Звернення Валентина Резніченка з нагоди 31-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

Дорогі земляки! Сьогодні ми вшановуємо тих, хто приборкував ядерну стихію на Чорнобильській АЕС.

Ми завжди пам’ятатимемо подвиг пожежників, військовослужбовців, науковців, медиків, будівельників, які захищали українську землю та світ від смертельної небезпеки.

В Днепропетровской области работают 17 опорных школ

В Днепропетровской области на базе лучших учебных заведений уже созданы 17 опорных школ с филиалами. Они помогают обеспечить доступным качественным образованием детей из сельской местности, сообщил председатель ДнепрОГА Валентин Резниченко.

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує

У Дніпрі відбулася зустріч фахівців Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС з представниками ЗМІ. Під час зустрічі обговорювався порядок відображення в Податковій декларації з податку на прибуток підприємств результатів документальної перевірки.

Програма протидії захворюванню на туберкульоз завершилася проблеми залишилися

На черговому засіданні Рахункова палата розглянула результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на здійснення заходів Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012 2016 роки.

Энергетики восстановили свет в 184 населенных пунктах Днепропетровской области

Бригады ДТЭК Днепрооблэнерго продолжают восстанавливать электроснабжение в городах и селах, пострадавших от непогоды. Изначально 190 населенных пунктов в Днепропетровской области были обесточены из-за порывистого ветра и снегопада.

Оренда нерухомості: хто сплачує податки

Новомосковська об’єднана ДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує, що в оподаткування доходів фізичних осіб регламентується розділом IV Податкового кодексу, відповідно до пп.

Цього року Солонянська громада реалізує 10 проектів

До кінця 2017 року Солонянська об’єднана територіальна громада реалізує 10 важливих інфраструктурних проектів. Кошти на розвиток території з’явилися в бюджеті громади завдяки децентралізації, наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Хто на Дніпропетровщині лідирує по роботі в  Prozorro

На Дніпропетровщині впроваджено рейтинг райдержадміністрацій по роботі в Prozorro. Як повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, лідерами останнього року стали Новомосковський, Нікопольський та Межівський райони.

Як у Дніпрі платники податків дотримуються законодавства при нарахуванні зарплати

Під час проведення засідання «круглого столу», яке відбулося у  Дніпропетровському управлінні Офісу великих платників податків ДФС, обговорювалися питання підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.