5 способів врятувати ноутбук від перегріву

Система охолодження – ахіллесова п’ята багатьох сучасних ігрових ноутбуків. Майже всі з них спроектовані без будь-якого запасу міцності в цьому плані: температура різко піднімається, а частота процесора – падає.

Цей продукт допоможе у боротьбі з переїданням

Перекус, який складається з волоських горіхів, дозволяє активувати певну зону в мозку, яка регулює апетит. Це відкриття вчені зробили, просканувавши мозок групи добровольців.

Колір овочів та фруктів свідчить про їх вітамінний склад

Ми не дарма хочемо бачити на своїй тарілці різнобарвні овочі та фрукти. Різні кольори означають наявність різних вітамінів та мікроелементів, отже – різний вплив на організм.

Сон: как использовать для омоложения

Сон играет огромную роль в нашей жизни. Однако мы многого не знаем об этом процессе. Сон — не просто восемь часов, позволяющие утром чувствовать себя отлично, но целый спектр механизмов, которые должны протекать по определенному сценарию. 

Завтра Яблочный Спас: что можно, а что нельзя святить в церкви

Яблочный Спас в 2017 году мы отмечаем завтра, 19 августа. Также в этот день православные христиане отмечают церковный праздник Преображение Господне.

Сколько сладкого можно кушать в день

Американские специалисты рассказали, сколько сахара можно употреблять в сутки без вреда для организма. Эксперты также установили, что для человека, который ведет активную жизнь, особенно, если он занимается спортом, сахар просто необходим, так как является источником глюкозы, которая быстро преобразуется в энергию.