У Дніпрі можна побачити вражаючі експонати

В музеї імені Дмитра Яворницького — нова виставка. Вона присвячена культурі стародавнього Єгипту й античності. Всього — більш як 200 стародавніх експонатів, розповіли в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

Читать далее

Оскар 2018: стартует голосование за будущих лауреатов премии

Сегодня, 20 февраля 2018 года, члены киноакадемии США начинают голосование за будущих лауреатов кинопремии «Оскар-2018», которое продлится до 27 февраля включительно.

Читать далее

У Дніпрі презентували оригінальні твори легендарного майстра

16 лютого у Дніпровському музеї українського живопису презентували ще одну експозицію оригінальних творів Сальвадора Далі. Експозиція, до якої увійшло близько 100 робіт майстра, присвячена «Божественній комедії».

Читать далее

Дніпрянину присвоїли престижну премію

Артисту оперного театру Дмитру Омельченку присудили премію ім.А.Ф.Шекери. «Призовою» стала постановка сучасного балету «Carmen&Jose». Про це розповіли в управлінні культури, національностей і релігій ДніпроОДА.

Читать далее

У Дніпрі можна побачити кохання весталки

У 2018 році Дніпропетровський художній музей приєднався до загально-музейного проекту «Експонат місяця». Проект триватиме протягом року. Його ідея полягає в тому, що музейники обирають один «головний експонат місяця».

Читать далее

У Дніпрі розкривали незвичайні таємниці (Фото)

У Дніпрі в музеї імені Д.Яворницького відбулась авторська екскурсія Оксани Рутковської «Таємниці степового шепоту».

Яким був наш степ близько п’яти тисяч років тому?

Читать далее

Український піаніст отримав престижну міжнародну премію

Українець Дмитро Чоні отримав першу премію престижного Міжнародного конкурсу піаністів Los Angeles International Piano Competition. Молодому українському піаністу всього 24 роки, і він вже є лауреатом понад 15 міжнародних конкурсів, — про це пише gazeta.ua з посиланням на TRUST.UA

Місяць тому він переміг в Міжнародному конкурсі піаністів ім.

Читать далее

Любовь без границ: как в Днепре провести самый романтический праздник

Несмотря на то, что в этом году 14 февраля выпадает на средину рабочей недели, это не повод отказаться от романтики. Наши журналисты собрали для вас список мест в Днепре, где влюбленных ждут сюрпризы и хорошее настроение.

Читать далее

Критики признали «50 Оттенков свободы» худшим фильмом за последнее время

Американский авторитетный журнал о киноиндустрии Тhe Hollywood Reporter после премьерного просмотра фильма «50 Оттенков свободы» написали статью, в которой полностью раскритиковали БДСМ-кинокартину, сообщает сайт «Сегодня».

Читать далее

А любовь остается, если это любовь…

«…Знакомьтесь: уважаемый на Днепропетровщине профессор медицины Лавр Анатольевич Асляев и его жена Раиса Андреевна Ивакина – тоже врач, отдавшая медицинскому делу многие десятилетия».

Читать далее