Лівобережне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує

Відповідно до положень частини 1 ст. 4 Закон України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне  соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску є, зокрема фізичні особи-підприємці (далі – ФОП), у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

Читать далее

Податківці Дніпра звертаються до роботодавців

Лівобережне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу роботодавців, що у разі, якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску.

Читать далее

Владимир Зеленский предложил предприятиям-загрязнителям Кривого Рога финансово «извиниться» перед онкобольными города

Экология – одна из самых наболевших проблем Днепропетровщины. В промышленно мощной области – заводы-гиганты, развитые металлургия и горная отрасль. Отсюда и повышенный уровень загрязнения воздуха.

Читать далее

До уваги дніпрян: оприлюднено нові довідники податкових пільг

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що 05.07.2019 ДФС України оприлюднила: довідник податкових пільг № 93/1, що є втратами доходів бюджету; довідник інших податкових пільг № 93/2.

Читать далее

Податок на додану вартість: дніпрянам розповіли про головні нюанси

Про визначення дати виникнення податкових зобов’язань з постачання товарів/послуг та переходу права власності на товар розповіла кореспонденту газети «Вісті Придніпров’я» в.о.

Читать далее

Важливо знати платнику податків у Дніпрі

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує жителів Дніпра про порядок подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок).

Читать далее

Подання декларацій з плати за землю: що потрібно знати жителям Дніпра

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує, що відповідно до п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 01 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст.

Читать далее

Кому і скільки: на Дніпропетровщині перерахували пенсії

Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує жителів Дніпропетровщини, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з  1 липня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн.

Читать далее

Як на Дніпропетровщині працюють кар’єрні радники

Індивідуальний підхід до питання працевлаштування безробітного – професійне кредо кар’єрних радників Дніпропетровщини. Результатом кропіткої роботи кар’єрних радників Відділу надання соціальних послуг у Апостолівському районі Нікопольського міськрайонного центру зайнятості є вдале працевлаштування та соціальний супровід безробітних осіб з інвалідністю, які знайшли роботу, що відповідає їх вимогам та очікуванням.

Читать далее

Що потрібно знати жителям Дніпра про транспортний податок

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує, що згідно з п.п. 267.1.1 п. 267.1 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 –VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі.

Читать далее