Масове отруєння грибами на Дніпропетровщині: троє людей померло

На Дніпропетровщині троє людей померли, ще двоє – у тяжкому стані в лікарні. Купували та збирали гриби усі постраждалі в різних місцях, проте кожен був упевнений: куштує звичайні їстівні рядовки.

Що зміниться для українців після запуску медичної реформи

Як відомо, Верховна Рада проголосувала за законопроект, необхідний для впровадження медичної реформи. За проект закону «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і ліків» №6327 (автор Супрун) у цілому проголосували 240 депутатів.

Диетологи рассказали, почему утром нужно есть яйца

О пользе куриных яиц известно немало, как и о необходимости завтракать, но почему-то подавляющее большинство людей не используют в повседневной жизни советов от профессиональных диетологов и очень зря.

Прогулки во сне: чем опасен лунатизм и как с ним бороться

Лунатизм или сомнамбулизм – это нервно-болезненное состояние, выражающееся в хождении во сне с бессознательным совершением различных действий.

Верховна Рада проголосувала за медичну реформу

Верховна Рада підтримала в другому читанні і в цілому законопроект про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів (№6327).

6 способів використати ромашку для поліпшення здоров’я

Ромашка давно відома своїми цілющими властивостями, але попри це рослина не має довгої історії наукових дослідів.

Отруєння грибами на Дніпропетровщині: одна людина загинула

На Дніпропетровщині у цьому році зареєстрували п’ять випадків отруєння грибами: четверо постраждалих нині в лікарні, один чоловік загинув.

Дієтологи назвали оптимальну кількість горіхів на день

Горіхи будь-якого типу – це шалено смачно і корисно для організму, але, також і калорійно. Слід зазначити, що існує певна умовна риса, яка вказує на оптимальну кількість горіхів, яку можна з’їсти протягом дня.

Названы самые опасные ткани для здоровья кожи

Она должна быть модной, удобной, красивой, подходить к нашей фигуре по покрою и к нашим коже и волосам по цвету, пишет Хроника.инфо со ссылкой на Sundaynews

Все так.