У Дніпрі ремонтують ще одну пішохідну зону (фото)

У Дніпрі триває ремонт пішохідної зони на розі вулиць Святослава Хороброго і Короленка. Усього на цій ділянці укладуть 275 кв. метрів нової тротуарної та близько 15 кв.

Читать далее

У Дніпрі втілюють в життя соціальний проєкт

У Дніпрі в рамках проєкту «Інформація рятує життя» 500 підопічних міських територіальних центрів соціальної допомоги отримали спеціальні QR-браслети. Їх видали людям із групи ризику, зокрема тим, що мають серйозні проблеми зі здоров’ям.

Читать далее

У центрі Дніпра запрацювала резиденція святого Миколая (фото)

У Туристичному інформаційному центрі Дніпра відчинила двері одна із резиденцій Святого Миколая в рамках благодійної акції «Миколай про тебе не забуде».

Читать далее

В Днепр приехала новая партия автобусов большой вместимости

В Днепр из Дании приехали пять новых низкопольных автобусов большой вместимости, два из которых уже вышли на маршруты, а три — проходят диагностику.

Читать далее

Некоторые улицы Днепра сегодня будут без электричества: адреса

Сегодня, 3 декабря, жители некоторых районов Днепра временно останутся без электричества. Это связано с плановыми техническим работами, сообщает пресс-служба компании ДТЭК Днепровские электросети.

Читать далее

Один із музеїв Дніпра збагатився новим цікавим експонатом (фото)

Нещодавно у Дніпрі Музей спротиву Голодомору збагатився новим унікальним експонатом – фотографією групи молодих українок у національному одягу. Про це повідомляють на сторінці музею в соціальній мережі.

Читать далее

Фехтовальщицы из Днепра завоевали золотые медали на чемпионате Украины

Фехтовальщицы из Днепра Екатерина Коротецкая, Екатерина Ламза, Мария Середа и София Сиденко завоевали золотые медали в командных соревнованиях на чемпионате Украины по фехтованию на шпагах среди девушек.

Читать далее

У Дніпрі для людей з інвалідністю працює соціальне таксі (фото)

У Дніпрі для людей з інвалідністю працює соціальне таксі. Це 5 спеціалізованих автомобілів, оснащених гідравлічним підйомником. Ними можуть скористатися особи з 1 або 2 групою інвалідності з захворюваннями опорно-рухового апарату та люди, які мають 1 групу інвалідності з захворюваннями органів зору.

Читать далее

В Днепре высадили сосновый лес (видео)

В Днепре, возле жилмассива Каменский, на территории в 2,4 гектара высадили сосны. Сажали деревья в рамках акции «Создаем леса вместе». Благодаря ей, по словам лесничего Юрия Зидры, в городе через пять лет появится новый сосновый лес, сообщает UA: ДНІПРО.

Читать далее

Сегодня в Днепре некоторые улицы будут без света: адреса

Сегодня, 2 декабря, жители некоторых районов Днепра временно останутся без электричества. Это связано с плановыми техническим работами, сообщает пресс-служба компании ДТЭК Днепровские электросети.

Читать далее