В США выбрали самую некрасивую собаку

В США, в штате Калифорния прошел 29-й конкурс World’s Ugliest Dog Contest, победу в котором одержала неаполитанский мастиф по кличке Марта, передают Подробности со ссылкой на The Guardian.

25 червня. Цей день в історії

1783 рік — французький хімік Антуан Лоран Лавуазьє повідомив на засіданні Паризької академії наук, що вода — це сполука водню і кисню.

Чоловік очистив пляж від 5000 тонн сміття

Молодий індійський адвокат з Мумбая Афроз Шах очистив повністю пляж Версова від сміття. За 86 тижнів чоловік з разом з добровольцями прибрав 5,4 мільйона кілограмів сміття з пляжу.

Джоан Роулінг відкрила таємницю Гаррі Поттера

Відома британська письменниця Джоан Роулінг розповіла, що насправді Гаррі Поттерів було двоє. Про це повідомляють fakty.ictv.ua з посиланням на Independent.

До Землі наближається небезпечний астероїд

24 червня до Землі наблизиться астероїд, що відноситься до категорії потенційно небезпечних. Цей астероїд виявили ще 10 липня 2010 року, після чого отримав свій номер і за ним постійно спостерігали вчені, повідомляє «Телеграф».

Експерти створили найбезпечніший пароль у світі

Європейські спеціалісти зуміли визначити найбільш безпечний пароль і створили сайт, який пояснює користь від розробки. Пише Радіо Максимум.