Днепрян приглашают принять участие в особенной акции (Фото)

17 декабря с 10.30 до 13.00 в фойе планетария Днепра состоится благотворительный праздник «К нам приходит Николай».

Які парки Дніпра дочекалися реконструкції

14 грудня директор КП «Міська інфраструктура» Наталія Басова розповіла про роботи, які ведуть у парках міста, та коли їх буде повністю завершено.

Де у Дніпрі будуть писати листи Святому Миколаю

У Дніпрі малюків віком 5-12 років та їхні батьків запрошують зануритись у казку 16 грудня.  «Якщо ти приготував шкарпетку, написав листа Святому Миколаю, склав власну «Скарбничку добрих справ» – то мерщій до ліжка, заплющ очі і приготуйся до дива.

До беды один шаг: почему жители Днепра просят закрасить зебру (Фото)

На одном из проспектов Днепра жители просят… убрать пешеходный переход. «Очень срочно необходимо закрасить зебру на Слобожанском  проспекте, остановка Воронцова.

Жители Днепра могут сами создать уникальную елочную игрушку (Фото)

Изначально Петриковский орнамент наносился на белую бумагу, затем перешел на дома, тарелки, сундуки. Но сейчас этот тренд «перекочевал» на аксессуары, одежду и даже автомобили.

В Днепре нелюди избили животное (Фото)

В Днепре волонтёры столкнулись просто с ужасной ситуацией и, несмотря на переполненность приюта, ребята откликнулись на просьбу о помощи для очень тяжёлого пациента.

В помощи отказано: жителей Днепра массово лишают субсидий

Более 20 тысяч семей Днепра в нынешнем сезоне остались без жилищных субсидий. Причина – долги по коммуналке, повысившиеся доходы и даже… дети-подростки.

Дніпрянам показали «Перипетії дівочої долі»

У Дніпрі відбулася прем’єра моновистави «Перипетії дівочої долі», автором ідеї та виконавицею якої є  солістка опери, мешканець Мистецького кварталу Леся Задорожна.

«Вісті Придніпров’я» -ексклюзивно про кіно, ікони та перевірки в дитсадках

У новому номері газети «Вісті Придніпров’я» ви дізнаєтесь про здороження овочевого кошику, пенсії для військових та тимчасову зупинку продажів квитків на потяги через Інтернет.