Управління Офісу великих платників податків ДФС інформує

Управління Офісу великих платників податків ДФС інформує щодо зменшення податку на прибуток підприємств на суму податку, сплаченого за межами України.

Відповідно до абзацу другого пп.

Читать далее

У Межовій капітально ремонтують опорну школу

У Межівській опорній школі №1 вже капітально відремонтували два поверхи. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, до кінця року у закладі завершать роботи над першим поверхом, облаштують стадіон.

Читать далее

Гліб Пригунов: «Лікарні – містам, шкільні автобуси – дітям, гроші – на інклюзивну освіту та розвиток сільської медицини»

XII сесія обласної ради сьогодні ухвалила ряд важливих для області рішень. Та почали перш за все з хвилини мовчання. Депутати вшанували пам’ять двадцятирічного дніпрянина Марка Гудзовського, бійця батальйону «Азов», який, отримавши кульове поранення в голову від ворожого снайпера, загинув після чотирьох днів боротьби зі смертю.

Читать далее

З початку року місцеві бюджети об’єднаних громад області зросли на 26%

З початку року місцеві бюджети об’єднаних громад Дніпропетровщини отримали майже 300 млн грн. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, порівняно з аналогічним періодом 2017-го статки територіальних об’єднань зросли на 26%.

Читать далее

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує, що  під доходами, отриманими нерезидентом із джерелом їх походження з України, розуміються, зокрема, роялті.

Читать далее

ДПІ у Центральному районі Дніпра інформує

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра нагадує, що з метою недопущення корупційних діянь та інших правопорушень функціонує антикорупційний сервіс ДФС «Пульс», який покликаний подолати корупцію в лавах відомства, ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами.

Читать далее

Відсутність реєстрації податкової накладної не звільняє від зобов’язань з ПДВ

Податковим кодексом України визначено, що датою виникнення податкових зобов’язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше (дата зарахування коштів від покупця/замовника як оплата товарів/послуг; дата відвантаження товарів).

Читать далее

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС нагадує, що згідно статей 42 та 421 Податкового кодексу України, суб’єкти господарювання мають право здійснювати листування з контролюючим органом в електронній формі.

Читать далее

Громади Дніпропетровської області візьмуть участь у конкурсі від програми «U-LEAD разом з Європою»

Об’єднанням-переможцям допоможуть відкрити Центри надання адмінпослуг. Про це стало відомо під час презентації конкурсу у Центрі розвитку місцевого самоврядування у Дніпрі.

Читать далее

Декларування з податку на прибуток за 2017 рік вже не за горами

Начальник відділу податкового супроводження підприємств паливно-енергетичного комплексу та транспорту Дніпропетровське управління Офісу ВПП ДФС Марина Попова розповіла про встановлення у 2018 році єдиного строку подання річної декларації з податку на прибуток за 2017 рік протягом 60 календарних днів після його завершення — 1 березня 2018 року.

Читать далее