В Азербайджане из горбатого «Запорожца» сделали шедевр

Азербайджанский умелец превратил горбатый «Запорожец» в стильный автомобиль, вызывающий восхищение. Об этом пишут Комментарии.ua со ссылкой на Первый канал Азербайджана.

Кто чаще всего взламывает страницы пользователей в соцсетях

Научные сотрудники Университета Британской Колумбии выяснили, кто чаще всего взламывает страницы пользователей в социальных сетях. Пишет «Телеграф».

В Україні презентували перші вагони-трансформери

17 січня у перший рейс відправився поїзд 149/749 Київ-Івано-Франківськ, який сформований із нових пасажирських вагонів з меблями, що трансформуються. 

Мошенники обещают пользователям WhatsApp бесплатный интернет

Компания ESET предупреждает о новой кибератаке, нацеленной на пользователей WhatsApp. На этот раз сетевые мошенники обещают приложение для «бесплатного интернета без Wi-Fi», сообщает Комментарии.ua со ссылкой на «3Dnews».

Українець розробив унікальну програму для інвалідів на візках (ВІДЕО)

В Івано-Франківську створили унікальний мобільний додаток, який серйозно полегшить життя людям із потребами та мамам з візочками.

Полиция Бельгии получила особую Skoda Octavia RS

В бельгийском городе Аальтер на службу полиции поступила оригинальная Skoda Octavia RS. С виду полицейская Шкода напоминает «умный» автомобиль KITT из популярного сериала «Странствующий рыцарь», сообщает «Автоцентр» .

Експерти назвали найнебезпечніші паролі 2016 року

Розробники програми для зберігання паролів Keeper опублікували список найпоширеніших комбінацій для захисту облікових записів, передає 112.ua з посиланням на MakeUseOf.

У США створили одноразові картонні дрони

Розробники Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA) створили картонні дрони, що можуть доставляти медичні засоби у надзвичайних випадках або на території, куди швидко не вийде потрапити медичній бригаді.

Гаджети українців атакує небезпечний вірус

Android-пристрої атакує небезпечний троян, який краде банківські дані користувачів. Вірус поширюється на території України, Білорусі та інших країн СНД, йдеться на сайті Департаменту кіберполіції України.