Как выспаться на несколько дней вперед

В Канаде ученые из Университета Калгари считают, что дополнительные часы сна накануне бессонной ночи помогают аккумулировать силы и позитивно влияют на функции мозга, сообщают Подробности со ссылкой на health info.

Скільки треба цілуватись, щоб стати щасливішим

Поцілунки є не тільки приємними, а й корисними. Вони стимулюють імунітет, покращують кровопостачання мозку, підвищують творчу активність і настрій, дозволяють впоратися з багатьма недугами, повідомляє Gazeta.ua.

Колір стін впливає на здоров’я людини

Як правило, тим, хто прагне захистити своє здоров’я, фахівці рекомендують змінити спосіб життя. Дослідження вчених також довели, що навіть колір стін у вашому будинку неабияк впливає на самопочуття.

Несколько причин пить томатный сок каждый день

Томатный сок обладает сильными антиоксидантными свойствами и содержит многочисленные витамины, которые будут защищать ваше здоровье от различных болезней.

Школьникам Днепра «грозит» новый наркотик (Фото)

В школах Днепра дети употребляют ужасающую смесь под названием насвай (еще называют нацваем или нацем), которая официально не признана наркотиком.

В Україні заборонили болгарський «Темпалгін»

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила реалізацію на території України знеболювального «Темпалгін» болгарського виробника, передає Укрінформ.