В Україні планують ввести плату за пологи

Пологи в Україні будуть платними від 2019 року. Такі нововведення передбачаються новим проектом медичної реформи. Про це йдеться в сюжеті «Сніданок з «1+1».

Медогляд перед школою: Яких лікарів повинні відвідати школярі Дніпропетровщини?

Перед початком нового навчального року школярам радять пройти медогляди. За словами фахівців обласного департаменту охорони здоров’я, вони допоможуть краще підготуватися до уроків.

Цей продукт допоможе у боротьбі з переїданням

Перекус, який складається з волоських горіхів, дозволяє активувати певну зону в мозку, яка регулює апетит. Це відкриття вчені зробили, просканувавши мозок групи добровольців.

Колір овочів та фруктів свідчить про їх вітамінний склад

Ми не дарма хочемо бачити на своїй тарілці різнобарвні овочі та фрукти. Різні кольори означають наявність різних вітамінів та мікроелементів, отже – різний вплив на організм.

Сон: как использовать для омоложения

Сон играет огромную роль в нашей жизни. Однако мы многого не знаем об этом процессе. Сон — не просто восемь часов, позволяющие утром чувствовать себя отлично, но целый спектр механизмов, которые должны протекать по определенному сценарию. 

Дніпрянам пояснили, коли і до кого приїде «швидка»

Медики Дніпропетровщини пояснили пацієнтам, в яких випадках слід звертатись до сімейного лікаря, а коли — викликати «швидку допомогу».

Сколько сладкого можно кушать в день

Американские специалисты рассказали, сколько сахара можно употреблять в сутки без вреда для организма. Эксперты также установили, что для человека, который ведет активную жизнь, особенно, если он занимается спортом, сахар просто необходим, так как является источником глюкозы, которая быстро преобразуется в энергию.