На Дніпропетровщині молодики грабували селян (Фото)

На Дніпропетровщині поліцейські затримали двох молодиків, які вночі грабували селян. Жертвами молодиків стали двоє одиноких чоловіків, серед яких – людина з інвалідністю.

Читать далее

Політехнічний коледж державного ВНЗ «Криворізький національний університет» чекає на абітурієнтів

У 2011 році рішенням Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Політехнічний коледж Криворізького технічного університету став структурним підрозділом Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет», в наслідок чого отримав назву Політехнічний коледж Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет».

Читать далее

Вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій чекає на абітурієнтів

Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій» лідер сучасної освіти. Здійснює якісне, практико-зорієнтоване навчання для фахівців видавничо-поліграфічного комплексу України за елітними професіями та спеціальностями.

Читать далее

Умови прийому до Запорізького державного медичного університету у 2018 році

Запорізький державний медичний університет здійснює прийом громадян України, які мають повну загальну середню освіту за рахунок коштів державного бюджету або за кошти фізичних та юридичних осіб на новий навчальний рік.

Читать далее

На Дніпропетровщині чиновник «вплутався» у кримінальні справи (Фото

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно з працівниками Управління служби безпеки України в області в рамках кримінального провадження викрито начальника одного з відділень поліції та т.в.о.

Читать далее

ДТЭК Павлоградуголь вошел в ТОП-100 самых крупных налогоплательщиков Украины

ДТЭК Павлоградуголь – градообразующее предприятие и основной налогоплательщик в регионе Западный Донбасс. По данным Государственной фискальной службы Украины ДТЭК Павлоградуголь вошел в ТОП-100 самых крупных налогоплательщиков страны.

Читать далее

Домашнє насильст­во — досить поширена проблема на Дніпропетровщині

Насильство у сім’ї — одна з найболючіших проблем сучасного суспільства. Як правило, найчастіше насильницькі заходи спрямовані проти дружини або супутниці життя.

Читать далее

Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій: «Ми готуємо справжніх професіоналів!»

Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій розпочинає свій родовід від 1920-го року.  Навчальний заклад завжди вважався найкращим за всіма показниками в регіоні.

Читать далее

Університет третього віку в Дніпрі нарощує нове коло партнерів та слухачів

Цього року Університет імені Альфреда Нобеля знову відкрив двері для слухачів Університету третього віку, — тепер вже у співпраці з Департаментом з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, а також з іншими департаментами Дніпровської міської ради, численними вишами та організаціями нашого міста.

Читать далее

В Каменском главному редактору сайта и газеты подожгли автомобиль (Видео)

Как сообщает 5692.com.ua в ночь с субботы на воскресенье, 12 февраля, Сергею Гузю, главному редактору сайта 5692.com.ua и газеты «Город 5692», во дворе дома неизвестные подожгли автомобиль «Таврия».

Читать далее