В аварии трагически погибла замдиректора музея Днепра

В Запорожской области в дорожной аварии погибла жительница Днепра, еще два человека получили травмы, сообщает «Кстати+» .

У Широківському районі завершується екопроект з розчистки річки

У Широківському районі Дніпропетровської області майже 4 км річки Інгулець вже «зітхнули» з полегшенням: їх розчистили від мулу й очерету.

Нідерланди та Дніпропетровщина реалізують спільні проекти

Відчутні результати та реальне покращення життя в громадах – такими є «наслідки» реформи децентралізації в Україні.

Іноземці всиновили 9 дітей з Дніпропетровщини

З початку року на Дніпропетровщині всиновили 118 хлопчиків і дівчаток. З них 109 – громадяни України і 9 – іноземні батьки.

Как известная певица искала в Кривом Роге мужчину своей мечты

Известная украинская певица Тина Кароль недавно порадовала криворожан своим талантом. Как пишет krlife.com.ua, она приятно удивила жителей Кривого Рога вокальными данными, красивой внешностью, наполненностью концертной программы.

На Дніпропетровщині розшукують молодого чоловіка (Фото)

На Дніпропетровщині розшукують 24-річного чоловіка. Встановлено, що Кривенко Сергій Сергійович, 01.07.1993 року народження — мешканець с.

В Павлограде орудуют поджигатели автомобилей? (Фото)

Сотрудникам Павлоградского горрайонного управления ГСЧС Украины в Днепропетровской области все чаще приходится тушить транспортные средства — легковые автомобили, автобусы.

Масове отруєння грибами на Дніпропетровщині: троє людей померло

На Дніпропетровщині троє людей померли, ще двоє – у тяжкому стані в лікарні. Купували та збирали гриби усі постраждалі в різних місцях, проте кожен був упевнений: куштує звичайні їстівні рядовки.

Сельская учительница выиграла грант ДТЭК, на который обустроили площадку

Современные тренажеры для развития всех групп мышц и поддержания спортивной формы теперь доступны всем жителям села Богдановка.