях та реабілітаційних центрах, поповнення єдиного реєстру демобілізованих, квартири для родин наших захисників.

У Синельниковому почали капремонт школи

У Синельниківській середній школі №7 Дніпропетровської області розпочався капітальний ремонт. Після завершення робіт там у теплі і комфорті навчатимуться майже 400 дітей, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.