7 вражаючих фактів про чхання

Чхання – це спосіб вашого організму позбавитися від частинок пилу або алергенів, тобто природна спроба тіла відмовитися від вдихання в легені того, чого там не має бути.

Сергей Житниковский: «Нужно понять, как дерется герой»

Людей всегда манит танец, его чарующая сила, которая создает мир иллюзий. Каким он будет, зависит от хорео­графа-постановщика.

Alyosha: «Мы с Тарасом с полуслова ­понимаем друг друга»

Обладательница уникального голоса диапазоном в 4 октавы, автор многочисленных хитов украинских исполнителей певица Alyosha — пример артиста, который успешно совмещает творческую и семейную жизнь.

Катеринослав-Дніпро: кохання крізь століття

Зустріти справжнє щире кохання наші пращури прагнули здавна. Тож скіфи та сармати, українці часів Київської Русі, лицарі козаччини, жителі дореволюційного Катеринослава не закривали свої серця від стріл Амура.

Кристина Голуб — художница из Днепра, создающая эксклюзив

Кристина Голуб — молодая художница города Днепр. За свитшотами, которые она разрисовывает выстраивается очередь желающих! Девушка интригует подписчиков в Инстаграм всего лишь кусочком картинки, а уже на следующий день есть десятки желающих купить готовую вещь.

Запорізький державний медичний університет запрошує на навчання

Запорізький державний медичний університет здійснює прийом громадян України, які мають повну загальну середню освіту за рахунок коштів державного бюджету або за кошти фізичних та юридичних осіб на перший курс І, ІІ та ІІІ медичних факультетів для здобуття ступеня маґістра спеціальностей «Медицина» – термін навчання 6 років, «Стоматологія» – 5 років; «Технології медичної діагностики та лікування (освітня програма «Лабораторна діагностика») для здобуття ступеня бакалавра – термін навчання 4 роки та маґістра – 1,5 років; І та ІІ фармацевтичних факультетів (денна і заочна форми навчання) для здобуття ступеня маґістра спеціальностей «Фармація» за освітніми програмами «Фармація» і «Технології парфумерно-косметичних засобів» (далі «ТПКЗ») – термін навчання 5 років і 5,5.

TAYANNA: «Люблю ділитись — порадою, піснею, енергією»

Упродовж найближчих трьох тижнів українські виконавці боротимуться за право представляти рідну країну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2017».

Українські художниці показали в Парижі нетрадиційні витинанки

В останній тиждень січня в Парижі на базі Українського Культурного Центру відбулась виставка українських дизайнерок та художниць.