Дніпро ОДА інформує: Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у Дніпропетровській області за 2017 рік

Протягом 2017 року до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування надійшло 215171 звернення, що на 16,7% більше,  ніж  у  2016  році (184430 звернень). 

Новомосковська об’єднана ДПІ інформує

Відповідно до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку — продавець товарів/послуг зобов’язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в ЄРПН та надати покупцю за його вимогою.

ДПІ у Центральному районі Дніпра інформує

З метою недопущення на вакантні та керівні посади в органах ДФС осіб, що своїми діями або вчинками можуть дискредитувати імідж служби, протягом 2017 року перевірено 889 кандидатів на працевлаштування.

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує

Начальник відділу обслуговування платників Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС Мулін С.В. повідомив платників податків, які знаходяться на обліку у Дніпропетровському управлінні, про дотримання вимог чинного законодавства під час реєстрації  та використання реєстраторів розрахункових операцій.

ДПІ у Центральному районі Дніпра інформує

Дніпропетровщина: підведені підсумки деклараційної кампанії — 2017. Кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2016 році, тривала з 1 січня по 31 грудня 2017 року.

Травматизма на шахтах ДТЭК Павлоградуголь снизился на 9%

В ДТЭК Павлоградуголь подвели итоги 2017 года работы по повышению производственной безопасности и охраны труда шахтеров.

Новомосковська об’єднана ДПІ інформує

Створення резервів: облік та використання. Чинним законодавством України передбачено створення забезпечень для відшкодування майбутніх операційних витрат.

У Дніпрі розповіли про деякі новації у податковому законодавстві

Заступник начальника Дніпропетровського управління – начальник відділу металургійної галузі Валентина Моренко розповіла про деякі зміни до Податкового кодексу.

Щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік посіє у ваших родинах злагоду, принесе міцне здоров’я, достаток, надію, оптимізм та невичерпну енергію!