Нікопольські спортсмени-інваліди відзначились у Європі (Фото)

Днями в іспанському місті Сант-Кугат проходив відкритий європейський турнір з паралімпійської гри бочча. Змагання проводились міжнародною федерацією Boccia International Sports Federation (BISFed), в яких прийняло участь 76 спортсмена з 13 країн Європейського союзу.

У Кам’янському особливих людей вчили вірити в себе (Фото)

Днями у Кам`янському на базі басейну «МіКомп» пройшли фінальні змагання ХХІV спартакіади «Повір у себе» серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами слуху та зору, затримкою у розвитку, віком до 16 років.

На Днепропетровщине появится новый спорткомплекс

В поселке Слобожанское Днепровского района за счет местной громады и областного бюджета строят новый спорткомплекс. Как сообщил председатель Днепропетровской ОГА Валентин Резниченко, строительство объекта завершится до конца года.

Парень из Кривого Рога завоевал международное «золото» (Фото)

Недавно завершился XII Международный турнир по боксу класса «А» памяти мастера спорта СССР Николая Мангера. Как сообщают организаторы турнира, криворожанин Тимур Беляк в весе 64 кг стал лидером соревнований, а Мастер спорта, житель Кривого Рога Игорь Шевадзуцкий в супертяжелом весе завоевал бронзовую награду.

101-летняя пенсионерка победила в забеге на 100 метров

На Всемирных играх пенсионеров в Новой Зеландии победительницей в забеге на 100 метров в группе «От 100 лет» стала 101-летняя индианка Ман Каур, оказавшаяся единственной участницей в этой возрастной категории.

Олег Верняев выиграл еще одно «золото» чемпионата Европы

Продолжает собирать награды на чемпионате Европы по спортивной гимнастике Олег Верняев. После победы в многоборье и «бронзы» в опорном прыжке, сегодня Верняев победил в упражнении на брусьях, сообщает «Сегодня» .

Українські дзюдоїсти вибороли «золото» (Фото)

Українські дзюдоїсти Дар’я Білодід та Георгій Зантарая здобули “золото” чемпіонату Європи. 20 квітня у столиці Польщі розпочався чемпіонат Європи з дзюдо.

Трирічний український тенісист йде на рекорд (Фото)

Трирічний одесит Дмитро Кузьмінов претендує на титул «Наймолодшого тенісиста в Україні». Не дивлячись на свій юний вік, хлопчик впевнено почувається на тенісному корті і під час реєстрації рекорду зіграє кілька сетів.

«Придніпровськ» здобув титул чемпіона України з хокею з шайбою

У середу, 19 квітня, у Дніпровській міській раді привітали з перемогою на всеукраїнських змаганнях з хокею з шайбою команду «Придніпровськ».