В Никополе прошел турнир памяти Ивана Дубовика (ФОТО)

В субботу, 25 марта, в Никополе на стадионе «Металлург» им. А.Куценко прошел IX турнир по самбо, посвященный мастеру спорта СССР по борьбе самбо, Заслуженному тренеру Украины, почетному гражданину города Никополь Ивану Дубовику.

Українські красуні тричі піднялися на п’єдестал у Франції

Цими вихідними у французькому місті Тьє проходив етап Гран-Прі з художньої гімнастики. За підсумками змагань в медальній скарбничці українських грацій три нагороди — срібло та дві бронзи.

Украинские пловцы-пенсионеры установили необычный рекорд

Четверо пловцов установили мировой рекорд в эстафете четыре по сто метров. Поражает возрастная категория рекордсменов – средний возраст пловцов – 90 лет.

Спортсмени з Дніпропетровщини продовжують підкорювати спортивний Олімп

У Луцьку пройшов Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок. Спортсмени з Дніпропетровщини завоювали  11 медалей.

В Днепре стартовали соревнования по мини-футболу

Сегодня в Днепре стартовал финал аматорской футзальной лиги Украины. Это событие, которого все футзальное сообщество ждало полгода, пока определялось с представителями от своих городов.

Девушка из Кривого Рога стала чемпионкой мира (Фото)

Жительница Кривого Рога Дарья Гончаренко снова стала чемпионкой мира по джиу-джитсу. Девушка одержала победу на чемпионате Мира по джиу-джитсу в Афинах (Греция).

Українці відзначились у Баку (Фото)

Українці Діана Варинська і Євген Юденко вибороли золоту та бронзову медалі на етапі Кубка світу серії FIG зі спортивної гімнастики, що цими вихідними проходили в столиці Азербайджану.

У Кам’янському змагатимуться любителі авіамоделювання

26 березня у Кам’янському відбудеться відкрита весняна першість з авіамодельного спорту, присвячена Дню Національної гвардії України.

Дніпровські спортсмени у складі збірної України перемогли на міжнародному турнірі з рукопашного бою

З 7 по 12 березня 2017 року у місті Дальсфен (Королівство Нідерланди) проходив 26-ій відкритий міжнародної турнір IBF з рукопашного бою «Dutch Open Championships».