Українці встановили рекорд по виконанню ста творів Леонтовича

На Вінниччині встановлено рекорд України по виконанню ста творів Миколи Леонтовича. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Дніпрянам показали «Перипетії дівочої долі»

У Дніпрі відбулася прем’єра моновистави «Перипетії дівочої долі», автором ідеї та виконавицею якої є  солістка опери, мешканець Мистецького кварталу Леся Задорожна.

На аукционе в Лондоне представили работы 7 украинских художников

В Лондоне состоялся аукцион современного искусства Phillips New Now, на котором были представлены работы семи украинских художников.

Дніпрянам розкажуть про унікальне село

Меморіальний будинок-музей академіка Д.І. Яворницького та відомий краєзнавець Микола Чабан продовжують цикл краєзнавчих просвітницьких екскурсів з метою популяризації історії краю.

Украинская художница продает в сети невероятные творения

Львовская художница Дарья Алешкина создает из обычной бумаги настоящие произведения искусства, похожие на паутинки и продает свои удивительные творения в сети.

У Дніпрі є колекція картин повсякденності (Фото)

Серед майстрів, роботи яких зберігаються в Музеї українського живопису та найбільш яскраво характеризують Дніпровську мистецьку школу, чільне місце займає Володимир Ісакович Ерліх.

У Дніпрі визначили переможця «Ліги сміху»

У неділю, 10 грудня, відбувся фінал Дніпровської «Ліги сміху». За звання найкращої команди та грошовий приз змагалися гравці з Дрогобича, Бердянська, Києва та Прилук.

Знаменитые криворожанки — номинантки на получение популярной премии

В этом году две знаменитые криворожанки стали номинантками на премию «Viva! Самые красивые», которая с 2005 года ежегодно проводится по инициативе журнала «VIVA!

У Дніпрі відкрили виставку з лаконічною назвою «А» (Фото)

В Дніпропетровському художньому музеї відбулося відкриття персональної виставки В’ячеслава Апета — «А». В експозиції виставки представлено 50 авторських творів виконаних у техніці гарячої емалі.

Умер актер театра и кино Леонид Броневой

Умер актер театра и кино, народный артист СССР Леонид Броневой. Об этом «РИА Новости» сообщил директор московского театра «Ленком» Марк Варшавер.