«Ветерани» з Дніпра стали чемпіонами Європи

17 червня у м. Глазго (Шотландія) завершився чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів. Протягом чотирьох днів за перемогу боролися спортсмени із 35 країн.

Читать далее

На Дніпропетровщині безвісти зник чоловік: особливі прикмети (Фото)

У Кривому Розі розшукується безвісти зниклий Дмитренко Іван Іванович, 27.08.1964 року народження, який  31.05.2018 року пішов з дому та не повернувся.

Читать далее

47 років тому Дніпропетровщина вразила світ своєю знахідкою (Фото)

21 червня 1971 року Дніпропетровщина вразила весь світ своєю унікальною пам’яткою. В цей день, 47 років тому,  поблизу м. Орджонікідзе (нині Покров) при розкопках Товстої Могили експедицією інституту археології АН УРСР знайдено золоту пектораль — пам’ятку скіфського мистецтва.

Читать далее

На Дніпропетровщині чоловік заради цікавості підняв на вуха поліцію (Фото)

У Кам’янському правоохоронці затримали чоловіка, який заради «цікавості» повідомив про замінування вокзалу.  Місцевий житель хотів перевірити,  чи справді правоохоронці  спрацюють так оперативно, як у кіно.

Читать далее

«Вісті Придніпров’я»: о забытом доме в Днепре, летнем зное и туристических изюминках региона

В новом номере газеты «Вісті Придніпров’я», который вышел сегодня, вы узнаете чем жил Днепр и Украина на этой неделе, какие события происходили в нашем регионе.

Читать далее

Фотомодель в стиле ню из Днепропетровщины раскрыла секреты своего успеха

Украинская модель в стиле ню, спортсменка Инна Микитась родилась в Никополе Днепропетровской области. Она — многогранная личность, в которой смогли ужиться чемпионские качества и женственность.

Читать далее

Кривой Рог «оккупировала» амброзия

Кривой Рог начала «оккупировать» амброзия. Ее пыльца вызывает аллергию, поэтому криворожан призывают выходить на борьбу с этим растением, передает krivbass.city.

Эффективным способом ее уничтожения является скашивание в момент цветения и вырывание растения с корнем.

Читать далее

Юний житель Дніпропетровщини отримав нагороду від ЄС

Нещодавно Представництво ЄС в Україні підвело підсумки участі українських школярів у Євровікторині-2018. Це наймасштабніша Всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи та Євросоюзу. 

Читать далее

На Днепропетровщине «оживили» заброшенный пруд (Фото)

В селе Широкая Дача Днепропетровской области впервые за десятки лет восстанавливают пруд. Подрядчики уже полностью очистили дно водоема – почти девять гектаров.

Читать далее

На Дніпропетровщині родина незвичайно прикрасила двір (Фото)

Благоустрій цілого міста починається з власної оселі – це правило підтвердила родина Пікуш із Кам’янського Дніпропетровської області, облаштувавши біля будинку сучасний яскравий майданчик.

Читать далее