Названо найкращий денний перекус

У проміжках між сніданком, обідом і вечерею у багатьох з нас загострюється голод і бажання перекусів. Експерти назвали найбільш корисні варіанти.

Читать далее

21 вересня. Цей день в історії

862 — заснування російської держави братами варягами Рюриком, Синеусом і Трувором.

1451 — наказ євреям в Нідерландах носити відмітні знаки на одязі.

Читать далее

Гороскоп для всех знаков зодиака на 21 сентября 2019 года

У Овнов звезды благоприятствуют всем серьезным проектам и способствуют удачному исходу всех деловых встреч. Не исключено начало профессионального обучения, что впоследствии позитивно скажется на карьерном росте.

Читать далее

На Дніпропетровщині діти організували танцювальний флешмоб (Фото, відео)

Танцювальний флешмоб «Безпека в твоїх руках» провели у Нікополі. Учні з різних шкіл міста та різного віку символічно через танець нагадали всім про важливість дотримання правил дорожнього руху.

Читать далее

Дизайнери створили світильник з червоної капусти (фото)

Британська студія дизайну Nir Meiri представила колекцію веганських світильників Veggie Lights. Їхня головна особливість – абажур, виконаний з червоної капусти. Компанія розробила лінійку спільно з індійським дизайнером Вайехі Тхаккаром, повідомляє «Радіо Максимум».

Читать далее

У Дніпрі рудому сімейству потрібна допомога (Фото)

Волонтери Дніпра звертаються до небайдужих громадян: руденьке сімейство цуценят потребує допомоги. «Їх було восьмеро. Двоє цуценят не змогли побороти ентерит. Вижило 6 цуценят.

Читать далее

Радіозв’язківці з Дніпропетровщини підкорюють Україну та світ

Перше місце в Україні, третє у Європі та світі — такі результати участі колективної радіостанції Будинку творчості дітей та юнацтва Покрова Дніпропетровської області у міжнародних змаганнях UBA cw dx Contest .

Читать далее

Геннадий Гуфман помог незрячему вокалисту из Днепра попасть на престижный конкурс

Никодим Оржеховский, 20-летний парень из Днепра и обладатель великолепного вокала представляет Украину на Всемирном фестивале-конкурсе национальных культур и искусства WORLD FOLK VISION 2019.

Читать далее