Гліба Пригунова обрано віце-президентом Української асоціації районних та обласних рад

У Києві вперше за два роки відбувся З’їзд Української асоціації районних та обласних рад. Суспільство очікує втілення в життя реформ, забезпечення гідного рівня життя.

На комунальних платежах заощаджують близько 557 тисяч родин Дніпропетровщини

Хочете заощаджувати на комунальних платежах – оформлюйте субсидію. Так ви сплачуватимете лише частину, решту відшкодовуватиме держава.

Для жителей Днепропетровщины еще две экологические услуги стали доступными на портале iGov

На портале iGov появились новые услуги. Теперь промышленные предприятия могут получить еще два экологических документа. Для этого достаточно зайти на сайт, выбрать необходимые услуги и заполнить соответствующие формы.

Громады Днепровского района — один из лучших примеров децентрализации

2016-й стал годом строительства для районов Днепропетровской области. Отремонтированные дороги и школы, новые детсады и Центры предоставления административных услуг, освещенные улицы и проложенные водоводы.

ДПІ у Центральному районі Дніпра інформує

Юрій Шеремет: Результати опитування платників свідчать про зменшення рівня корупції в органах ДФС. У боротьбі з корупцією керівництво ДФС покладається на співпрацю з платниками податків.

Перший районний Центр допомоги учасникам АТО відкрився у Дніпрі

Де пройти реабілітацію, як отримати посвідчення учасника бойових дій, які документи подати для отримання землі, як оформити матеріальну допомогу – з цими та іншими питання демобілізовані можуть тепер звертатися до районного Центру допомоги учасникам АТО.

У Кривому Розі електрогазозварників готуватимуть за сучасними європейськими стандартами

У Кривому Розі пройшла презентація спільного проекту міської служби зайнятості, ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» (КЦПОММ) та громадської організації «Українсько-польське товариство «KРІСМАР» (Польща) «Європейський вектор», відповідно до якого підготовка електрогазозварників проходитиме відповідно до сучасних європейських стандартів.

ДПІ Центрального району Дніпра інформує

Відповідно до постанови КМУ від 14.12.2016 №941 «Про перейменування деяких територіальних органів Державної фіскальної служби», наказу ДФС України від 25.01.2017 № 39 «Про перейменування деяких територіальних органів ДФС»  03 лютого 2017 року внесено запис в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо перейменування Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.