Вітамін С: в яких продуктах його шукати

Вітамін С потрібен організму кожного дня і в достатній кількості, інакше значних проблем зі здоров’ям не оминути. В організмі цей вітамін не виробляється, тому повинен надходити з їжею.

Читать далее

5 порад для боротьби з «пивним» животом

Тим, хто хоче привести себе в хорошу форму, позбутися “пивного” живота і поліпшити загальний стан здоров’я, дієтологи дали кілька простих порад.

Читать далее

Назван десерт, который полезно есть каждое утро

Мороженое — это один из наиболее популярных и любимых десертов людей всех возрастов. В ходе проведения опытов эксперты задействовали добровольцев, которые регулярно ели мороженое на завтрак, а затем выполняли тестовые задания.

Читать далее

Спеціаліст розповіла про користь піци

Дієтолог Олена Соломатіна вважає, що правильно приготована піца є більш корисною, а не шкідливою для організм. Важливо їсти її не часто і не переїдати, передає gazeta.ua з посиланням на «МедикФорум».

Читать далее

Від яких хвороб лікують яблука

Яблука вважаються одним із найпопулярніших й найсмачніших фруктів, котрі вгамовують спрагу й задовольняють потребу в солодкому всього за один укус. Існує понад 7500 сортів яблук різних кольорів.

Читать далее

Без кефіру та йогурту: назвали корисні для кишечнику продукти

Мікрофлора кишечнику є захисним бар’єром, який перешкоджає вторгненню в організм шкідливих бактерій. Від неї залежить міцність імунітету й обмін речовин. Нашкодити мікрофлорі можуть безліч факторів.

Читать далее

Как отбелить зубы без визита к стоматологу: проверенные средства

Каждому из нас хочется обладать красивой улыбкой. Белоснежные зубы не всем дарованы природой, а всевозможные факторы, такие как курение, алкоголь, газированные напитки и другая вредная еда, не приносят пользы в этом плане.

Читать далее

Диетологи рассказали, можно ли пить во время еды

Ну кто из нас не запивает завтрак кофе, обед чаем, а ужин водой? Некоторые даже употребление супа не мыслят без стакана освежающей жидкости! 

Читать далее

Почему блюда лучше готовить на сале

Американские учёные рассказали, чем вредят здоровью блюда, приготовленные на растительном масле. В частности, об этом поведали сотрудники Университета Де Монтфорт. Они заявили, что при приготовлении блюд лучше всего отказаться от применения кукурузного, подсолнечного, а также оливкового масел.

Читать далее

14 фруктів і овочів з ефектом омолодження

Фрукти і овочі – це продукти з найбільш важливими антивіковими ефектами через їх чудовий антиоксидантний зміст, натуральних сполук, які протидіють шкідливому впливу вільних радикалів.

Читать далее