ДПІ у Центральному районі Дніпра інформує

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє, що для платників податку на додану вартість ДФС запроваджено новий електронний сервіс – візуалізація повної інформації щодо податкової накладної з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування кількісних і вартісних показників.

Читать далее

Новомосковська об’єднана ДПІ інформує

Новомосковська об’єднана ДПІ інформує про супутню продукцію та відходи. Зокрема, технологічний процес багатьох виробничих підприємств дає змогу виробляти кілька видів продукції.

Читать далее

У Дніпрі розповіли про оподаткування доходів нерезидента від транспортно-експедиційних послуг

У Дніпрі у приміщенні обласної Спілки журналістів України відбувся брифінг начальника Дніпропетровського управління Офісу великих платників ДФС Кирила Коренюка. Журналістів проінформували про юридичні аспекти надання транспортно-експедиторських послуг, норми  Закону «Про транспортно-експедиторську діяльність», які дозволяють експедитору для виконання доручення замовника залучати інших осіб — перевізників, які є резидентами або нерезидентами України.

Читать далее

Інформація про отримання ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» висновків з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо, що Міністерством екології та природних ресурсів України видано ПАТ «ДТЕК  Дніпроенерго» позитивні висновки з оцінки впливу на довкілля, щодо провадження планованої діяльності, а саме:

— ВИСНОВОК з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Впровадження заходів щодо проведення технічного переоснащення енергоблоків №7,8 ДТЕК Придніпровська ТЕС для переведення котлів ТП-90 на використання вугілля газової групи» №7-03/12-20181410/1 від 10.05.2018р.

Читать далее

ДПІ у Центральному районі Дніпра інформує

«За підсумками цьогорічної кампанії з декларування доходів, отриманих у 2017 році громадянами Центрального району Дніпра подано 332 декларацій. Сума задекларованих доходів складає 71 759,8 тис.грн, – повідомила начальник ДПІ у Центральному районі м.Дніпра Болдаш Наталія Юріївна під час зустрічі з представниками ЗМІ – До відповідних бюджетів громадяни Центрального району м.Дніпра спрямують 2 132,7 тис.грн податку на доходи фізичних осіб та 457,2 тис.грн військового зборув».

Читать далее

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує

У Дніпропетровському управлінні Офісу великих платників податків з платниками зустрівся начальник відділу податкового супроводження підприємств торгівлі  Артем Ковальов. Темою зустрічі було обговорення порядку нарахування й утримання ЄСВ з доходів, що виплачуються громадянам та заповнення звіту з ЄСВ, розглянуто алгоритм виправлення помилок.

Читать далее

Новомосковська об’єднана ДПІ інформує

Новомосковська об’єднана ДПІ інформує про квартальну звітність. Відповідно до п. 294.1 ст. 294 Податкового кодексу податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал.

Читать далее

Обласна рада прийняла рішення про заборону полювання в заповідниках

На березневій сесії депутати Дніпропетровської облради винесли на новий рівень контроль за недобросовісними мисливцями. Полювання в заповідних зонах взагалі заборонене українським законодавством, втім, деяким мисливцям цього недостатньо.

Читать далее

ДПІ у Центральному районі Дніпра інформує

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра нагадує, що з метою недопущення корупційних діянь та інших правопорушень функціонує антикорупційний сервіс ДФС «Пульс», який покликаний подолати корупцію в лавах відомства, ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами.

Читать далее

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує

Заступник начальника відділу податкового супроводження підприємств паливно-енергетичного комплексу та транспорту Дніпропетровського управління Офісу великих платників Вікторія Михайленко розповіла про права і правила володіння та  використання землі, порядок справляння плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Читать далее