В Україні знайшли колодязь, якому більше тисячі років

Древній колодязь, якому більше тисячі років знайшли у Олевську на Житомирщині. Про це повідомили на сайті Олевської територіальної громади, передає УНН.

Де знаходиться найвищий собор України

Найвищий храм в Україні знаходиться в Черкасах. Це Михайлівський кафедральний – він має 72 метрів у висоту і здатний вмістити 12 тисяч прихожан.

Українське місто потрапило до незвичайного рейтингу

Львів увійшов до топ-100 місць планети, до яких хоча б раз за життя варто помандрувати.  Українське місто у престижний тревел-рейтинг додала популярна блогер Меліса Хай, більш відома як Girl Eat World.

В наступному році тестування ЗНО з мови буде дворівневим

У 2018 році тестування ЗНО з української мови та літератури буде мати два рівні, заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

Податок на продаж б/в речей: скільки заплатять українці

Згідно з роз’ясненнями ДФС, за здачу в комісійний магазин поношених речей, побутової техніки або меблів українці повинні платити податок.

Українка зібрала рекордну колекцію зубних паст (Фото)

Киянка Вікторія Висоцька має сяючу посмішку. Такий голлівудський стандарт став для неї мотивацією до колекціонування зубних паст.

Дніпровські картини поїхали до Харкова

Днями у залах Харківського художнього музею було відкрито виставку друкованої графіки з фондів Музею японської гравюри Дніпра.

В Україні планують ввести плату за пологи

Пологи в Україні будуть платними від 2019 року. Такі нововведення передбачаються новим проектом медичної реформи. Про це йдеться в сюжеті «Сніданок з «1+1».