У Дніпрі волонтери продовжують рятувати тварин після ДТП

У Дніпрі волонтери рятують цуценя Уму – тварину збила автівка. Пошкодження не великі, але ж треба розрахуватися за обстеження та лікування. 

Читать далее

На Дніпропетровщині до трагедій призводить легковажність 

Не вмикати несправні прилади та не втручатися в роботу газового устаткування. Мешканцям Дніпропетровщини нагадали, як не спричинити вибух та не отруїтися чадним газом.

Читать далее

У Дніпрі оголосили тиждень боротьби з порушниками правил дорожнього руху 

Інспекція з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради оголошує тиждень боротьби з порушниками правил дорожнього руху в частині зупинки та стоянки транспортних засобів.

Читать далее

Как жителям Днепра уменьшить сумму в платежке за свет

Вы знали, что треть электроэнергии в доме используется на освещение, а один из самых «прожорливых» приборов — это электрочайник? YASNO в Днепропетровской области рассказывает, сколько электроэнергии потребляют бытовые приборы и какие привычки помогут уменьшить сумму в платежке за свет.

Читать далее

У Дніпрі поліція затримала хулігана

Поліція Дніпра встановила чоловіка, який погрожував жінці та пошкодив двері квартири. За фактом хуліганських дій чоловіка в одному з будинків мікрорайону Червоний Камінь міста Дніпро відкрито кримінальне за ч.1

Читать далее

У музеї Дніпра розповіли незвичайні історії кохання (Фото)

14 та 15 лютого у Дніпропетровському історичному музеї імені Д. Яворницького відбулась авторська екскурсія «Любов: історії одного почуття» , під час якої гості мали змогу познайомитись з різними історіями кохання в різні епохи та часи.

Читать далее

Специалисты рассказали, сколько малышей появилось на свет на Днепропетровщине в прошлом году

Днепропетровская область — самая богатая в Украине, если посчитать новорожденных. В 2019 году на Днепропетровщине родились 22495 детей. Больше новорожденных только в Киеве, рассказала главный специалист отдела лечебно-профилактической помощи детям и матерям департамента здравоохранения Днепропетровской ОГА Екатерина Каира.

Читать далее

У музеї Дніпра зберігається унікальний словник (Фото)

У фондах Дніпропетровського національного історичного музею ім. Дмитра Яворницького зберігається унікальна книга, яка стала бібліографічною рідкістю відразу по її виході. Це «Словник українських синонімів» письменника, лексикографа Олекси Вусика.

Читать далее

Оплата за свет: как жителям Днепра узнать сумму

Ежемесячно поставщик электроэнергии и энергоэффективных решений YASNO формирует счета за электроэнергию для жителей Днепропетровщины. Доставку платежек клиентам осуществляет «Укрпочта». Если вы вовремя не получили платежку на свой почтовый адрес, YASNO предлагает удобные способы узнать сумму к оплате за электроэнергию.

Читать далее

В Днепре дачники бросают животных на произвол судьбы (Фото)

В Днепре волонтеры неоднократно рассказывают, что далеко не все животные, брошенные на дачах любителями летней природы, выживают. Они, как могут, стараются найти себе еду, местечко, где поспать и где спрятаться от опасности.

Читать далее