Автопарк «швидких» у Кривому Розі поповнился новими автівками (фото)

У Кривому Розі працівникам міської станції екстреної медицини вручили ключі від нових карет швидкої. Оновлення автопарку криворізької «екстренки» розгорнули ще у лютому цього року.

Тоді на баланс підстанції передали 12 автомобілів марки Citroen Jumper та Peugeot Boxer. Тепер вручили ключі й документи ще від 21-Ї машини. Вони обслуговуватимуть громадян, які проживають у м. Кривий Ріг та в колишніх Апостолівському, Криворізькому, Софіївському, Широківському та частині П’ятихатського районах.

автопарк швидких_Кривий Ріг

Автівки типу «Б» забезпечені всім необхідним обладнанням для якісної роботи медиків — пульсоксиметром, інфузоматом, кардіографом, дефібрилятором, набором шийних комірців, дошкою для транспортування хворих з ураженням хребта. А також кисневими балонами, що дозволяє транспортувати пацієнтів на COVID-19 криворіжців.

автопарк швидких_Кривий Ріг

До кінця III кварталу очікують поставку ще 28 нових автомобілів. Таким чином, в поточному році парк санітарних автомобілів Криворізької станції оновиться на 63 одиниці сантранспорту і всі бригади працюватимуть на нових «швидких», які відповідають Національному стандарту.

автопарк швидких_Кривий Ріг

Усього станція володіє 59-ма каретами швидкої. Втім, 47 з них мають термін експлуатації понад 8 років. Є машини й 2007 року випуску, хоча за європейськими нормами автівки мають оновлюватися раз на 5 років.

автопарк швидких_Кривий Ріг

«У середньому маємо більш ніж півтисячі викликів на добу. І це зараз, коли епідемічна ситуація із захворюваністю на ковід пішла на спад. Звісно ж, що нові машини допоможуть обслуговувати людей набагато оперативніше. За досить короткий час керівництву області вдалося суттєво покращити матеріально-технічний стан криворізької «швидкої»», – зазначив директор обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Радій Шевченко.

автопарк швидких_Кривий Ріг

На самій станції та всіх її восьми підстанціях в кожному районі міста щоденно працює 970 співробітників. Щоденно виїзди здійснює 54-56 бригад.