Важливо знати платнику податку у Дніпрі: новації, пов’язані зі змінами поняття «акцизний склад»

Начальник відділу податкового супроводження підприємств житлово-комунального господарства та інших галузей Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків Тетяна Дем’яненко повідомила, що законодавчі нововведення пов’язані з тим, що з 01.07.2019 у системі електронного адміністрування пального (СЕАРП) облік вестиметься не тільки в розрізі платників акцизного податку, а й за кожним місцем зберігання та реалізації пального.

Читать далее

Олег Кужман: Нехай здійсняться ваші мрії

Зі сльозами радості від гордості за своїх вихованців і вже дорослих дітей, зі сльозами смутку від прощання з рідною школи і безтурботним дитинством – таким цей день запам’ятається випускникам Кам’янської ЗОШ № 35.

Читать далее

Вибори нардепів: оприлюднено перелік виборчих округів по Дніпропетровщині

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік одномандатних виборчих округів для позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року по Дніпропетровській області.

Читать далее

Олег Кужман: Сучасна школа — майбутнє України

Енергоефективність, креативний дизайн, сучасні технології, доступність. За цими принципами нового освітнього простору, який створює  Дніпропетровська ОДА, ведуться активні роботи у школі № 9 у Марганці.

Читать далее

Олег Кужман: Наше завдання життєзабезпечення області

Перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман провів чергове засідання колегії ОДА. На ньому розглядалися можливі проблеми подальшого розвитку Дніпропетровщини, зокрема щодо наповнення бюджету області та місцевих бюджетів, фінансове забезпечення проектів щодо розвитку сіл і міст області.

Читать далее

Зеленський підписав Указ про розпуск Ради

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів», про це йдеться у тексті документа.

Читать далее

Дніпрянам розповіли про нормативи відрахувань частини чистого прибутку до держбюджету

В.о.начальника Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків Катерина Дебела розповіла про зміни до Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами, особливості подання Розрахунку за I квартал та сплати частини чистого прибутку.

Читать далее

До підприємців Дніпра будуть застосовувати штрафні санкції

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки.

Майже кожне підприємство застосовує у своїй діяльності готівку.

Читать далее

Україна переходить до єдиних стандартів в описі лікарських засобів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про внесення змін до Положення про Державний реєстр лікарських засобів. Уніфікація даних, затверджена постановою, зробить регіональні закупівлі прозорими, мінімізує корупційну складову і наблизить українське законодавство до практики Європейського Союзу.

Читать далее

Олег Кужман: Дороги ценятся покрытием, а не направлением

Дороги.  После зимы от некоторых  из них — увы, одно название. А некоторые последний раз ремонтировали лет 30 назад. Но причины бездорожья менее всего волнуют людей.

Читать далее