Київський університет права Національної академії наук України – впевнений старт у ваше майбутнє

Наближається важливий для молодої людини час вибору професії – стежини, яка приведе її до дорослого, самостійного, відповідального і такого цікавого життя.

Доверьте обучение своих детей Днепродзержинскому медицинскому училищу

« …Куда пойти? Куда податься…?» В какой вуз поступать? На какую специальность? Главное решение остается все же за родителями.

Дніпропетровський транспортно-економічний коледж: успішне життя розпочинається тут

Державний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж» (ДВНЗ «ДТрЕК») є навчальним закладом І рівня акредитації.

Свою діяльність коледж розпочав з 1955 року як Дніпропетровський технікум промислового транспорту.

Запрошуємо до знайомства під новим кутом зору

Шановні читачі! Саме для вас ми сьогодні відчиняємо двері у робочий процес: навчання, спілкування, виховання, проблеми і «гострі кути», знахідки і відкриття…Тобто наше «внутрішнє життя-буття», яке ніколи, наголошуємо, ні-ко-ли не відмежоване від реалій сьогоднішнього дня і спрямоване на вдосконалення знань і вмінь та спроможність надати потрібну медичну допомогу.

«Кристал» та «Алмаз»: відпочинок, яким захочеться насолодитися знову

У мальовничому українському Прикарпатті причаїлося маленьке курортне місто Трускавець. Поряд – величне передгір’я Карпат. Таке чисте повітря як тут, рідко де знайдеш.

Дніпропетровське вище професійне училище будівництва: зроби свій вибір

На лівому березі Дніпра розташоване Дніпропетровське вище професійне училище будівництва — сучасний заклад освіти, в якому створено замкнутий цикл підготовки і перепідготовки фахівців.

Педагогічний коледж: шляхом з минулого у майбуття

Коледж засновано у 1918 році як педагогічні курси при Брянському металургійному заводі. Документи обласного архіву свідчать, що у різні роки у навчальному закладі готували педагогів для заводського училища, вчителів початкових класів, дошкільних працівників, учителів іноземної мови.

Петриківське професійно-технічне училище № 79 радо відкриває двері для учнів

Мальовниче селище Петриківка, розташовувалось по обидва береги невеличкої річки Чаплинка. Здавна Петриківка славилась своїм самобутнім Петриківським орнаментом та народними умільцями – народними художниками.