Хліб і зайва вага: чи потрібно боятися цього продукту

Часи суворих обмежень і відмови від цілих груп продуктів для підтримки стрункості відходять у минуле. Все більше дієтологів сьогодні стверджують, що харчування має бути різноманітним, так як це «тренує» мікрофлору кишечнику і зміцнює здоров’я.

Читать далее

Експерти пояснили кому не можна їсти капусту

Фахівці пояснили, що їсти капусту не можна людям, у яких є проблеми в роботі щитовидної залози. Вживати цей овоч не рекомендується тим, хто хворий на цукровий діабет.

Читать далее

Думка фахівців: як часто можна пити знеболювальні

Прості знеболювальні, що складаються з однієї діючої речовини (парацетамол, нурофен, аспірин, найз), не можна пити частіше 15 днів в місяць (приблизно 3 дні на тиждень).

Читать далее

Роками спати на одній подушці і матраці шкідливо для здоров’я

Фахівці заявили, що спати на одному матраці більше восьми років шкідливо для здоров’я. А ось подушки потрібно міняти через кожні два роки.

Читать далее

Названы три доступных продукта для улучшения памяти

На первом месте в списке находится оливковое масло. Эксперты рекомендуют не использовать его для жарки. Оно будет полезным, если заправлять им салаты, сообщает Хроника.инфо со ссылкой на podrobnosti.ua.

Читать далее

10 причин начать день с кофе

У кофе есть поклонники и противники. Но нет такого человека, который никогда не пробовал этот напиток. Кому-то кофе помогает проснуться, кому-то расслабиться, а кто-то просто любит его вкус и запах.

Читать далее

Дієтологи не радять тренуватися на порожній шлунок

Багато людей вважають, що виконувати фізичні навантаження найкраще злегка голодними. Нібито так можна швидше схуднути, а ще нічого не заважає легко і ефективно виконувати спортивні вправи.

Читать далее

Эти напитки нужно пить утром

Стакан апельсинового фреша на голодный желудок – традиционный американский напиток к завтраку. Говорят, он помогает проснуться и дает заряд энергии и витаминов на целый день.

Читать далее

Медики назвали болезни, от которых защитит яблочный уксус

Исследования показали, что регулярное употребление яблочного уксуса может принести много пользы для здоровья. Например, улучшает пищеварение. Пишет hronika.info   со ссылкой на womanel.com.ua.

Читать далее

Названы продукты, мешающие сбросить лишний вес

Эксперт по правильному питанию Ольга Усенко сообщила, что продукты с эффектом брожения мешают сбрасывать лишний вес и избавляться от жира. По словам эксперта, такими продуктами, например, являются свежие овощи.

Читать далее