Гліб Пригунов розкрив усі секрети культової театральної події регіону «Феєрії Дніпра»

Сьогодні у ході прес-конференції голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов розкрив секрети масштабного всеукраїнського фестивалю «Феєрія Дніпра», який триватиме 10 днів з 29 вересня по 8 жовтня у приміщенні Дніпровського театру драми та комедії.

ДПІ у Центральному районі Дніпра інформує

Які наслідки для суб’єкта господарювання, якщо упущено реєстрацію платника ПДВ? ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє , що відповідно до п.181.1 ст.181 Податкового кодексу України ( ПКУ) якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1000000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених ст.

Энергетики Днепропетровщины дадут «Советы Лампочкина»

С началом нового учебного года энергетики ДТЭК Днепрооблэнерго и ДТЭК Высоковольтные сети возобновили уроки электробезопасности для школьников Днепропетровской области.

Гліб Пригунов: «Пам’ятник загиблим поліцейським – нагадування суспільству про ціну безпеки та спокійних вулиць»

Сьогодні у Дніпрі на центральному автовокзалі міста відкрили пам’ятник патрульним поліцейським Артему Кутушеву та Ользі Макаренко, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Навчальні заклади Дніпра можуть змінити графік роботи

Навчальні заклади Дніпра можуть тимчасово змінити графік роботи через відключення водопостачання. Керівникам навчальних закладів усіх типів і форм власності доручено організувати роботу чергових груп та передбачити можливе скорочення уроків і перерв.

Коллектив шахтоуправления Днепровское досрочно выдал на-гора два миллиона тонн угля

Коллектив ДТЭК шахтоуправления Днепровское 16 сентября досрочно выдал на-гора два миллиона тонн угля с начала года.

Уперше за тридцять років у Підгородному розчистять річку Кільчень

У Підгородному відновлюють гідрологічний режим річки Кільчень, бо за останні три десятка років вона замулилась та поросла очеретом.

На Дніпропетровщині з робочим візитом побувала заступник голови Державної служби зайнятості

18 вересня 2017 року заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального Апарату) Юлія Жовтяк з робочим візитом відвідала Дніпропетровський регіон, під час якого здійснила ряд робочих зустрічей.

Уперше в українській історії засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС проходить в ДніпроОДА

Уперше в українській історії засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС проходить в ДніпроОДА. На першій робочій сесії учасники обговорюють, зокрема, Мінські домовленості, гуманітарну ситуацію на окупованих територіях, права людини, децентралізацію, виборчу, медичну та судову реформи, боротьбу з корупцією.

Ученики одной из днепровских школ получили современную комнату отдыха (фото)

В новом учебном году в более чем 50 школах Днепропетровской области заработали современные медиатеки — комнаты для учебы и отдыха особенных детей.