В Запорожье установили новый рекорд (видео)

26 мая, субботу, в Запорожье побили рекорд вместимости автомобиля «ЗАЗ-968» – легендарного «Запорожца». Новый рекорд установили во время выставки ретроавтомобилей «Запорожские врата», которая проходит в эти выходные на стадионе «Локомотив», сообщает 061.ua.

Читать далее

Натюрморти німецького художника «зачаровують» реалістичністю (фото)

Художник Джейсона де Граафа (Jason de Graaf) створює дивовижні картини. Часто його роботи називають скляним гіперреалізмом або відображенням. Приставка гіпер використовується щоб підкреслити особливу реалістичність в зображенні скла і відбиття, в яких враховані безліч деталей, повідомляє UkraineArtNews.

Читать далее

27 травня. Цей день в історії

1199 — римський папа Іннокентій обклав першим прямим папським податком Духовенство.

1328 — після смерті молодшого сина Філіпа IV Красивого — Карла IV Красивого, який став останнім представником династії Капетингів, на французький престол вступив двоюрідний брат Карла Філіп VI — перший король з династії Валуа.

Читать далее

Гороскоп для всех знаков зодиака на 27 мая 2018 года

Гороскоп говорит, что у Овнов нестабильное психоэмоциональное состояние может на время исчезнуть. Наиболее сложные вопросы урегулируются, как вам покажется, сами по себе.

Читать далее

В Брюгге стартовал Фестиваль современного искусства (фото)

Мощеные улочки, тихие каналы и средневековые здания делают бельгийский Брюгге похожим на сказочный город. Но в течение следующих четырех месяцев (до 16 сентября) он до неузнаваемости изменит свой облик и станет центром современного искусства, сообщает «Вокруг света».

Читать далее

Британський майстер відтворив казковий світ «Володаря перснів» (фото)

Кріс Гайс (Chris Guise) — британський художник і поціновувач японського мистецтва бонсай. Інженер-механік за фахом, Кріс має прекрасну колекцією дерев бонсай, які він вирощує і демонструє на своїй сторінці на сервісі Flickr.

Читать далее

26 травня. Цей день в історії

1093 — битва на Стугні між руськими князями і половцями.

1232 — папа Григорій IX послав перших інквізиторів в Арагон, поклавши початок тому, що через два століття увійде в історію під назвою Іспанська інквізиція.

Читать далее

Гороскоп на 26 мая 2018 года для всех знаков зодиака

Гороскоп советует не отказывать в помощи окружающим. Счастливыми окажутся те Овны, которые найдут дело жизни, посвященное служению прогрессивной и гуманной цели.

Читать далее

В Иерусалиме найдены редкие монеты

Три очень редкие и очень древние монеты, начавшие свое существование за несколько сотен лет до нашей эры, были найдены в столичном Иерусалиме в рамках реализации археологического проекта на Храмовой горе, сообщают «Подробности».

Читать далее

Унікальний заказник Дніпропетровщини розкриває свої таємниці (Фото)

Дібрівський ліс – унікальне природне явище не тільки Дніпропетровщини, а, можна сказати, всієї України. Дивний лісовий острів серед степу. На південному сході Дніпропетровщини, біля самої межі з Донецькою і Запорізькою областями, приховалася подалі від великих промислових міст ще одна зелена перлина.

Читать далее