У Дніпрі можна побачити картини «лише двох жінок» (Фото)

У Дніпрі у музеї «Літературне Придніпров’я» відкрилась нова виставка графіки «Лише дві жінки». Арсенал графіки надзвичайний – від вугілля, олівця, туші до складних технік линориту та офорту.

Читать далее

У Дніпрі «оживили» картини

Фахівці проекту «English Club TV» «оживили» мистецькі твори експозиції Музею українського живопису у Дніпрі, створивши доповнену реальність. Це відбулося за допомогою планшета чи смартфона із необхідним програмним забезпеченням.

Читать далее

На Дніпропетровщині опановували мистецтво старовинного розпису

Учні п’ятого, сьомого та восьмого класів 33 СО №18 відвідали Новомосковську центральну дитячу бібліотеку, де познайомилися з історією старовинного Миколаївського розпису, який до недавнього часу був нікому не  відомий; технікою малювання та символікою кольорів.

Читать далее

Художник створює картини маслом, які не відрізниш від фото

Знайомтесь, це Фредерік Лінден – дуже талановитий художник, який народився та ріс у Нью-Йорку, однак здобув свою творчу освіту в Італії та Канаді.

Читать далее

У школах Таїланду вчать пісні українського гурту 

Школярі з Таїланду під час уроку музики заспівали відому пісню популярної української етнофолк-групи «ДахаБраха». Про це як повідомила менеджер колективу Ірина Горбань на своїй сторінці в Facebook.

Читать далее

Журнал People назвал самую красивую женщину года

Американский журнал People назвал певицу Pink самой красивой женщиной 2018 года. Об этом говорится в сообщении на сайте издания.  Отмечено, что на обложке специального номера журнала опубликована фотография певицы с ее сыном Джеймсоном Муном и дочерью Уиллоу Сейдж, передает «Корреспондент.net».

Читать далее

Ушла из жизни звезда фильма «Любовь и голуби»

В субботу утром, 21 апреля, у себя дома в Москве в возрасте 83 лет умерла знаменитая актриса Нина Дорошина. Одна из ее самых известных ролей — Надежда в фильме «Любовь и голуби», сообщают «Подробности».

Читать далее

Дніпряни допомогли створити незвичайний фільм (Фото)

«Стежками Олеся Гончара» —  саме так називається нова документальна двосерійна кінострічка відомого українського режисера Валерія Степаняна-Григоренка довжиною в 90 хвилин, яку нещодавно побачив світ.

Читать далее

Українські майстрині шиють унікальний одяг (Фото)

Киянка Вікторія Філь разом із мамою Мариною шиє традиційний український одяг з старовинною вишивкою. Речі створюють за історичними зразками і продають на ярмарках.

Читать далее

Мешканці Кривого Рогу можуть по-новому подивитися на місто (Фото)

У Кривому Розі створено новий сучасний фотоальбом із символічною назвою «Кривий Ріг — яскраві сторінки». Презентація художнього видання відбулася 16 квітня в центральній бібліотеці міста.

Читать далее