4 корисні звички, які вам знадобляться під час карантину

Коли ми замкнені в будинку, то знаходимо не так багато занять, які не передбачають розглядання екрана телевізора чи монітора комп’ютера. Сотні тисяч людей по всьому світу на період карантину влаштували безперервні марафони серіалів, фільмів і улюблених телешоу, на які раніше не було часу.

Читать далее

Науковці назвали ще одну вагому причину снідати щодня

Учені давно говорять про те, що сніданок надзвичайно корисний для здоров’я людини. Але найчастіше це стосувалося схуднення, тиску або виникнення цукрового діабету.

Читать далее

Почему следует отказаться от мясных полуфабрикатов: 5 веских причин

Переработанные мясные продукты не просто неполезны для организма, но и могут нанести ему непоправимый вред. Поэтому диетологи и врачи бьют тревогу и заносят их в список главных врагов фигуры.

Читать далее

Як жителям Дніпра провести карантин максимально ефективно

Уже другий тиждень в Україні діє карантин. «Вісті» рекомендують мешканцям Дніпропетровщини проводити його корисно: розвивати інтелект, займатися фізичними вправами, реалізувати творчий потенціал.

Читать далее

Жителям Днепра самое время задуматься об иммунитете

С приходом весны и в период вынужденного карантина жителям Днепра стоит задуматься о своем иммунитете. Как поддерживать здоровье, не выходя из дома; о главных «помощниках» нашего организма и о том, как не набрать лишние килограммы в период карантина, — «Вістям» рассказала семейный врач, диетолог, заведующая подразделением лечебно-диагностического центра медицинской академии Анна Голокозова.

Читать далее

Названо продукти, які оздоровлюють легені

Деякі продукти харчування позитивно впливають стан легень у період застуд. Наприклад, білий чай. За даними журналу Cuerpomente, він містить високу кількість антиоксидантних поліфенолів.

Читать далее

Поради дніпровського психолога: як урятуватися від паніки

Іще декілька тижнів тому жителі Дніпра не могли уявити, яким депресивним і панічним може стати життя. Причина – коронавірус.  Про те, що спонукає до паніки та як її уникнути, «Вістям» розповіла кандидат психологічних наук, доцент, в.

Читать далее

Стало известно, какие продукты подделывают чаще всего

Сейчас на прилавках украинских магазинов можно найти много фальсифицированных продуктов, которые являются не просто дешевыми аналогами, а товарами, которые способны навредить здоровью.

Читать далее

Медики розвінчали міф про неймовірну користь кави з лимоном

Кава та лимон – поширені продукти, які є практично на кожній кухні. Кожен із цих них не тільки дуже смачний, а і корисний для здоров’я, пише Жіночий світ.

Читать далее

Продукт, який швидко впорається з почуттям голоду

Вчені провели кілька експериментів і з’ясували, що мигдаль здатний вгамувати голодні спазми шлунку, які виникають у людини між основними прийомами їжі.

Читать далее