У Дніпрі можна побачити незвичайні вироби з кукурудзи, тканин і ниток (Фото)

11 жовтня у Дніпрі до Дня Українського козацтва у Будинку мистецтв відкрили Всеукраїнську виставку декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва «Народне мистецтво козацького краю».

Читать далее

Покупець порізаної картини Бенксі не скасує угоду

Жінка, яка купила картину невловимого художника за один мільйон фунтів, не стане скасовувати угоду та збереже картину, яка самознищилась на аукціоні, пише ВВС.

Читать далее

Авторка з острова навчала дніпрян писати

В останні три дні вересня у Дніпрі тривав перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space, на який зібралися понад 60 українських видавництв і близько сотні авторів — із різних міст України, а також із Польщі, Росії, Німеччини, Данії, Франції, США.

Читать далее

Песня украинской группы Kazka вошла в ТОП-10 чарта Shazam: видео

Песня «Плакала» украинской группы Kazka, которая стала хитом в Украине, вошла в ТОП-10 мирового чарта музыкального сервиса Shazam. Об этом сообщил в Instagram украинский продюсер Юрий Никитин, сообщает «ЛІГА.Новости».

Читать далее

У Дніпрі з’явилися незвичайні афіші (Фото)

Відтепер майже 80 яскравих світлин презентують вистави в обласних театрах. Банери з оригінальними афішами розмістили у багатолюдних місцях Дніпра. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Читать далее

В Днепре покажут личные вещи уникального человека

В Мемориальном доме-музее Дмитрия Яворницкого открылась эксклюзивная выставка, посвященная митрополиту УГКЦ Андрею Шептицкому. Из Львова привезли около 500 его личных вещей, в том числе церковное облачение, отличавшееся скромностью и простотой.

Читать далее

Вдова Джона Леннона выпустила кавер-версию на песню Imagine

Японская художница и певица Йоко Оно, вдова лидера группы The Beatles Джона Леннона, выпустила кавер-версию песни покойного мужа Imagine.  По ее словам, эта песня единственная, к которой она испытывала сильные переживания, ведь все люди в мире знают ее, пишет «Корреспондент.net».

Читать далее

У Дніпрі показали картини, які створює ціла династія (Фото)

У Будинку мистецтв Дніпра відбулось відкриття родинної виставки «Миттєвості народження краси» знаного художника Григорія Чернети, якому виповнилося 70. Виставкова зала не могла вмістити усіх шанувальників, колег, учнів майстра!

Читать далее

У Швеції восьмирічна дівчинка знайшла в озері меч, старіший за епоху вікінгів

Восьмирічна дівчина знайшла меч з часів до вікінгів, плаваючи влітку в озері у Швеції. Сага Ванечек знайшла реліквію в озері Відостерн, відпочиваючи зі своєю родиною на півдні країни, повідомляє ВВС.

Читать далее

У Дніпрі показали незвичайні літаки (Фото)

У Дніпрі Музей українського живопису відквив виставку дитячих картин «Я малюю літачки», яка присвячена 15-річчю ізостудії Тетяни Охрименко. Експозицію розмістили креативно — на деревах, адже літаки мають бути у повітрі.

Читать далее