ДТП с детьми: печальна статистика Днепропетровщины

С начала 2017 года на территории Днепропетровской области произошло 86 ДТП с участием детей, в результате чего два ребенка погибло, 98 были травмированы.

Десятиріччя козацького куреня відсвяткували у Васильківці

Нещодавно у Васильківці відсвяткували десятиріччя з дня створення Козацького куреня Війська Запорозького. Ця громадська організація нині нараховує понад тисячу учасників.

Українців попередили про раптову зміну погоди

Вже у найближчі дні в Україні тепло різко зміниться грозами та навіть нічними заморозками. Про це розповіла синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

На Днепропетровщине выявили нитратные овощи и фрукты

С начала 2017 года на Днепропетровщине не допустили к реализации 8 тонн продукции. Из них из-за высокого содержания нитратов забраковали 0,5 тонн овощей и фруктов.

В Никополе собирают идеи

Впервые в Никополе стартовал проект «Сделаем Никополь лучше! Твоя идея имеет значение!». Это реальный шанс для никопольчан не только высказать свое мнение, но и довести свою идею до реализации в жизнь за счет местного бюджета.

Как никопольчанин в составе всеукраинской команды выступал в престижном телешоу

На выходных Украина следила за тем, кто пройдет в финал популярного шоу «Україна має талант Діти-2»!

Рекордну кількість соціальних об’єктів збудують цього року на Дніпропетровщині

Цього року для мешканців Дніпропетровщини обласна влада збудує понад дві сотні нових інфраструктурних об’єктів — доріг, садків, шкіл, медичних закладів та водоводів.

Як у Дніпрі шукають зниклих дітей 

Квест «Допоможи знайти дитину!», абетка безпеки неповнолітнім, формування загону волонтерів — таким запам’ятався мешканцям Дніпра Міжнародний день пам’яті зниклих дітей.