Будьте пильні: харчові отруєння на Дніпропетровщині

Від початку 2023 року в Дніпропетровській області Держпродспоживслужба зафіксувала спалах сальмонельозу та один випадок отруєння дикорослими грибами. Як так сталось і що робити, аби не «підчепити» шлунково-кишкову інфекцію, – розбирались «Вісті».

ДИКОРОСЛІ ГРИБИ

Торік в області було зареєстровано 6 спалахів гострих кишкових інфекцій, унаслідок яких постраж­дало 62 особи, зокрема 32 дитини. «Один зі спалахів інфекції був зафіксований у дитячому колективі, де одразу постраждало 7 дітей. Причиною та водночас джерелом інфекції стала працівниця закладу, яка була носієм сальмонельозу і контактно-побутовим шляхом інфікувала дітей», – розповіла головна спеціалістка ГУ Держпродспоживслужби в області Маргарита Малишева.

Також сталося 10 випадків отруєння дикорослими грибами. До лікарні потрапило 12 осіб, серед них 3 дітей: одна дитина 8-річного віку померла – гриби їй дали з’їсти батьки. Цьогоріч, незважаючи на те, що грибний сезон іще не розпочався, на Дніпропетровщині вже зафіксований випадок отруєння дикорослими грибами.

«Люди збирали гриби минулої осені, заморозили їх і спожили в їжу вже в цьому році. Дикорослі гриби не варто споживати, бо неможливо бути впевненим, чи безпечні вони. Краще придбати даний продукт у стаціонарних пунктах продажу – це печериці або гливи, які вирощують промисловим шляхом та є сертифікат підтвердження якості, і вони не завдають шкоди здоров’ю людей», – сказала Маргарита Малишева.

ПОШИРЕННЯ ІНФЕКЦІЇ

Також у поточному році в області вже був зареєстрований спалах сальмонельозу, внаслідок чого постраждало 13 осіб, зокрема 5 дітей віком до 17 років. Сталося це у місті Кам’ян­ське через споживання суші, які вони придбали в одному з місць продажу готової їжі.

«Після споживання суші упродовж кількох днів вони потрапили до лікарні в стані середньої важкості. Серед симптомів – температура, розлади шлунково-кишкового тракту. Нині вже всі виписані з медзакладу, нових випадків не зареєстровано», – розповіла Маргарита Малишева. Вона зазначила, що під час перевірки суб’єкта господарювання було виявлено низку санітарних порушень. Продукція зберігалась неналежно, не було маркування, а працівники не дотримувались санітарно-гігієнічного режиму. До того ж двоє з них виявились носіями сальмонельозу, хоча самі не мали жодного симптому хвороби, але «передали» недугу покупцям та «заразили» безліч поверхонь у місцях, де готувалась їжа.

Тепер власнику закладу винесено припис та накладено штраф. Аби він зміг працювати далі, йому потрібно ліквідувати всі порушення, і після повторної перевірки заклад можливо знову працюватиме, а можливо й ні – свій вирок повинна винести Держпродспоживслужба після повторної перевірки суб’єкта господарювання.

АБИ НЕ ЗАХВОРІТИ

Маргарита Малишева зазначила: аби уникнути харчового отруєння чи гострої кишкової інфекції, потрібно цікавитись у закладах громадського харчування сертифікатами якості на продукцію. Знайти їх можна у куточку споживача. Також не варто купувати продукти на стихійних ринках, краще робити це в стаціонарних торговельних мережах, де перевіряється продукція у лабораторії.

Не слід вживати дикорослі гриби, ягоди тощо. Фрукти та овочі треба ретельно мити, м’ясо та рибу – піддавати якісній термічній обробці. Симптоми отруєння та гострої кишкової інфекції дуже схожі: це нудота, блювання, біль у животі, можливе підвищення температури тіла до 38-39 градусів. У такому разі слід одразу звернутись до лікаря по допомогу.

ТАМАРА БЄЛКІНА

фото із відкритих джерел