Роботи української художниці «лікують» жителів Японії та Австралії

42-річна Жанна Миляшкевич про глину може розповідати годинами. Каже, що це єдиний матеріал, який передає тепло та енергію людських рук.

В Украине растет заболеваемость корью

Сейчас в Украине наблюдаем очередной прогнозируемый эпидемический подъем заболеваемости корью, который связан с низким охватом профилактическими прививками детей и с цикличностью этого заболевания. 

Українців попередили про раптову зміну погоди

Вже у найближчі дні в Україні тепло різко зміниться грозами та навіть нічними заморозками. Про це розповіла синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Как никопольчанин в составе всеукраинской команды выступал в престижном телешоу

На выходных Украина следила за тем, кто пройдет в финал популярного шоу «Україна має талант Діти-2»!

Де в Україні проживає найбільше бізнес-леді

Виявляється, найбільше жінок-підприємиць не в столиці, а на півдні та сході України. Від 42 до 45% бізнес-леді є у Донецькій, Луганській, Одеській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях та Криму.

Українець зібрав унікальну в Україні колекцію Harley

Його називають королем доріг, а від звуку його мотору замирає кожне чоловіче серце. Культові мотоцикли Harley-Davidson в Україні – справжня рідкість і кожен мріє хоча б раз проїхатись на такому.

Українські студенти створили унікальну книгу для сліпих дітей

На Черкащині створили першу бібліотеку тактильних книжок ручної роботи для слабозорих та незрячих дітей. Так, проект «Тактильні книжки для слабозорих та незрячих дітей» виграв грант у розмірі 10 тис.