Парк Покрова знову оновлюється (Фото)

У Покрові зелені газони центрального парку ім. Бориса Мозолевського за останні роки викликають захоплення у дорослих та малечі. Але утримання такої краси вимагає виконання цілого комплексу заходів.

Читать далее

Особенности выбора триммера для лица

Удаление лишних волосков в носу и ушах, коррекция бороды и усов — решение этих задач напрямую связано с заботой о своем внешнем виде.

Читать далее

Юная криворожанка стала “Золотым талантом Украины”

Завершился Пятый Всеукраинский дистанционный фестиваль-конкурс «Летний ЗлатаФест — Золотые таланты Украины». Воспитанница криворожского ДК “Терновской” Екатерина Коломийцева завоевала звание “Золотой талант Украины”.

Читать далее

У Дніпрі можуть з’явитися «перехоплювальні» паркінги (Фото)

У Дніпрі працюють над створенням концепції розвитку паркувального простору в місті. Розробкою займаються разом із спільнотою «Urban Dnipro». Зокрема, обговорюють безкоштовні парковки, які будуть на балансі профільного комунального підприємства, матимуть відповідні розмітки та знаки.

Читать далее

Ушел из жизни оскароносный композитор Эннио Морриконе

Сегодня, 6 июля, рано утром в возрасте 91 года умер известный итальянский композитор, лауреат «Оскара» Эннио Морриконе. Об этом сообщают «Буквы» со ссылкой на итальянское издание La Repubblica.

Читать далее

В центре Днепра когда-то был уникальный сквер (Фото)

Детский парк им. Войцеховича — этого зеленого оазиса в самом центре Днепра давно уже не существует. Его территорию вот уже более сорока лет занимает театр оперы и балета, и безымянный сквер с фонтаном при нем.

Читать далее

На Дніпропетровщині оновлюють енергоофіси для обслуговування клієнтів

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO продовжує модернізувати енергоофіси в Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. Наразі оновлено 35 приміщень, де клієнти без черг можуть отримати якісний сервіс в сучасних та зручних умовах.

Читать далее

Мужчина поймал 90-килограммовую рыбу сломанной удочкой (фото)

Американец поймал 90-килограммовую аллигаторовую щуку с помощью сломанной удочки. Об этом сообщает «Корреспондент» со ссылкой на издание Laredo Morning Times.

Житель американского штата Техас Джесси Гонсалес вместе с отцом отправился на рыбалку на реку Рио-Гранде.

Читать далее

З Дніпра та Кривого Рогу почав курсувати поїзд до курортного міста

З Дніпра та Кривого Рогу до Генічеська курсує двогрупний нічний швидкий поїзд №190/189-204/203 Дніпро, Кривий Ріг — Генічеськ. З Дніпра та Кривого Рогу цей поїзд вирушатиме по непарних датах з 3 липня до 5 вересня.

Читать далее

У Дніпрі водії паркуються де завгодно (Фото)

У Дніпрі дитячі майданчики і тротуари — не місце для паркування. Деякі водії не дотримуються правил дорожнього руху та паркуються де завгодно: на дитячих майданчиках, на тротуарі, при в’їзді на територію двору, на газоні тощо.

Читать далее