Які екопроекти впровадженні на Дніпропетровщині за два роки

Нова заповідна зона, унікальний еко-сайт, розчищення річок, ліквідація підтоплень. На Дніпропетровщині втілили в життя понад 10 екологічних ініціатив.

ДПІ у Центральному районі м. Дніпра інформує

Слідчі ГУ ДФС у Дніпропетровській області забезпечили відшкодування понад 1 млн. грн. збитків, завданих державі.

Протягом січня – лютого 2017 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 208 кримінальних проваджень, з яких 67 — прийнято до провадження у поточному році.

Триває кампанія декларування доходів, отриманих у 2016 році

ДПІ в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра нагадує, що з 1 січня 2017 року розпочалась кампанія декларування доходів, отриманих упродовж 2016 року.

У яких випадках громадяни звільняються від подання декларації?

ДПІ в АНД районі інформує, що згідно з п.179.4 ст.179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі –Декларація) у таких випадках.

Новомосковська об’єднана ДПІ інформує

Наказом № 276, який набрав чинності 01.03.2017 р„ форму податкової накладної та її додатків (у тому числі форму розрахунку коригування), затверджених наказом № 1307, викладено в новій редакції.

На Днепропетровщине перевели в онлайн очередную судебную услугу

Ходатайство об ознакомлении с материалами дела, письменные пояснения, заявление о предоставлении копий судебных актов. Эти и другие услуги судебной ветви власти теперь онлайн.

Спеціальна комісія вже перевірила якість ремонту 50 доріг Дніпропетровщини

Неякісно поклали асфальт – перероблятимете власним коштом. Таку умову ДніпроОДА ставила підрядникам, які капітально ремонтували комунальні дороги Дніпропетровщини.

Новомосковська об’єднана ДПІ інформує

Порядок застосування міжнародних договорів визначено ст. 103 глави 10 розділу II Податкового кодексу. Зокрема, передбачено, що застосування правил міжнародного договору України здійснюється шляхом звільнення від оподаткування доходів із джерелом їх походження з України, зменшення ставки податку або повернення різниці між сплаченою сумою податку і сумою, яку нерезиденту необхідно сплатити згідно з міжнародним договором України.