Перші медалі українських студентів на Універсіаді-2017 (Фото)

29 січня в казахському місті Алма-ата стартувала зимова Всесвітня студентська Універсіада-2017. До 8 лютого близько 2000 спортсменів з понад 55 країн світу будуть демонструвати свою майстерність та змагатимуться за медалі у таких видах як біатлон, гірськолижний спорт, керлінг, ковзанярський спорт, лижне двоборство, лижні перегони, стрибки з трампліна, сноуборд, фігурне катання, фрістайл, хокей з шайбою та шорт-трек.

Універсіада-2017

Українська збірна на цих міжнародних студентських змаганнях включає 61 спортсмени, троє з яких вже принесли до командного активу перші високі нагороди, повідомляють у прес-службі Міністерства молоді та спорту.

Універсіада-2017

У перший змагальний день «срібло» упаралельному слаломі до медального кошика здобула Аннамарі Данча. У фіналі наша співвітчизниця поступилася лиш 0, 08 с спортсменці з Польщі Олександрі Кроль.

Ще одну нагороду у цій дисципліні здобув українець Олександр Білинський, який у малому фіналі випередив поляка Міхала Новачика та здобув для України “бронзу”.

Універсіада-2017

Сьогодні вранці комплект нагород був розіграний в жіночій індивідуальна гонці на 15 км, де “бронзову” нагороду до активу”синьо-жовтих” принесла Надія Бєлкіна. До чільної десятки потрапили ще дві українські біатлоністки — Юлія Журавок приїхала до фінішу шостою і Яна Бондар — восьмою.

Добавить комментарий