Дитячі садки та початкову школу в Україні не закриватимуть на карантин

Кабінет Міністрів  послабив вимоги щодо відвідування учнями й вихованцями закладів дошкільної освіти, 1- 4-х класів шкіл і спеціальних закладів середньої освіти.

Читать далее

Громади Дніпропетровщини формуватимуть систему громадського здоров’я

Зеленодольська і Покровська територіальні громади Дніпропетровської області долучилися до менторської програми від «U-LEAD з Європою». Під керівництвом експертів розроблятимуть проєкти з розвитку громадського здоров’я.

Читать далее

Музей Днепра пополнился старинными экспонатами (фото)

Жительница Днепра Людмила Леонова принесла в исторический музей с десяток старинных вещей, которые нашла прямо у себя на балконе. Женщина говорит, даже не вспомнит, сколько они там лежат.

Читать далее

В Украине изменятся правила получения водительских удостоверений

Кабинет Министров на заседании в среду, 22 сентября, утвердил постановление об изменении правил получения водительских удостоверений. В частности, речь идет об увеличении сроков между экзаменами, после сдачи которых и можно будет получить соответствующий документ.

Читать далее

Школьники Днепропетровщины посетили уникальный уголок дикой природы (фото)

На Днепропетровщине Днепровско-Орельский природный заповедник  пополнили новые комфортные беседки для экскурсантов. Их передала парку компания ДТЕК Днепровские электросети. А также организовала экскурсию для школьников в этот уникальный уголок дикой природы региона.

Читать далее

У Дніпрі перевіряють торговельні точки (фото)

У Дніпрі перевіряють торговельні точки: чи мають їхні власники договори на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів. Як зазначають представники департаменту екологічної політики, підприємці частіше ігнорують вимогу чинних правил благоустрою, ухвалених міськрадою Дніпра та зазначених у законі України «Про відходи».

Читать далее

Бабье лето в Днепре: какой будет погода в конце сентября

Вслед за средней температурой 10°С и частыми мелкими дождями (что было характерно для середины сентября) наступает долгожданное бабье лето. Оно подарит жителям и гостям Днепропетровска несколько солнечных лучей, теплую погоду и комфортную влажность.

Читать далее

Днепропетровская область переходит к «желтому» уровню эпидопасности

С 23 сентября Украина переходит к «желтому» уровню эпидемической опасности. Соответствующее решение было принято на внеочередном заседании Государственной комиссии ТЭБ и ЧС.

Читать далее

Етнографічні колективи Дніпропетровщини взяли участь у міжнародних фестивалях

Громади Дніпропетровщини популяризують культурне надбання за межами країни. У вересні 2021 року творчі колективи Богданівської та Троїцької територіальних громад Павлоградського району та м.

Читать далее

Пенсії, житлові субсидії та соціалка: які нові послуги з’являться в Дії

Мінсоцполітики спільно з Мінцифрою розширюють пілотний проєкт із впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери в окремих областях України. Також запроваджують понад десять нових соціальних послуг у пілотних областях, які зараз визначаються.

Читать далее