Університет третього віку в Дніпрі нарощує нове коло партнерів та слухачів

Цього року Університет імені Альфреда Нобеля знову відкрив двері для слухачів Університету третього віку, — тепер вже у співпраці з Департаментом з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, а також з іншими департаментами Дніпровської міської ради, численними вишами та організаціями нашого міста.

В Каменском главному редактору сайта и газеты подожгли автомобиль (Видео)

Как сообщает 5692.com.ua в ночь с субботы на воскресенье, 12 февраля, Сергею Гузю, главному редактору сайта 5692.com.ua и газеты «Город 5692», во дворе дома неизвестные подожгли автомобиль «Таврия».

ПриватБанк меняет гаджеты на мечты

ПриватБанк подвел итоги очередного этапа акции «ПриватБанк дарит мечту!», в которой клиенты услуги накопления «Копилка» могут получить современные гаджеты в обмен на свои мечты.

Остановить разрушение суставов Вам поможет «Дикрасин»

Самое главное в жизни — это здоровье! Потому что, когда человеком овладевают болезни, любое признание или богатство перестают быть в радость.

«Кристал» та «Алмаз»: сімейний відпочинок на курорті Трускавця

Літо — це найкращий час для відпочинку усією родиною, адже сімейний відпочинок дає прекрасну можливість рідним людям побути разом у приємній і розслаблюючій атмосфері.

Дніпропетровський коледж економіки та бізнесу чекає на майбутніх абітурієнтів

Дніпропетровський коледж економіки та бізнесу – провідний навчальний заклад, який проводить підготовку молодших спеціалістів та є структурною одиницею Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Дніпродзержинське медичне училище проводить День абітурієнта!

Дніпродзержинському медичному училищу — 85 років. Розпочало воно свою діяльність 1 жовтня 1931 року. Але з кожним новим набором студентів училище знову переживає молодість і стрімко розвивається з урахуванням сучасних реалій: це обладнання, література, нові бази для практики, нові спеціалізації.

Санаторій «Райдуга» — відпочинок із користю

У сучасному ритмі життя ми не завжди знаходимо час, аби потурбуватися про власне здоров’я. Дехто намагається знайти кошти на те, щоб мати комфортний відпочинок за кордоном.

Щастя не купити: але насолодитися ним запрошує «Трембіта»

Відпочинок у Карпатах стає все більш популярним серед українських та іноземних туристів. Закарпаття заворожує своїм кришталево чистим та п’янким повітрям, вражаючими краєвидами, приємним мікрокліматом, цілющими джерелами та невичерпною криницею місцевих традицій.

Сімейний відпочинок на весняних канікулах в оздоровчому комплексі «Трембіта»

Мальовниче навколишнє середовище, цілющі мінеральні води, чисте та п’янке повітря українських Карпат не залишать байдужим, навіть найвибагливіших поціновувачів гірського відпочинку.