У Павлограді заспівали «Мелодії шахтарської душі» (Фото)

Днями у Павлограді завершився  ХІІ відкритий фестиваль шахтарської авторської та популярної пісні «Мелодії шахтарської душі». Він об’єднує виконавців пісень з усієї України.  

У Дніпрі експонують унікальні картини (Фото)

У Дніпрі відкрили виставку найстаршого майстра петриківського розпису – 95-річного Василя Соколенка. Тепер у Дніпровському художньому музеї усі бажаючі можуть побачити оригінали робіт одного із учнів уславленої майстрині Тетяни Пати.

Украинская художница создает картины с ароматом кофе

Талантливая художница создает удивительные картины с помощью самого необычного материала — кофе. Картины с ароматом кофе: киевская художница рисует картины без акварели, масла или карандашей.

У Дніпрі видали твори Шевченка вісьмома мовами

Нещодавно у Дніпрі було зроблено вагомий внесок у популяризацію творчості Тараса Шевченка. Так, завдяки співпраці Дніпровської Центральної міської бібліотеки з Почесним Консульством Австрійської Республіки в Дніпрі вийшла друком збірка перекладів творів Тараса Шевченка 8 європейськими мовами.

Уникальное затмение и поиски любви – как провести выходные в Днепре (Афиша)

Август близится к завершению, но это не повод грустить! Наши журналисты собрали для вас самые интересные и актуальные события в жизни Днепра на выходных.

Дніпровська письменниця завоювала нагороду на Львівщині (Фото)

Письменниця з Дніпра Наталія Дев’ятко  відзначилась на Бойківському літературно-краєзнавчому конкурсі імені Мирона Утриска. Авторка отримала дипломи II ступеня  за книгу новел «Злато сонця, синь води».

Створено віртуальний тур по одному з музеїв Дніпра

У Дніпрі створили віртуальний тур будинком-садибою Дмитра Яворницького. «Ми дуже вдячні за створення туру на волонтерських засадах, за можливість відвідати будинок великого вченого не виходячи зі свого будинку.

В Новомосковске презентовали интересный культурный проект

Вчера в Новомосковске торжественно открыли литературно-музыкальный проект «Симфония чувств». Тема творческой встречи в августе «Мелодии души Украины», в которой приняли участие вокальный коллектив «Родичи» и литературное объединение «Вольная лира».

У Дніпрі шукають найкрасивішу фотографію проспекту

У Дніпрі усі бажаючи можуть взяти участь у фотоконкурсі «Проспект Дмитра Яворницького: ретроспектива кольору та змісту».

У музеї Дніпра показують шкіряні картини (Фото)

У Дніпропетровському національному історичному музеї ім.Д.І.Яворницького днями відкрилась авторська виставка «Шкіряні картини». Автор цих робіт Швецова Наталія Олександрівна.