Погода у Дніпрі на неділю, 2 жовтня 2022 року

Прогноз погоди у Дніпрі на неділю, 2 жовтня 2022 року. У Дніпрі протягом усього дня погода буде похмурою. У другій половині дня очікується сильний дощ, який йтиме до самого вечора.

Читать далее

Погода у Дніпрі на суботу, 1 жовтня 2022 року

Прогноз погоди у Дніпрі на суботу, 1 жовтня 2022 року. Ранок у Дніпрі буде похмурим, та хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора.

Читать далее

В умовах воєнного стану безоплатна правова допомога поруч

І нічого діючого від 2011 року не відміняється через широкомасштабність наступу з 24.02.2022.

Навпаки: оперативні зміни в законодавстві працюють на людину, яка через захист себе сприяє перемозі Вітчизни.

Читать далее

Погода у Дніпрі на п’ятницю, 30 вересня 2022 року

Прогноз погоди у Дніпрі на п’ятницю, 30 вересня 2022 року. У Дніпрі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Опади спостерігатимуться протягом усього дня.

Читать далее
Handsome Young Male Programmer Coding At Desk

Які спеціалісти нині затребувані у Дніпрі

У Дніпрі та області ринок праці починає потроху оговтуватись від повномасштабного вторгнення рф в Україну. Війна ще триває, але кількість вакансій збільшується.

Читать далее

У Дніпрі багатоквартирні будинки готують до опалювального сезону

У Дніпрі управителі багатоквартирних будинків закінчують підготовку до опалювального сезону. Під час таких робіт у будинках промивають систему централізованого опалення, виконують ревізію, замінюють аварійні ділянки тощо.

Читать далее

Погода у Дніпрі на четвер, 29 вересня 2022 року

Прогноз погоди у Дніпрі на четвер, 29 вересня 2022 року. День буде хмарним — з самого ранку у Дніпрі небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора.

Читать далее

Погода у Дніпрі на середу, 28 вересня 2022 року

Прогноз погоди у Дніпрі на середу, 28 вересня 2022 року. Весь день у Дніпрі буде хмарним. Нічний дрібний дощ до ранку стихне.

Читать далее

У Дніпрі демонтували незаконно побудований торгово-виставковий комплекс

У Дніпрі демонтували незаконно побудований торгово-виставковий комплекс. Земля, на якому він з’явився, належить Дніпровській територіальній громаді. Представники підприємства-порушника взяли в оренду цю ділянку під рекреаційне призначення, тобто мали облаштувати тут парк чи сквер.

Читать далее

У Дніпрі в ботанічному саду вирощують рідкісні рослини (фото)

У ботанічному саду Дніпровського національного університету – понад 3,5 тисячі різновидів рослин. Більш ніж 300 дерев і квітів – зникаючі та рідкісні.

Читать далее