Туристична Одеса «пришвартується» в Марселі

На пляжі французького Марселя планують встановити туристичний символ Одеси – «Якір-серце». Урочисте відкриття очікується восени 2018 року, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Одеської міськради.

Читать далее

Киянин виростив найважчий у світі ананас (відео)

Фермер Анатолій Патій під Києвом має власну бананову ферму. На ній він вирощує чимало екзотики. Серед іншого, чоловік на фермі вивів найбільший у світі ананас, пише “Агро-Центр”.

Читать далее

Україна посіла третє місце в Європі за захворюваністю на кір

У 2017 році Україна опинилася в трійці лідерів серед європейських країн за захворюваністю на кір. Перше і друге місця посіли Румунія та Італія відповідно, повідомляє DW.

Читать далее

Курс валют на 20 лютого: євро дешевшає

На вівторок, 20 лютого, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Головна європейська валюта неабияк подешевшала, чого не скажеш про «зелений».

Читать далее

20 лютого. Цей день в історії

В 1666 році був заснований Монреаль — одне з найбільших канадських міст .

У 1808 році російський імператор Олександр I оголосив про розрив дипломатичних зв’язків зі Швецією, що фактично означало початок російсько-шведської війни 1808-09 років.

Читать далее

В столице Украины появились забавные «смайлики»

В Киеве появились удивительные фигуры, выполненные из сена. Об этом сказано в Facebook сообществе «Співоче поле», передает Хроника.инфо.

Забавные фигуры из сена установили на Певческом поле.

Читать далее

Вилкул: Я за досрочные выборы и президента, и парламента

Сопредседатель фракции Оппозиционного Блока в парламенте Александр Вилкул прокомментировал информацию о вероятности проведения в Украине досрочных выборов, которая обсуждается в СМИ.

Читать далее

За выходные в Украине упали цены на бензин

С 16 по 19 февраля 2018 года национальные операторы сетей АЗС снизили розничные цены на бензин и дизельное топливо (ДТ) на 20-50 копеек.

Читать далее

Пособие в Украине: сколько получат безработные

Средний размер пособия по безработице оказался ниже уровня минимальной заработной платы. Такую информацию представил Госстат. В январе 2018 года был зафиксирован средний размер государственной помощи 2483 грн.

Читать далее

Вилкул: Украина должна должна занять лидирующие позиции в переговорах по мирному урегулированию конфликта на Донбассе

Предложение о введении миротворческой миссии озвучивалось еще зимой 2014-2015 годов и инициатива исходила от Оппозиционного блока. Об этом в эфире телеканала «112 Украина» сказал сопредседатель фракции Оппозиционного Блока в Верховной Раде Александр Вилкул, отвечая на вопрос ведущего об отношении к введению на Донбасс миротворческой миссии ООН.

Читать далее