В Дании создали деревянный мотоцикл, работающий на водорослях

Датский дизайнер Ритсерт Манс и исследователь Питер Мооджи создали деревянный мотоцикл, который использует в качестве топлива масло из водорослей, сообщает zn.ua.

У Нідерландах розробили велосипед, який очищає повітря

Голландський дизайнер Даан Русегаард оголосив про наступну фазу свого проекту Smog Free Project: велосипед, який всмоктує забруднене повітря та випускає очищене в хмарі навколо велосипедиста.

У Дніпрі студенти розробили додаток, що сповіщає про пожежі

На базі кафедри космічних інформаційних технологій Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся Хакатон NASA. Захід, який проходив під егідою корпорації Noosphere Ventures та Міжнародної авіаційної федерації FAI, став стартовим майданчиком для 100 українських студентів, які об’єдналися в 12 команд і презентували свої проекти на глобальному рівні.

Если не ВКонтакте: какие альтернативы есть у украинцев

Интернет гудит новостью – популярную сеть «ВКонтакте» заблокировали в Украине по решению Президента. И пока умельцы устанавливают пути обхода.

У Китаї відкриють унікальне колесо огляду

У місті Вейфан на сході Китаю створили перше в світі колесо огляду без внутрішніх опор. Футуристична споруда розмістилася на 540-метровому мосту через річку Байланг.

11-летний хакер взломал десятки телефонов за несколько минут

В Городе Гаага (Нидерланды) на конференции по компьютерной безопасности выступил 11-летний хакер Робен Пол, где продемонстрировал свои удивительные способности.