Хліб і зайва вага: чи потрібно боятися цього продукту

Часи суворих обмежень і відмови від цілих груп продуктів для підтримки стрункості відходять у минуле. Все більше дієтологів сьогодні стверджують, що харчування має бути різноманітним, так як це «тренує» мікрофлору кишечнику і зміцнює здоров’я.

Читать далее

Експерти пояснили кому не можна їсти капусту

Фахівці пояснили, що їсти капусту не можна людям, у яких є проблеми в роботі щитовидної залози. Вживати цей овоч не рекомендується тим, хто хворий на цукровий діабет.

Читать далее

Думка фахівців: як часто можна пити знеболювальні

Прості знеболювальні, що складаються з однієї діючої речовини (парацетамол, нурофен, аспірин, найз), не можна пити частіше 15 днів в місяць (приблизно 3 дні на тиждень).

Читать далее

Роками спати на одній подушці і матраці шкідливо для здоров’я

Фахівці заявили, що спати на одному матраці більше восьми років шкідливо для здоров’я. А ось подушки потрібно міняти через кожні два роки.

Читать далее

Названы три доступных продукта для улучшения памяти

На первом месте в списке находится оливковое масло. Эксперты рекомендуют не использовать его для жарки. Оно будет полезным, если заправлять им салаты, сообщает Хроника.инфо со ссылкой на podrobnosti.ua.

Читать далее

Эксперты назвали 9 мифов о здоровом образе жизни

Среди общественности молниеносно разносится информация о том или ином способе похудеть, избавиться от прыщей, диетах и так далее. Мы верим этому на слово, а зря.

Читать далее

У травні в Дніпропетровській області активізуються змії

Лікарні Дніпропетровщини цілком забезпечені зміїною протиотрутою. Антидот можна отримати в десятьох медзакладах по всій області. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Читать далее

Жители Днепропетровщины страдают от «летних» болезней

Ежегодно с наступлением теплых дней врачи Днепра фиксируют рост заболеваемости острыми кишечными инфекциями. Связано это с тем, что жители Днепра и Днепропетровской области чаще употребляют в пищу термически не обработанные продукты или недостаточно хорошо вымытые овощи.

Читать далее

10 причин начать день с кофе

У кофе есть поклонники и противники. Но нет такого человека, который никогда не пробовал этот напиток. Кому-то кофе помогает проснуться, кому-то расслабиться, а кто-то просто любит его вкус и запах.

Читать далее

Эти напитки нужно пить утром

Стакан апельсинового фреша на голодный желудок – традиционный американский напиток к завтраку. Говорят, он помогает проснуться и дает заряд энергии и витаминов на целый день.

Читать далее