Мешканці Дніпропетровщини отримуватимуть водійські посвідчення за новими правилами

Мешканці Дніпропетровщини, які вирішили стати драйверами, отримуватимуть водійське посвідчення за новими правилами. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Тепер, аби отримати водійське посвідчення, необхідно записатися до автошколи.

Читать далее

Мешканцям Дніпропетровщини нагадали правила поведінки на дорогах під час війни

Мешканцям Дніпропетровщини нагадали про поведінку на автошляхах під час війни. Водіїв закликають бути уважними та дотримуватися правил дорожнього руху.

Фахівці радять паркувати машину на підземному паркінгу, у капітальному гаражі або на автомобільній стоянці, що оточена міцним парканом чи будівлями.

Читать далее

У Дніпрі жінок-переселенок запрошують на безкоштовні водійські курси

У Дніпрі жінок-переселенок навчатимуть впевнено кермувати автомобілем. Безкоштовні інтенсивні курси для водійок, які хочуть покращити свої навички. Їх організовує Автомобільна федерація України.

Читать далее

У Дніпрі встановлено новий граничний тариф на автобусних маршрутах

У Дніпрі деякі фактори спричинили потребу у перегляді діючих тарифів на перевезення. Це значне підвищення вартості дизельного палива, газу, витратних матеріалів.

Читать далее

У Дніпрі підвищать вартість проїзду в автобусах

У Дніпрі підвищення тарифу на проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування було заплановане на 9 липня. Однак у соцмережах та на гарячу телефонну лінію департамент транспорту та транспортної інфраструктури міської ради отримав багато пропозицій від містян щодо вдосконалення роботи громадського транспорту, зміни інтервалів та часу роботи маршрутів.

Читать далее

В Днепре поднимут стоимость проезда в автобусах

В Днепре из-за подорожания топлива перевозчики вынуждены повысить стоимость проезда на автобусных маршрутах. С началом полномасштабного вторжения российской федерации стоимость дизельного горючего выросла более чем вдвое.

Читать далее

У 2022 році на Дніпропетровщині сталося понад 2,6 тис ДТП

Цьогоріч на Дніпропетровщині сталося більш ніж 2,6 тис дорожньо-транспортних пригод. В них загинуло 67 людей, майже півтисячі – травмувалися.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Читать далее

У Дніпропетровській області оновлюють місцеві дороги

На Дніпропетровщині за час війни оновили покриття на 22 місцевих автошляхах. Загалом привели до ладу майже 700 тис кв м дорожнього одягу.

Читать далее

В Україні запустили новий сервіс для пошуку пального

Українська IT-компания створила новий супер-швидкий і зручний спосіб пошуку пального, що об’єднує переваги усіх раніше створених сервісів. Це телеграм-бот, що одночасно отримує та віддає користувацьку інформацію, та Телеграм-канал по всіх містах України з можливістю коментування (без додаткових вікон, швидке завантаження на будь-якому пристрої, бот веде телеграм-канал), передає УНН.

Читать далее

На Дніпропетровщині продовжують відновлювати внутрішньообласні маршрути

На Дніпропетровщині працюють вже 200 внутрішньообласних маршрутів. З них 6 відновили за останні півтора тижні. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Читать далее