5 продуктів, які стають небезпечними при розігріванні

Будучи вже звареними, деякі продукти не переносять повторного розігрівання – в них починають утворюватися небезпечні для організму речовини. Повторна термічна обробка цих харчових продуктів може негативно впливати на здоров’я, повідомляє ukrhealth.

Читать далее

Стало відомо, скільки жителів Дніпропетровщини обрали сімейного лікаря

Обрати власного лікаря та підписати із ним декларацію – аби безкоштовно отримувати первинну меддопомогу. Така можливість в Україні – з 1 квітня 2018 року.

Читать далее

Медики назвали лучшие напитки от головной боли

Многие люди страдают от мигрени. Не всегда в этом случае спасают таблетки. Медики назвали напитки, которые помогут избавиться от головной боли.

Читать далее

Названо звичні речі побуту, від яких виникають хвороби

Мій дім – моя фортеця? На жаль, це не завжди так. Навіть повсякденні предмети вжитку, які здаються незамінними, можуть спровокувати проблеми зі здоров’ям.

Читать далее

Вітамін С: в яких продуктах його шукати

Вітамін С потрібен організму кожного дня і в достатній кількості, інакше значних проблем зі здоров’ям не оминути. В організмі цей вітамін не виробляється, тому повинен надходити з їжею.

Читать далее

Названі найшкідливіші напої для організму

Ці напої щодня вживаються величезною кількістю людей, але дана обставина аж ніяк не робить їх корисними. Медики радять не вживати їх, повідомляє ukrhealth.net.

Читать далее

У Дніпрі встановлять пилкові пастки

Пилкові пастки та імунотерапія для містян: у Дніпрі ухвалили покрокову програму боротьби з амброзією та іншими алергенними бур’янами. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Читать далее

5 порад для боротьби з «пивним» животом

Тим, хто хоче привести себе в хорошу форму, позбутися “пивного” живота і поліпшити загальний стан здоров’я, дієтологи дали кілька простих порад.

Читать далее

Названо 5 найкорисніших видів горіхів

Кожен вид горіхів унікальний по-своєму, але є більш поживні і корисні. Калорійність в цьому продукті є перевагою, адже такі жири необхідні для нормального функціонування організму.

Читать далее

В Украине резко подорожали лекарства

В течение месяца в Украине лекарственные препараты подорожали в среднем на 1,7%. Об этом свидетельствуют оперативные данные Государственной службы статистики, передают «Подробности».

Читать далее