На Дніпропетровщині чиновник «вплутався» у кримінальні справи (Фото

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно з працівниками Управління служби безпеки України в області в рамках кримінального провадження викрито начальника одного з відділень поліції та т.в.о.

Читать далее

ДТЭК Павлоградуголь вошел в ТОП-100 самых крупных налогоплательщиков Украины

ДТЭК Павлоградуголь – градообразующее предприятие и основной налогоплательщик в регионе Западный Донбасс. По данным Государственной фискальной службы Украины ДТЭК Павлоградуголь вошел в ТОП-100 самых крупных налогоплательщиков страны.

Читать далее

Домашнє насильст­во — досить поширена проблема на Дніпропетровщині

Насильство у сім’ї — одна з найболючіших проблем сучасного суспільства. Як правило, найчастіше насильницькі заходи спрямовані проти дружини або супутниці життя.

Читать далее

Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій: «Ми готуємо справжніх професіоналів!»

Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій розпочинає свій родовід від 1920-го року.  Навчальний заклад завжди вважався найкращим за всіма показниками в регіоні.

Читать далее

Університет третього віку в Дніпрі нарощує нове коло партнерів та слухачів

Цього року Університет імені Альфреда Нобеля знову відкрив двері для слухачів Університету третього віку, — тепер вже у співпраці з Департаментом з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, а також з іншими департаментами Дніпровської міської ради, численними вишами та організаціями нашого міста.

Читать далее

В Каменском главному редактору сайта и газеты подожгли автомобиль (Видео)

Как сообщает 5692.com.ua в ночь с субботы на воскресенье, 12 февраля, Сергею Гузю, главному редактору сайта 5692.com.ua и газеты «Город 5692», во дворе дома неизвестные подожгли автомобиль «Таврия».

Читать далее

ПриватБанк меняет гаджеты на мечты

ПриватБанк подвел итоги очередного этапа акции «ПриватБанк дарит мечту!», в которой клиенты услуги накопления «Копилка» могут получить современные гаджеты в обмен на свои мечты.

Читать далее

Остановить разрушение суставов Вам поможет «Дикрасин»

Самое главное в жизни — это здоровье! Потому что, когда человеком овладевают болезни, любое признание или богатство перестают быть в радость.

Читать далее

«Кристал» та «Алмаз»: сімейний відпочинок на курорті Трускавця

Літо — це найкращий час для відпочинку усією родиною, адже сімейний відпочинок дає прекрасну можливість рідним людям побути разом у приємній і розслаблюючій атмосфері.

Читать далее

Дніпропетровський коледж економіки та бізнесу чекає на майбутніх абітурієнтів

Дніпропетровський коледж економіки та бізнесу – провідний навчальний заклад, який проводить підготовку молодших спеціалістів та є структурною одиницею Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Читать далее