Коллектив шахтоуправления Днепровское досрочно выдал на-гора два миллиона тонн угля

Коллектив ДТЭК шахтоуправления Днепровское 16 сентября досрочно выдал на-гора два миллиона тонн угля с начала года.

Уперше за тридцять років у Підгородному розчистять річку Кільчень

У Підгородному відновлюють гідрологічний режим річки Кільчень, бо за останні три десятка років вона замулилась та поросла очеретом.

На Дніпропетровщині з робочим візитом побувала заступник голови Державної служби зайнятості

18 вересня 2017 року заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального Апарату) Юлія Жовтяк з робочим візитом відвідала Дніпропетровський регіон, під час якого здійснила ряд робочих зустрічей.

Уперше в українській історії засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС проходить в ДніпроОДА

Уперше в українській історії засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС проходить в ДніпроОДА. На першій робочій сесії учасники обговорюють, зокрема, Мінські домовленості, гуманітарну ситуацію на окупованих територіях, права людини, децентралізацію, виборчу, медичну та судову реформи, боротьбу з корупцією.

Ученики одной из днепровских школ получили современную комнату отдыха (фото)

В новом учебном году в более чем 50 школах Днепропетровской области заработали современные медиатеки — комнаты для учебы и отдыха особенных детей.

Служба зайнятості готуватиме багатопрофільних фахівців якісно нового рівня

Відбулася робоча зустріч директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової з керівництвом ринкоутворюючого підприємства регіону — ТОВ «Астра» безпосередньо на виробничих потужностях компанії.

Обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України інформує

Дніпропетровським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України визнані антиконкурентні дії Мар’янівської сільської ради П’ятихатського району Дніпропетровської області порушенням.

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує

Великими платниками, що знаходяться на обліку в Дніпропетровському управлінні Офісу великих платників податків ДФС, упродовж січня-серпня 2017 року сплачено до бюджетів усіх рівнів 15,4 млрд.

Як Укрпошта сприяє у отриманні кредитів

Кредити надає не Укрпошта, кредити надає банк — фінансовий партнер.  А ми сприяємо у отриманні кредитів нашим клієнтам, оскільки не кожен має можливість приділити час для  декількох поїздок у відділення банку для подачі заявки, отримання рішення щодо видачі кредиту та отримання кредиту.