Дніпропетровщина – бюджетоформуюча область

Кожна область нашої держави вносить свою частку до бюджету країни. Важливо, аби всі люди розуміли, що працюють на благо своєї області та України в цілому. 

Читать далее

Великим платникам податків Дніпра розповіли про особливості обліку

В.о. начальника Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків Катерина Дебела розповіла про особливості обслуговування великих платників. В умовах введення в 2019 році концепції комплексного обслуговування платників, єдиним місцем основного обліку для великих платників податків, які включені до реєстру ВПП є Офіс великих платників податків.

Читать далее

У 2018-му ЦНАПи Дніпропетровщини надали більше мільйона адмінпослуг

Реєстрація бізнесу, оформлення біометричного паспорту, субсидії чи матеріальної допомоги. У 2018 році ЦНАПи Дніпропетровщини надали 1,2 млн. адмінпослуг. Це вдвічі більше, ніж за відповідний період 2017-го, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

Читать далее

З першого січня аптеки Дніпра чекає нововведення

У Правобережному управлінні ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформують, що з 1 січня 2019 року фізичні особи підприємці — платники єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення, зобов’язані використовувати реєстратори розрахункових операцій незалежно від обсягу доходу.

Читать далее

У жителів Дніпропетровщини залишилося менше місяця, щоб отримати податкову знижку

Новомосковська об’єднана ДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

Читать далее

У Дніпрі суд підтримав податківців

Дніпропетровський окружний адміністративний суд прийняв рішення на користь Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС за позовом одного з підприємств, яке спеціалізується на видобуванні залізної руди.

Читать далее

Жителям Дніпра податки треба сплачувати виключно на нові рахунки

Правобережне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує платників податків, що у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України (Казначейство) централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, з 02 липня 2018 року діють нові рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

Читать далее

Дніпрянам розповіли про важливий напрямок діяльності ДФС

Забезпечення додержання можливості реалізації прав платників в системі оподаткування – важливий напрямок діяльності ДФС.

В.о. начальника Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС Катерина Дебела повідомила, що в Україні вже традиційним стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права з метою підвищення рівня правової культури громадян, інформування особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення.

Читать далее

Жителям Дніпропетровщини розповіли про зміни в оподаткуванні легкових транспортних засобів

Новомоковська ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує, що законом України від 08 листопада 2018 року № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» (далі – Закон № 2611) запроваджується нова система оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів.

Читать далее

У Дніпрі посадові особи підприємств повинні дотримуватися вимог законодавства

Начальник відділу погашення боргу Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС Олександр Мороз повідомив, що своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист.

Читать далее