Криворізька спортсменка стала призеркою чемпіонату світу з жіночої боротьби

22-річна Ілона Прокопевнюк завоювала третє місце на чемпіонаті світу з жіночої боротьби. Змагання серед спортсменок до 23 років пройшли в Угорщині. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Ілона Прокопевнюк – вихованка криворізької ДЮСШ №2. Вона – срібна призерка двох чемпіонатів світу з жіночої боротьби. Також на її рахунку кілька перемог на всеукраїнських та європейських змаганнях. Цього року у Будапешті вона показала гарний результат та отримала «бронзу». Щиро вітаємо спортсменку та її тренера Олександра Лозного.

У фіналі Ілона Прокопевнюк змагалась у ваговій категорії до 62 кг. У загальному командному заліку жіноча збірна України посіла третє місце, поступившись Японії та Китаю.