ДПІ у Центральному районі Дніпра інформує

15 червня 2017 року у м.Дніпро за організацією офіційного видання ДФС України «Вісник. Офіційно про податки» та підтримки Головного управління ДФС у Дніпропетровській області відбудеться Національний податковий форум для платників податків на тему: «Трансфертне ціноутворення, прибуток, податок на додану вартість».

На Дніпропетровщині триває капітальний ремонт доріг

Вже дванадцять вулиць капітально відремонтували на Дніпропетровщині у цьому році. Нове дорожнє покриття отримали Жовті Води та Марганець, а також Павлоградський, П’ятихатський, Синельниківський та Солонянський райони, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Внесені зміни до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість

ДПІ в АНД районі повідомляє, що 12.05.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.03.2017 №368, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 07.04.2017 за №465/30333 (далі – Наказ №368), який вніс зміни до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість (далі – Положення), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 №1130, зареєстрованого у Мінюсті України 17.11.2014 за №1456/26233.

Японские принципы и креативные шахтеры ШУ Павлоградское

Несмотря на то, что практически каждый человек дорожит своим здоровьем и жизнью, на производстве все равно встречаются случаи халатного отношения к безопасности труда.

За недостовірну інформацію одно з підприємств Дніпра оштрафували на 68 тисяч гривень

Під час розгляду заяви щодо ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТОВ «Меркурий люкс» на вимогу про надання інформації надав територіальному відділенню недостовірну інформацію.

Гліб Пригунов привітав банківських працівників із професійним святом

З нагоди Дня банківського працівника голова обласної ради відвідав головний офіс «Ощадбанку» в Дніпрі.  Виступив із вітальною промовою та вручив працівникам банку особливі нагороди й грамоти.

Унікальний мобільний офіс запустили в Центрі надання адмінпослуг Кам’янського

У Центрі надання адмінпослуг Кам’янського запрацював мобільний офіс, який буде обслуговувати клієнтів «на дому». Новий сервіс запровадили для людей з особливими потребами.

У Кривому Розі від підтоплень захистять 300 будинків

ДніпроОДА реалізує проект з ліквідації підтоплень житлового масиву Веселі Терни у Кривому Розі. Від шкідливої дії води захистять майже 300 будинків, а це дві тисячі жителів.

У Павлограді з’явиться сучасний навчально-виховний комплекс

У Павлограді до кінця цього року відкриють сучасний навчально-виховний комплекс на базі школи №2, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.