В Днепре ищет дом пес, которого предали

Волонтеры Днепра ищут дом и заботливых хозяев для Арамиса. Если вам нужен в доме друг – обратите внимание на этого пса с грустными глазами.

Читать далее

Умільці з Дніпропетровщини можуть отримати президентські стипендії

Молоді майстри народного мистецтва з Дніпропетровщини можуть отримати стипендії Президента України. Прийом документів продовжили до 31 жовтня, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

Читать далее

У дніпровському музеї з’явився новий експонат (фото)

Віддав клавішний інструмент новоствореному Музею історії Дніпра містянин В’ячеслав Бичков. Розповідає, піаніно виготовлене німецькою фірмою «Шмідт і Вагнер».

У Катеринославі інструмент продавали у музичному магазині «Братів Бакк».

Читать далее

Волонтеры Днепра необычно рассказали о своем питомце (Фото)

Днепровские зоозащитники обращаются к любителям животных от первого «лица». «Здравствуйте, меня зовут Гермес, мне второй год и почти с рождения я живу на передержке, в клетке «с выгулом».

Читать далее

У Дніпрі на будівлях встановлюють спеціальні таблички (Фото)

У Дніпрі встановлюють охоронні таблички на історичні будівлі. За словами начальниці управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради Надії Лиштви, зробили 164 таблички з антивандального пластику, вартість однієї таблички – 499 гривень.

Читать далее

Вибори у Дніпрі: на вході до дільниць проводитиметься температурний скринінг

25 жовтня у приміщеннях 318 закладів освіти та культури Дніпра будуть працювати виборчі дільниці. За словами начальниці управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксани Салогуб, усі вони забезпечені всім необхідним для інфекційної безпеки.

Читать далее

Двум горожанам присвоили звание «Почетный гражданин Днепра»

На очередной сессии днепровского горсовета депутаты присвоили звание «Почетных граждан Днепра» еще двум горожанам, которые внесли свой вклад в развитие города.

Читать далее

У Дніпрі зберігаються унікальні рукописні нотатки (Фото)

У Дніпрі у фондах історичного музею, серед архівних матеріалів Олеся Гончара, зберігаються унікальні рукописні нотатки незавершеного роману «Великий Луг», над яким письменник працював останні роки життя.
Читать далее

Нікополь зустрічав понад сто спортсменів зі всієї України

У Нікополі закінчився молодіжний чемпіонат України зі скелелазіння серед юніорів, юнаків та молоді (з видів програми болдеринг і багатоборство). Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

Читать далее

У Дніпрі зафіксовано 8 957 випадків захворювання на коронавірус

У Дніпрі станом на 22 жовтня зафіксовано 8 957 підтверджених випадків захворювання на коронавірус, 4 156 людей з цим діагнозом одужали.

Читать далее