Реформа державної допомоги дозволить витрачати бюджетні гроші ефективніше

Таку думку висловив Штефан Сабау, керівник експертної групи Проекту ЄС «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги» з Румунії, під час навчального курсу із державної допомоги у м.

Читать далее

Трансфертне ціноутворення та міжнародне оподаткування – під контролем дніпровських податківців

В.о. начальника Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків Катерина Дебела розповіла про один  із пріоритетних та важливих напрямків податкового контролю в Україні — трансфертне ціноутворення та міжнародне оподаткування.

Читать далее

Все про надання адміністративних послуг великим платникам Дніпропетровщини

Начальник відділу обслуговування платників Дніпропетровського управління Сергій Мулін розповів про вдосконалення системи надання електронних сервісів та послуг для максимального зменшення впливу людського фактору у процесі податкового обслуговування.

Читать далее

Подання фінансової звітності: що потрібно знати жителям Дніпра

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує про подання фінансової звітності під час виправлення помилок в декларації.

Відповідно до п.

Читать далее

Олег Кужман: Сільська школа — пріоритет для влади

Всій Україні відома нещодавно збудована у Солоному опорна школа. Вона і насправді вражає не лише яскравим зовнішнім виглядом, а і сучасними стандартами освіти.

Читать далее

У Дніпрі знову заговорили про податкові декларації

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує про виправлення платником податків самостійно виявлених помилок, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації  з податку на прибуток.

Читать далее

Зарплата у «конвертах»: дніпрян позбавляють майбутнього

У приміщенні Дніпровської міської ради відбулося засідання робочої групи з питання збільшення надходжень до бюджету міста Дніпро. Дніпропетровське управляння на засіданні представляла  начальник відділу податкового супроводження підприємств машинобудування та інших галузей Калініна Вікторія Михайлівна.

Читать далее

Протягом 2018 року служба зайнятості Дніпропетровщини працевлаштувала понад 70 тисяч осіб

Про це, 14 лютого 2019 року, під час прес-конференції щодо підсумків роботи Дніпропетровської обласної служби зайнятості у 2018 році та пріоритетів 2019 року повідомила директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

Читать далее

Дніпрянам розповіли про нарахування податкових зобов’язань

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує, що у разі списання торгово-матеріальних цінностей, в зв’язку з невикористанням в господарській діяльності, підприємство зобов’язане нарахувати податкові зобов’язання.

Читать далее

У Дніпрі платникам податків вказали на помилки

В.о. начальника Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків Катерина Дебела розповіла про найбільш поширені помилки, які  платники допускають у податковому обліку в операціях з постачання вугілля та продуктів його збагачення.

Читать далее