Магічна Франція: незвичайна вулична вистава у центрі Дніпра (Фото)

З початку квітня й по сьогоднішній день в Україні триває фестиваль «Французька весна». Стартуючи з 2004 року, він щовесни проходить у 10 містах нашої країни.

Читать далее

В Днепре стартовала «петриковская весна» (Фото)

18 апреля в Художественном музее начала работу выставка петриковской росписи авторства Натальи Рыбак. Зрителю представили 47 произведений художницы, выполненных на бумаге и дереве.

Читать далее

«Золотая Жар-птица 2019»: победители престижной музыкальной премии

В Национальном дворце искусств «Украина» отгремела одна из самых грандиозных музыкальных премий «Золотая Жар-птица». В одиннадцати номинациях было представлено по пять артистов, которые боролись за желанную статуэтку.

Читать далее

До Дніпра приїхало 50 молодих музикантів

18 квітня у Дніпрі, у Школі української культури ім. О. Гончара, підбили підсумки XXIII Всеукраїнського конкурсного фестивалю української та польської музики ім.

Читать далее

На Дніпропетровщині музей поповнився архівними документами (Фото)

У Покрові Дніпропетровської області до музейної зали, що розповідає про Другу світову війну, часи окупації краю,  співробітники міського архіву передали архівні документи.

Читать далее

В Амстердамі виставили вкрадені картини Ван Гога

Дві картини нідерландського художника, які викрали 17 років тому, знову виставили в музеї Ван Гога в Амстердамі. Мова йде про “Вихід із протестантської церкви в Нюенені” та «Краєвид моря біля Схевенінгена».

Читать далее

У дніпровському музеї з’явилося унікальне дзеркало

15 квітня фонди Дніпровського історичного музею поповнилися новим експонатом — дзеркалом початку хх століття. До музею його передала мешканка Новомосковська – Людмила Герасименко.

Читать далее

Міша Панчишин: «Я живу, аби творити»

У 2017 році цей хлопець взяв участь у популярному в Україні вокальному шоу «X-Фактор». 19-річний кухар-кондитер зі Львівщини Міша Панчишин потрапив до фіналу та став переможцем за результатами публічного голосування телеглядачів.

Читать далее

Готуйтеся до Великодня: у Дніпрі розписуватимуть писанки

Жителів Дніпра та Дніпропетровської області запрошують до історичного музею на майстер-клас по писанкарству. Його проведе Наталії Лавринець.  Крім майстер-класу, учасники заходу дізнаються багато цікавого з історії писанкарства та символіку розпису.

Читать далее

Итальянские искусствоведы раскрыли одну из загадок Леонардо да Винчи

По мнению итальянских исследователей, талантливый художник Леонардо да Винчи, творчество и фигура которого окутаны тайнами, был амбидекстером, а не левшой, как считалось ранее.

Читать далее