Операція з реалізації пального: податківці Дніпра розповіли про нюанси

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС повідомляє, що підприємства, які здійснюють господарську діяльність, у разі недостатньої кількості власної та орендованої техніки, іноді залучають третіх осіб, з якими укладають договори підряду.

Читать далее

Відшкодування моральної шкоди: що потрібно знати жителям Дніпра

Оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором суми моральної шкоди, яка виплачується за рішенням суду у зв’язку з ушкодженням здоров’я – про це докладно розповіли податківці Дніпра.

Читать далее

У Дніпрі касовий чек можна «перевірити» через електронний сервіс

Державною фіскальною службою України забезпечено функціонування інформаційної системи E-Receipt. Новий електронний сервіс дозволяє покупцеві товарів (послуг)  здійснювати пошук та перегляд фіскального касового чеку, що формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій, так і електронний фіскальний чек, створений новітніми РРО.

Читать далее

Офіційне працевлаштування: що потрібно знати жителям Дніпра

ДПІ в АНД-районі Дніпра повідомляє наступне — заходам з детінізації ринку праці та боротьбі з виплатою заробітної плати «в конвертах» сьогодні ДФС України приділяється значна увага.

Читать далее

У Дніпрі підприємці поплатилися ліцензіями за продаж алкоголю неповнолітнім

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області впродовж січня — вересня 2018 року місцеві бюджети Дніпропетровщини поповнилися на 68,7 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 5,5 млн грн.

Читать далее
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Дніпрян проінформували про оподаткування ПДВ

Особам, які передають пальне на умовах договору позики (товарного кредиту) та є платниками ПДВ і акцизного податку, варто знати про порядок оподаткування таких операцій.

Читать далее

Податківці Дніпропетровщини проконсультували підприємців області

Новомосковська об’єднана ДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області  інформує про загальні аспекти процеса амортизації. Амортизація — систематичний розподіл вартості, що амортизується, необоротних активів протягом строку їх корисного використання (експлуатації).

Читать далее

Хто з дніпрян повинен подавати декларацію про валютні цінності

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що валютні цінності та інше майно резидентів, яке перебуває за межами України, підлягає обов’язковому декларуванню у Національному банку України, порядок і терміни декларування встановлюються НБУ Пунктом 1 ст.

Читать далее

Податківці Дніпра повідомили актуальну інформацію

Із заповненням додатка РІ доведеться зіткнутися практично кожному платникові податку на прибуток у Дніпрі. Це стосується в тому числі і тих платників податків (малодохідників), у яких сума річного доходу за 2017 рік склала менше 20 млн грн.

Читать далее

Дніпрянам розповіли, як реєструють адвокатів

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що згідно з нормами підпункту 14.1.226 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), самозайнятою особою є платник податку, який є фізичною особою — підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності.

Читать далее