Домашнє насильст­во — досить поширена проблема на Дніпропетровщині

Насильство у сім’ї — одна з найболючіших проблем сучасного суспільства. Як правило, найчастіше насильницькі заходи спрямовані проти дружини або супутниці життя.

Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій: «Ми готуємо справжніх професіоналів!»

Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій розпочинає свій родовід від 1920-го року.  Навчальний заклад завжди вважався найкращим за всіма показниками в регіоні.

Університет третього віку в Дніпрі нарощує нове коло партнерів та слухачів

Цього року Університет імені Альфреда Нобеля знову відкрив двері для слухачів Університету третього віку, — тепер вже у співпраці з Департаментом з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, а також з іншими департаментами Дніпровської міської ради, численними вишами та організаціями нашого міста.

В Каменском главному редактору сайта и газеты подожгли автомобиль (Видео)

Как сообщает 5692.com.ua в ночь с субботы на воскресенье, 12 февраля, Сергею Гузю, главному редактору сайта 5692.com.ua и газеты «Город 5692», во дворе дома неизвестные подожгли автомобиль «Таврия».

ПриватБанк меняет гаджеты на мечты

ПриватБанк подвел итоги очередного этапа акции «ПриватБанк дарит мечту!», в которой клиенты услуги накопления «Копилка» могут получить современные гаджеты в обмен на свои мечты.

Остановить разрушение суставов Вам поможет «Дикрасин»

Самое главное в жизни — это здоровье! Потому что, когда человеком овладевают болезни, любое признание или богатство перестают быть в радость.

«Кристал» та «Алмаз»: сімейний відпочинок на курорті Трускавця

Літо — це найкращий час для відпочинку усією родиною, адже сімейний відпочинок дає прекрасну можливість рідним людям побути разом у приємній і розслаблюючій атмосфері.

Дніпропетровський коледж економіки та бізнесу чекає на майбутніх абітурієнтів

Дніпропетровський коледж економіки та бізнесу – провідний навчальний заклад, який проводить підготовку молодших спеціалістів та є структурною одиницею Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Дніпродзержинське медичне училище проводить День абітурієнта!

Дніпродзержинському медичному училищу — 85 років. Розпочало воно свою діяльність 1 жовтня 1931 року. Але з кожним новим набором студентів училище знову переживає молодість і стрімко розвивається з урахуванням сучасних реалій: це обладнання, література, нові бази для практики, нові спеціалізації.

Санаторій «Райдуга» — відпочинок із користю

У сучасному ритмі життя ми не завжди знаходимо час, аби потурбуватися про власне здоров’я. Дехто намагається знайти кошти на те, щоб мати комфортний відпочинок за кордоном.