На Дніпропетровщині раків візьмуть під охорону

Із 20 серпня на водоймах Дніпропетровщини заборонено виловлювати раків. Як повідомили в департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА, такі обмеження – до 30 вересня.

Читать далее

Картина кам`янської художниці показали на міжнародній виставці (Фото)

З 10 до 19 серпня у столичному Будинку художника проходить виставка живопису «Барви світу». Це міжнародний захід, присвячений Туреччині та одному з її найкращих міст Кушадаси.

Читать далее

На Днепропетровщине для аистов обустроят необычные гнезда (Фото)

ДТЭК Днепровские электросети продолжают реализовывать программу по защите окружающей среды. До конца 2018 года компания планирует обустроить еще 12 гнезд белых аистов на опорах линий электропередач.

Читать далее

Переименование Днепропетровской области: появился новый вариант

Писатель и краевед из Днепра Андрей Карнаух предлагает переименовать Днепропетровскую область в  Святославскую, в честь одного из киевских князей. Он уверен, такое название будет демонстрировать глубокие исторические корни территории.

Читать далее

Парень из Кривого Рога покорил Монблан (Фото)

12 августа парень из Кривого Рога Роман Кипень покорил вершину Монблан в Альпах. «Хорошая новость из Франции. 12 августа на вершину Монблан (4810 метров) в Альпах взошел наш товарищ — Кипень Роман.

Читать далее

Горняки-футболисты шахтоуправления Павлоградское снова чемпионы

Начало августа ознаменовалось для футбольной команды горняков Павлоградского шахтоуправления ДТЭК блестящей победой. Порядка восьми лет «павлоградцы» завоевывают кубок первенства в соревнованиях по футболу Спартакиады «Здоровье».

Читать далее

Траса Дніпро-Кривий Ріг дочекалася капітального ремонту (Фото)

На державному шосе Н-11 Дніпро-Кривий Ріг тривають ремонтні роботи. Насамперед підрядники оновлюють найбільш проблемні ділянки траси. Від села Лісопитомник до межі Кривого Рогу пройшли вирівнюючим шаром, далі – верхній.

Читать далее

Нікопольське злочинне угруповання «забезпечувало» наркотиками всю Україну (Фото)

У Нікополі Дніпропетровської області правоохоронці провели спецоперацію з ліквідації банди наркоторговців «Біле братство». Про це повідомив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

Читать далее

Жителям Дніпропетровської області обіцяють п’ять днів неймовірної спеки

Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології в період з 15 по 20 серпня 2018 року оголошено штормове попередження: на території Дніпропетровської області утримається надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека.

Читать далее

Водойми Дніпропетровщини заполонили мікроби

У воді на 164 українських пляжах зафіксоване понаднормативне мікробне забруднення. Це — річки, озера, ставки та водойми морського узбережжя. У цей перелік потрапили і водойми Дніпропетровської області.

Читать далее