77-летний украинец намерен представить страну на Чемпионате мира по легкой атлетике

77-летний житель Ивано-Франковска Иван Файчак собирается на Чемпионат мира для ветеранов спорта. Пенсионер, который работает преподавателем физкультуры, каждый день готовится к соревнованиям, сообщает Styler.

В Украине появятся «национальные виды спорта»

В Законе Украины «О физической культуре и спорте» появится новый раздел «Национальные виды спорта». По инициативе всеукраинской федерации «Спас» был создан координационный совет при Министерстве молодежи и спорта.

Українські каратисти – одні з найсильніших на чемпіонаті Європи (Фото)

Днями у столиці Болгарії завершився чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді. Участь у першості взяли більше тисячі спортсменів з 50 країн Європи, серед них і 35 українських бійців.

Працівники дніпровського музею відзначились на шаховому турнірі (Фото)

Днями у Дніпрі, у шахово-шашковому клубі імені Уріха за ініціативою Дніпропетровської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» відбулися змагання з шашок та шахів.

В Одессе умерла прославленная украинская бегунья

В Одессе ушла из жизни одна из легенд украинского спорта – Надежда Олизаренко, Олимпийская чемпионка и экс-рекордсменка мира в беге на 800 м.

Дніпровська журналістка оголилася, щоб врятувати улюблену команду (ФОТО)

Яна Коваль, ведуча «Zabeba News», журналіст із Дніпра, щоб підтримати флешмоб і улюблену футбольну команду, взяла участь у відвертій фотосесії.

У Дніпрі провели VIIІ церемонію «Найкращі спортивні досягнення Дніпра»

У Дніпрі відзначили переможців відбору «Найкращі спортивні досягнення Дніпра». Заслужені нагороди представникам спортивної еліти міста вручили високопосадовці мерії, відомі в місті бізнесмени та знакові діячі.

Нікопольські спортсмени завоювали 12 нагород (Фото)

Днями у Дніпрі пройшов відкритий Чемпіонат міста з рукопашного бою серед кадетів (14-15 років), юніорів (16-17 років) та дорослих (старше 18 років) в розділі легкий і дозований контакт.