Дніпрянка представлятиме Україну на Олімпійських іграх (фото)

2 лютого на «Льодовій арені» відбулися урочисті проводи дніпровської фігуристки Анни Хниченкової на зимові Олімпійські ігри-2018, які розпочнуться 9 лютого у Південній Кореї (м. Пхьончхан). Саме дніпрянка представлятиме Україну на Олімпійських іграх в одиночному катанні серед жінок.

Анна є однією із 32 спортсменів, які потрапили до олімпійської збірної України на зимову Олімпіаду у Пхьончхані.

Анна Хниченкова

«Ми горді тим, що ти, Аня, є єдиною спортсменкою із Дніпра у складі олімпійської збірної України. Гарних і легких виступів. Нехай вдача буде на твоєму боці. Місто вболіватиме й підтримуватиме тебе хоч і на великій відстані. Ти – молодець, все вийде і чекаємо на твої перемоги. Нехай щастить!», – сказав заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

Анна Хниченкова

Під час заходу спортсменку на льоду вітали юні дніпровські фігуристи та хокеїсти.

Cама ж Анна Хниченкова розповіла, що виступ на Олімпіаді є почесною і водночас відповідальною місією. 23-річна спортсменка вже 18 років займається фігурним катанням і має безліч нагород на своєму рахунку.

«Завжди прагнула стати учасницею Олімпіади, довго до цього йшла. Щаслива, що цей час настав, і це неймовірно класно. На Олімпіаді моя коротка програма прокату «Кармен» поставлена цього сезону, а довільна під музику California Dreaming – трохи раніше. Сподіваюся все вийде, докладу до цього максимум зусиль», – додала дівчина.

Анна Хниченкова

На Олімпійських іграх Анна виступатиме 21 та 23 лютого.

Як відомо, Анна Хниченкова – вихованка дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту Дніпровської міської ради.

У 2017 році спортсменка брала участь у відбірковому турнірі NEBELHORN TROPHY та виборола олімпійську ліцензію для участі нашої країни у зимових Олімпійських іграх-2018.