Художник, который родился без рук, рисует реалистичные портреты

«Когда нет рук, рисуют сердцем…» — так говорят о молодом польском художнике Мариуше Кедзерске (Mariusz Kedzieski), который родился без рук, но это совсем не помешало ему осуществить свою детскую мечту.

Читать далее

Американец стал миллионером и не догадывался об этом

Курьезный случай произошел в жизни Джеффа Крецера, жителя американского города Честерфилда, расположенного в штате Вирджиния. Мужчина стал миллионером, но долгое время не догадывался об этом.

Читать далее

Легендарний лайнер перетворили на розкішний готель

У Дубаї для гостей відкрився готель на воді Queen Elizabeth 2 (QE2), який до цього був одним із найвідоміших океанських лайнерів у світі.
Читать далее

26 квітня. Цей день в історії

121 — народився Марк Аврелій, римський імператор (161-180).

1164 — у Владимирі князь Андрій Боголюбський побудував на взірець київських Золоті ворота і завершив будівництво оборонних мурів довкола міста.

Читать далее

Визначили найдорожчі делікатеси світу: топ-10

За найдорожчу у світі страву доведеться заплатити понад $30 тис. Іноді делікатеси настільки рідкісні, що їх продають на аукціонах. Gazeta.ua зробила добірку найдорожчих страв у світі.

Читать далее

В Китае обнаружили самого огромного комара в мире

В провинции Сычуань на юго-западе Китая энтомологи обнаружили комара, длина крыльев которого составляет 11,15 см. Пишет «Телеграф».

«Эти комары выглядят ужасающими, однако они не питаются кровью, а пьют нектар.

Читать далее

В Австралии нашли останки неизвестного корабля

Специалисты Австралийского института морских наук во время сканирования морского дна у северного побережья Западной Австралии обнаружили обломки затонувшего корабля. Пишет «Вокруг света».

Читать далее

Українське місто отримало Приз Європи-2018

Український Івано-Франківськ здобув нагороду Ради Європи – Приз Європи. Переможця цієї нагороди оголосив на початку післяобіднього засідання ПАРЄ президент Асамблеї Мікеле Ніколетті, повідомляє Укрінформ.
Читать далее

Куди українці найчастіше подорожують

Найпопулярнішим серед українців напрямком для подорожей залишається Польща. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ, передає УНН.

«Традиційно найбільш популярним напрямком для подорожей у громадян залишається Польща, найменш – Словаччина», — сказано у повідомленні.

Читать далее

25 квітня. Цей день в історії

4241 до н.е. — в Древньому Єгипті почали використовувати календар с роком в 365 днів.

1507 — німецький картограф і географ Мартін Вальдземюллер назвав новий, недавно відкритий континент Америкою на честь Амеріго Веспуччі, дослідника Нового Світу.

Читать далее