«Ветерани» з Дніпра стали чемпіонами Європи

17 червня у м. Глазго (Шотландія) завершився чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів. Протягом чотирьох днів за перемогу боролися спортсмени із 35 країн.

Читать далее

Дніпрянин встановив рекорд у Монте Карло

Три середземноморські країни. Із кожної – по золоту. Дніпровський плавець Андрій Говоров став переможцем всіх трьох етапів змагань серії Mare Nostrum, а ще – встановив новий рекорд, розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

Дніпрянка встановила національний рекорд України

Дніпровська спортсменка Ярослава Магучіх виборола «золото» у стрибках у висоту, встановивши національний рекорд України. Переможний результат – 1 м 93 см – дівчина показала на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат, який відбувся у Луцьку на минулих вихідних.

Дніпро зустрічає справжнє спортивне свято

Цими вихідними, 23 та 24 червня, на стадіоні «Метеор» у Дніпрі вперше проходитиме чемпіонат Європи з регбі-7 серед жінок. У змаганнях братимуть участь 12 команд.

Відомий дніпрянин знову порадував шанувальників

Шпажист з Дніпра Богдан Нікішин знову порадував своїх вболівальників приємною новиною. Цього разу дніпрянин здобув бронзу на континентальній першості у Сербії.

Дніпро зустрічає кантрі-крос

16-17 червня Дніпро приймає другий етап кантрі-кросу та етап Чемпіонату України з автомобільного кросу. Змагання відбудуться на території балки селища Дослідне, на унікальній за своєю конфігурацією трасі.

Спортсменка з Дніпропетровщини вразила болгарську Софію

Спортсменка з Дніпропетровщини Анастасія Черноколенко виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед жінок з боксу. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

Спортсмен з Дніпропетровщини здобув всеукраїнське золото

У Дніпрі пройшов відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства. «Золото» виборов спортсмен з Дніпропетровщини Владислав Ридванський. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

Спортсменка з Дніпра стала чемпіонкою України зі стрибків на батуті

9 червня у Херсоні закінчився чемпіонат України зі стрибків на батуті серед юнаків і дівчат 2006-2009 років народження. У змаганнях взяли участь 7 команд з Києва, Одеси, Харкова, Херсона, Славутича, Дніпра та Миколаєва.

Спортсмени з Кам’янського стали чемпіонами області

Нещодавно у Дніпрі відбувся черговий чемпіонат області серед чоловіків і жінок зі стокліткових шашок (шашки-100). У змаганнях серед чоловіків впевненим лідером став майстер спорту з Кам’янського, спортсмен комунального закладу «Інваспорт» Кирило Іванов.