Дніпрянка вразила майстерністю Стамбул

Дніпровська спортсменка стала чемпіонкою Міжнародного легкоатлетичного турніру. Як повідомили у прес-службі міської ради,  дніпровська легкоатлетка Анна Рижикова-Ярощук стала чемпіонкою Міжнародного легкоатлетичного турніру, що пройшов 18 лютого у Стамбулі.

Читать далее

Украинец выиграл золотую медаль Олимпиады-2018

В корейском Пхенчхане завершились соревнования по лыжной акробатике во фристайле. Украинский спортсмен Александр Абраменко завоевал золотую медаль Олимпиады-2018, сообщает Newsone.

В Днепре мастера ярких шоу покажут свой талант

В Днепре пройдет масштабный чемпионат города по чирлидингу. Это первое мероприятия такого формата. «Соревнования состоятся 18 февраля на базе университета им.

У Дніпрі вручили спортивний «Оскар»

У Дніпрі провели традиційне нагородження спортивної еліти міста. Найуспішніші за підсумками минулого року спортсмени, тренери, меценати та представники федерацій отримали почесні відзнаки.

Днепрянин привез медаль из Италии

16-летний дзюдоист из Днепра Олег Вередыба выиграл бронзу на Кубке Европы в Италии. Так, 9 и 10 февраля в итальянском городе Фоллоника состоялся первый в 2018 году кадетский Кубок Европы по дзюдо.

Молодь з Дніпропетровщини вразила інтелектом усю країну (Фото)

Днями в Івано-Франківську проходив молодіжний чемпіонат України з міжнародних шашок. Спортсмени Дніпропетровської області, яку представили 14 кам’янчан, зуміли в особистих змаганнях трьох програм турніру – класичній, швидкій та блискавичній – завоювати 20 медалей (5 золотих, 7 срібних, 8 бронзових).

Легендарний американський боксер завершив кар’єру перемогою

Екс-чемпіон світу в чотирьох вагових категоріях Рой Джонс завершив свою кар’єру боксера перемогою у бою проти Скотта Сігмона, повідомляє ТСН.

15-річна українська тенісистка встановила нове історичне досягнення

15-річна українка Марта Костюк стала наймолодшою тенісисткою в топ-200 світового рейтингу за дев’ять років. Повідомляє Радіо Максимум.

Як повідомляється, українська тенісистка стала 185-ю ракеткою світу у віці 15 років і 222 днів.

Олімпійський комітет зацікавлений у студентах Дніпропетровщини

Відтепер студенти ДНУ імені Олеся Гончара матимуть можливість проходити практику у Національному олімпійському комітеті в Дніпропетровській області. Кращих з кращих навіть влаштують на роботу.

Дніпряни стали медалістами на міжнародних змаганнях

Дніпровські спортсмени Софія Нестерова та Артем Даренський посіли 3 місце на міжнародних змаганнях Mentor Torun Cup 2018 у парному катанні, які проходили з 30 січня по 4 лютого в Торуні (Польща).