Плавець з Кам’янського встановив світовий рекорд

На чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з особливими потребами кам’янчанин встановив світовий рекорд. У попередніх запливах Ярослав Семененко проплив 50-метрівку на спині за 34,80 секунди.

Читать далее

У Дніпрі — новий чемпіон

Дніпровець Роман Завада виборов перше місце та став Чемпіоном України 2018 на відкритому Чемпіонаті України з велоспорту на шосе серед ліцензійованих спортсменів MASTERS.

Читать далее

Горняки-футболисты шахтоуправления Павлоградское снова чемпионы

Начало августа ознаменовалось для футбольной команды горняков Павлоградского шахтоуправления ДТЭК блестящей победой. Порядка восьми лет «павлоградцы» завоевывают кубок первенства в соревнованиях по футболу Спартакиады «Здоровье».

Читать далее

У Дніпрі до сторіччя легендарного футбольного клубу підготували виставку (Фото)

17 серпня у Дніпровському музеї імені Яворницького відбудеться відкриття виставки «100 років ФК «Дніпро»». Ініціатива по створенню виставки належить спортивному журналісту Олегу Чередніченко.

Читать далее

Дніпрянин став срібним призером чемпіонату світу (Фото)

Представник Дніпровської міської федерації спортивного орієнтування, випускник Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, член збірної команди України зі спортивного орієнтування Руслан Глібов посів ІІ місце на чемпіонаті світу з цього виду спорту на довгій дистанції (16,2 км по прямій, 540 м набору висоти).

Читать далее

На Дніпропетровщині створюють сучасну спортивну базу

Реконструйована спортивна зала та новий літній майданчик для декількох видів спорту – так сучасну базу створюють для дітей Марганця. Як зазначають у ДніпроОДА, Марганецьку дитячу спортшколу №1 побудували півстоліття тому.

Читать далее

Андрій Говоров з Дніпра прославив Україну

Дніпровський  плавець, випускник Дніпропетровського вищого училища фізичної культури Андрій Говоров став чемпіоном Європи з плавання на дистанції 50 метрів батерфляєм. Змагання тривають у Великій Британії (м.

Читать далее

Днепропетровщина присоединилась к уникальному велопробегу

Днепропетровская область присоединилась к IV всеукраинскому велопробегу «Вижу! Могу! Помогу!». На одном двухколесном – тандем: зрячий участник и слабовидящий. Принять участие могут все желающие.

Читать далее

Рекорд дніпрянина визнав увесь світ

Затверджено світовий рекорд 26-тирічного плавця із Дніпра Андрія Говорова. Наш земляк встановив його у Римі на 50-метровій дистанції батерфляєм. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Читать далее

Цього дня народився легендарний дніпрянин

6 серпня 1941 року народився один із найуспішніших тренерів в історії дніпровського «Дніпра», України та СРСР Євген Мефодійович Кучеревський. Сьогодні йому б виповнилося 77 років.

Читать далее