Український плавець став чемпіоном Всесвітньої Універсіади-2017

Віце-чемпіон світу з плавання Михайло Романчук приніс Україні перше «золото» на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї (Тайвань), повідомляє Укрінформ.

Веслувальники Дніпропетровщини – перші в країні

Збірна області з академічного веслування зайняла перше командне місце на чемпіонаті України. Він проходив з 10 по 14 серпня у Києві.

Дніпровські спортсмени привезли з Європи чемпіонське золото

Мешканки Дніпропетровщини здобули на Чемпіонаті Європи з воднолижного спорту золоті медалі. Станіслава Просвєтова стала першою у фігурному катанні, а Софія Максименкова – у стрибках з трампліну.

В Никополе открыли площадку для бесплатных занятий спортом (Фото)

В Никополе на площади за памятником «Танк» состоялось открытие новой площадки для занятий воркаутом. Теперь все желающие могут показывать пример здорового образа жизни, тем самым укреплять здоровье и цвет нашей нации.

В Днепре будут кататься на велосипедах, чтобы вернуть слух ребенку

8 сентября в Днепре состоится ночной благотворительный велопробег Volvo Night for Kiddo. «В благотворительный фонд KIDDO за помощью обратилась семья из Днепра.

Днепрянин стал чемпионом в Англии

На днях в английском городе  Улсолле завершился Чемпионат Европы по дзюдо среди спортсменов с нарушениями зрения.

Вікторія Козинська — гордість Покровщини

На початку липня у столиці Болгарії проходив Чемпіонат Європи з боксу серед юніорок і молоді. Участь у ньому взяла наша знаменита землячка Вікторія Козинська.