Молодь з Дніпропетровщини вразила інтелектом усю країну (Фото)

Днями в Івано-Франківську проходив молодіжний чемпіонат України з міжнародних шашок. Спортсмени Дніпропетровської області, яку представили 14 кам’янчан, зуміли в особистих змаганнях трьох програм турніру – класичній, швидкій та блискавичній – завоювати 20 медалей (5 золотих, 7 срібних, 8 бронзових). Також молоді шашкісти нашого регіону тричі ставали найсильнішими в командному заліку, зазначають  у прес-службі міськради.

Чемпіонат країни з шашок-100 визначає не тільки найсильніших інтелектуалів у цьому виді спорту в країні, але і є відбірковим. Для кам’янських спортсменів дуже важливо було потрапити в трійку призерів своїх вікових категорій в класичній програмі, щоб в серпні і жовтні 2018 року представити наше місто, область і Україну на чемпіонатах Європи і світу відповідно. Потрібного результату вдалося досягти шістьом спортсменам: в категорії «молодь» – Ользі Губарєвій (кандидат у майстри спорту, ДДТУ) і Анастасії Лашковій (кандидат у майстри спорту, ДДТУ); «кадетам» – Олександру Шнейдеру (кандидат у майстри спорту, СЗШ №40) та Вірі Попрузі (майстер спорту, НВО-ліцей НІТ); «юним надіям» – Івану Сурову (1 розряд, гімназія №39) і Єві Бабій (1 розряд, СЗШ №40). Варто зазначити, що ця шістка привезла в Кам’янське 16 нагород різного ґатунку. Крім них по два рази на п’єдестал пошани піднімалися Ілля Балабан (1 розряд, СЗШ №40) та Данііл Агарков (кмс, НВО-ліцей НІТ).