На Дніпропетровщині підприємство сплатить штраф за махінації

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд виніс рішення на користь Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС за позовом ТОВ «Торговий дім Протеїн — Продакшин».

Читать далее

Жителям Дніпропетровської області нагадали про штрафи

Новомосковська ОДПІ інформує, що відповідно до п. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VІ зі змінами та доповненнями  фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій нею податковій декларації про майновий стан і доходи.

Читать далее

Кабмин внес изменения в порядок подачи финансовой отчетности

Кабинет министров Украины внес изменения в порядок подачи финансовой отчетности, приведя его в соответствие с требованиями отдельных положений закона. Копия соответствующего документа есть в распоряжении РБК-Украина.

Читать далее

У Дніпрі «оскаржують» накази про проведення перевірок

В.о. начальника Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків Катерина Дебела повідомила, що в поточному році все частіше спостерігаються факти оскарження до судів наказів про проведення документальних перевірок.

Читать далее

Що жителям Дніпропетровщини потрібно знати про єдиний соціальний внесок

Новомосковська об’єднана ДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує, щопунктом 4 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ фізичних осіб — підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, визначено платниками єдиного внеску.

Читать далее

Несвоєчасна сплата земельного податку: яку відповідальність понесуть дніпряни

ДПІ у Центральному районі Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що фізичні особи (громадяни) несуть відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання, та якщо вони протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення не сплачують узгоджену суму грошового зобов’язання з плати за землю, такі платники податків притягуються до відповідальності у вигляді штрафу.

Читать далее

Дніпрянам розповіли, наскільки підвищився прожитковий мінімум

У ДПІ у Центральному районі Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області нагадали, що з 1 липня 2018 року встановлено нові розміри прожиткового мінімуму на одну особу у розрахунку на місяць: з 1 липня − 1777 грн, з 1 грудня − 1853 гривні.

Читать далее

Підприємцям Дніпра розповіли про особливості подання звітності

Завідувач сектору фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями  Сергій  Пищик  розповів про особливості подання звітності, пов’язаної  із використанням книг обліку розрахункових операцій та зміни до Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій, внесені Постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 496.

Читать далее

Дніпрянам розповіли про декларування валютних цінностей

Начальник відділу комплексного аналізу Дніпропетровського управління Офісу великих платників ДФС Світлана Глушко розповіла  про декларування валютних цінностей та основні новації Закону «Про валюту і валютні операції» .

Читать далее

У Дніпрі платникам податків розповіли про необхідність своєчасного реагування на зміни в законодавстві

Начальник відділу податкового супроводження підприємств паливно-енергетичного комплексу та транспорту Дніпропетровського управління Офісу великих платників ДФС Марина Попова розповіла про необхідність своєчасного реагування платниками на зміни в законодавстві щодо місцевих податків, плати за землю.

Читать далее