Samsung випустив телефон у рідкісному форматі (фото)

Компанія Samsung представила в Південній Кореї смартфон Galaxy Folder 2. Головною особливістю є те, що телефон вийшов в рідкісному тепер форматі розкладачки, пише 24 канал з посиланням на Samsung.

В Facebook придумали новую функцию

Социальная сеть Facebook анонсировала функцию, благодаря которой пользователи смогут защитить свои аватарки от копирования  и их не смогут использовать другие люди.

Експерти створили найбезпечніший пароль у світі

Європейські спеціалісти зуміли визначити найбільш безпечний пароль і створили сайт, який пояснює користь від розробки. Пише Радіо Максимум.

Мобильный 3G — неотъемлемая часть нашей жизни

Недавно довелось наблюдать любопытную сцену. Пара пенсионеров в аптеке поспорила с провизором, что найдут нужное им лекарство дешевле.

В Корее создали водку, не вызывающую похмелье

В Южной Корее специалисты Чунгамского национального университета изобрели водку, которая не вызывает похмелья, передает «Корреспондент».

Новый алкогольный напиток получил название O2 Lin – в его состав добавили насыщенный кислород.

У Дніпрі світлофори самі повідомляють про поломки

У Дніпрі запрацювали світлофори, які самі повідомляють про поломки. Вони миттєво змінюють режим роботи в разі заторів чи складних погодних умов.

Українські донори придумали мобільний додаток

Перша версія ДонорUA для мобільної платформи Android доступна всім бажаючим. Додаток містить загальну інформацію — список реципієнтів, центри крові, новини, але не містить персонального кабінету донора.