Студент з Дніпропетровщини здобув тріумфальну перемогу (Фото)

Студент юридичного факультету ДДУВС Федір Панько нещодавно виграв Відкритий Континентальний Кубок Європи з дзюдо серед чоловіків у Римі. У змаганнях взяли участь 275 найсильніших дзюдоїстів з усього світу, проте перемогу виборов саме дніпровський студент.

Читать далее

Відомі дніпряни отримали «Оскар» (Фото)

У Дніпрі відзначили переможців відбору «Найкращі спортивні досягнення Дніпра». Найуспішніші за підсумками минулого року спортсмени, тренери, меценати та представники федерацій отримали почесні нагороди.

Дніпряни привезли додому «золото»

Вихованці Дніпровської міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву вибороли золоті медалі одразу на двох міжнародних змаганнях з тхеквондо ВТФ. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Хлопці з Дніпропетровщини перемогли на головному «бійцівському форумі» (Фото)

Блискучими результатами завершили Кубок України з таїландського боксу вихованці ДЮСШ ім. Д. Дідіка міста Покров завоювали три золота, два срібла й бронзу.

93-летняя бабушка попала в Книгу рекордов Украины благодаря шпагату (Фото)

Шпагат в 93 года – так жительницу Львовщины признали наиболее гибкой женщиной почтенного возраста. Она рекордсменка Книги рекордов Украины. Да и на весь мир у Надежды Анатольевны Шарыгиной есть только одна конкурентка — 95-летняя американка.

У Дніпрі сорок пар стали учасниками незвичного забігу (Фото)

10 лютого у Дніпрі, у парку ім. Глоби, відбувся легкоатлетичний забіг до Дня закоханих – Run for love. Цей щорічний захід присвятили Дню закоханих.

Видатним мешканцям Дніпропетровщини призначили президентські стипендії

Четверо спортсменів-паралімпійців та один тренер із Дніпропетровщини отримуватимуть стипендії Президента України. Про це сповістили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Обласні зональні змагання з футзалу відбулися у Васильківці (Фото)

Більше 20 років тому я мала можливість у своїх телепрограмах «На сільському меридіані» подавати обласні змагання з міні-футболу з Покровського палацу спорту.

Україна виграла першу в історії медаль на чемпіонаті світу зі сноубордингу

Українська спортсменка Аннамарі Данча здобула першу медаль для України на чемпіонаті світу зі сноубордингу. Сноубордистка встановила найкращий результат України на світових першостях, фінішувавши 6-ю в паралельному гігантському слаломі, покращила свій рекорд та здобула першу медаль для України.

У Дніпрі зійдуться в бою п’ятирічні бійці

У Дніпрі відбудеться чемпіонат області з рукопашного бою серед дорослих, юніорів та дітей. Наймолодші учасники змагань – 5-річні «бійці». Спортсмени змагатимуться 8-10 лютого.