Вперше в історії реконструюють найбільшу школу Верхньодніпровського району

Найбільший навчальний заклад Верхньодніпровського району осучаснюють вперше за 80-річну історію. Головний корпус школи № 1 – вже наче яскрава картинка із казки.

Инвестиции для производственных побед шахтеров ДТЭК ШУ Павлоградское

Более 367 млн грн инвестировано за 10 месяцев 2017 года в развитие производственных мощностей шахтоуправления Павлоградское.

Впервые за полвека в Каменском отремонтирована одна из старейших улиц

В Каменском улицу Менделеева капитально отремонтировали. Одна из старейших дорог города получила новый асфальт впервые за полвека.

ШУ Терновское — стабильные инвестиции в стабильную добычу

Компания ДТЭК систематично вкладывает средства в модернизацию производства на своих угледобывающих предприятиях. Так, за 10 месяцев текущего года, на техническое оснащение шахтоуправления Терновское было направлено 507 млн грн.

Успіхи децентралізації Дніпропетровської області розповсюджують по країні

В обласній раді пройшов круглий стіл, під час якого головам громад Чернігівщини було продемонстровано успіхи децентралізації в Дніпропетровській області, адже Дніпропетровщина є лідером в Україні в провадженні децентралізаційних процесів.

Кандидати до голосування готові: хто на Дніпропетровщині отримає грошову винагороду

Відбулося засідання комісії з відбору претендентів на Премію Дніпропетровської обласної ради. 97 молодих людей Дніпропетровщини вийшли до етапу відкритого голосування і тепер змагатимуться за визнання своїх здобутків та грошову винагороду у розмірі 15 тис.

Гліб Пригунов: «Фундамент стосунків між Латвією та Дніпропетровщиною закладено»

Головна мета візиту до Дніпра Надзвичайного і Повноважного посла Латвійської Республіки Юріса Пойканса була досягнута. Наразі стосунки між Дніпропетровщиною та Латвією вже мають свою історію.

Обласний центр екстреної меддопомоги отримав нові швидкі (фото)

Обласний центр екстреної меддопомоги отримав дві нові швидкі, які оснащені найсучаснішим обладнанням. Це перше поповнення парку швидких на Дніпропетровщині за останні чотири роки.

На Днепропетровщине оштрафовали реализаторов табака и алгоколя

С начала года налоговики в Днепропетровской области провели 129 фактических проверок по вопросам соблюдения законодательства в сфере оборота подакцизных товаров, в ходе которых выявили 135 нарушений законодательства, из которых 84 — торговля подакцизными товарами без наличия лицензий на право реализации.

У Дніпрі розповіли про виявлення резонансних правопорушень

Сьогодні у приміщенні обласної Спілки журналістів України, газета  «Вісті Придніпров’я» провела брифінг, на якому підводилися підсумки роботи Дніпропетровського управління за 10 місяців 2017 року,  результати роботи  в напрямку протидії незаконному відшкодуванню ПДВ.