Ушел из жизни звезда советского кино Андрей Харитонов

Вечером 23 июня после продолжительной болезни умер известный советский актер Андрей Харитонов. Он не дожил один месяц до своего 60-летия. О смерти актера сообщила в Facebook его супруга Ольга Смирягина, сообщают «Факты».

Читать далее

У філармонії Дніпра відбудеться великий концерт

27 червня великим концертом академічного симфонічного оркестру завершиться черговий сезон у Дніпропетровській обласній філармонії. На захід запрошують усіх шанувальників класичної музики.

Читать далее

У Нікополь приїхали скульптори зі всієї України

Сьогодні в Нікополі відкрився IV керамічний симпозіум вогненної скульптури «Скіфія: Скіф і Я». Його тема в цьому році – «Материнство. Мати та дитина».

Читать далее

YouTube и Universal Music Group начали «реставрацию» культовых клипов

Видеохостинг YouTube и компания Universal Music Group начали проект по обновлению качества звука и видео сотен музыкальных клипов. Об этом в среду, 19 июня, сообщается в официальном блоге YouTube, передают «Буквы».

Читать далее

У Кривому Розі стартував всеукраїнський конкурс витинанки

У Криворізькій музичній школі стартував 3-й Всеукраїнський конкурс витинанки та Всеукраїнський семінар з проблем розвитку початкової мистецької освіти у галузях образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та дизайну.

Читать далее

Невідомі факти: як стежками Дніпропетровщини ходила легендарна Марко Вовчок

Складними шляхами було переплетене життя видатної української письменниці Марка Вовчка (Марії Олександрівни Вілінської-Маркович): Москва, Петербург, Париж, Богуслав, Ставропіль, Нальчик… Одна з доріг привела авторку «Народних оповідань» на Катеринославщину.

Читать далее

Мацеви та дзеркало: історичний музей Дніпра поповнився цікавими експонатами (Фото)

Близько 300 тисяч експонатів нараховує нині колекція Дніпропетровського національного історичного музею ім. Яворни­цького, і щороку вона збільшується на 2-3 тисячі, говорить старший науковий співробітник Дмитро Романчук.

Читать далее

У електротранспорті Дніпра стартувала незвична акція (Фото)

20 червня у Дніпрі стартувала акція Book crossing «Бери книжку – принось свою» до ІІ Міжнародного книжкового фестивалю Book Space. Команда організаторів фестивалю залишила набір книжок вiд кураторської команди Book Space у брендованому трамвайному вагоні, що курсує за маршрутом №1 у Дніпрі.

Читать далее

Комедия с Дженнифер Энистон установила рекорд по просмотрам

Детективная комедия «Загадочное убийство» (Murder Mystery) от Netflix с Адамом Сэндлером и Дженнифер Энистон в главных ролях, установила рекорд по просмотрам после премьеры 14 июня.

Читать далее

У Дніпрі створювали особливі скульптури (Фото)

Виліпити власну скульптуру, ще й так, як це робив відомий скульптор Вадим Сідур. Таку можливість отримали юні художники, вихованці дитячих художніх шкіл Дніпра.

Читать далее