В наступному році тестування ЗНО з мови буде дворівневим

У 2018 році тестування ЗНО з української мови та літератури буде мати два рівні, заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

Податок на продаж б/в речей: скільки заплатять українці

Згідно з роз’ясненнями ДФС, за здачу в комісійний магазин поношених речей, побутової техніки або меблів українці повинні платити податок.

В Україні планують ввести плату за пологи

Пологи в Україні будуть платними від 2019 року. Такі нововведення передбачаються новим проектом медичної реформи. Про це йдеться в сюжеті «Сніданок з «1+1».

У Павлограді заспівали «Мелодії шахтарської душі» (Фото)

Днями у Павлограді завершився  ХІІ відкритий фестиваль шахтарської авторської та популярної пісні «Мелодії шахтарської душі». Він об’єднує виконавців пісень з усієї України.  

Украинцы массово уходят за покупками в сеть

Украинский шопинг все больше уходит в сеть. По данным портала онлайн-торговли Prom.ua, за первое полугодие 2017 года украинцы потратили на покупки в интернете 6 млрд грн, закупив там на 44% больше товаров, чем в прошлом году.

В якому європейському місті найдешевше відпочивати

В той час, коли завершується літній сезон, одне з провідних видань оприлюднило рейтинг з шістнадцяти найдешевших міст для культурного відпочинку цієї осені в Європі.

Гороскоп на неделю для всех знаков Зодиака

Овен. Представителям этого знака звезды пророчат заманчивое деловое предложение. Возможны знакомства с полезными людьми.

Телец

Предоставьте своему окружению больше свободы в выборе, не давите на людей своим авторитетом.

20 серпня. Цей день в історії

У 1627 році  вийшов перший словник української мови «Лексіконъ славенноросскій і іменъ тълкованіє» Памви Беринди.

1876 — перший геноцид сучасності: масове знищення вірменського населення в Османській імперії.