На Дніпропетровщині поліція викрила браконьєрів (фото)

На Дніпропетровщині поліцейські водної поліції викрили трьох рибалок, які під час нерестової заборони здійснювали вилов риби. У порушників правоохоронці виявили рибальські сітки, гумові костюми та майже 50 кг свіжевиловленої риби.

6 травня співробітники сектору водної поліції на березі Кам’янського водосховища біля смт Аули, здійснюючи обстеження прибережної зони, виявили 66-річного жителя Криничанського району. У чоловіка вилучили знаряддя лову та 10 кг риби.

рибний патруль

Також 15 травня правоохоронці водної поліції на Новопавлівському лимані Каховського водосховища виявили 41-, 55-річних мешканців м. Нікополь. Чоловіки, незважаючи на нерестову заборону, здійснювали незаконний вилов риби. У них виявили та вилучили рибальські сітки та майже 40 кг риби, серед якої карась сріблястий та лящ.

рибний патруль

Сума збитків завданих державі складає понад 9 тис. гривень.

За даними фактами слідчими відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.

Крім того, у період з 18 по 20 травня співробітниками водної поліції спільно з Управлінням авіації та поліції на воді Національної поліції України проводилися рейди, пов’язані з відпрацюванням Каховського водосховища, та території прибережної зони, загальною довжиною понад 90 км.

рибний патруль

В результаті заходів правоохоронці вилучили незаконне знаряддя лову: 1100 жилкових сіток, понад 2 тис. метрів сіток-раколовок, рибу та раків.

Працівниками поліції попереджений факт намагання незаконного вилову водних біологічних ресурсів, у період нерестової заборони, біологічна фауна вилучена та випущена до Каховського водосховища.