Лікарі розповіли, які напої категорично не можна пити вранці

Для того, щоб ваш організм залишався здоровим, а проблем з шлунково-кишковим трактом не виникало, лікарі рекомендують переглянути ранкові звички і відмовитися від деяких напоїв.

Читать далее

Чи варто повністю відмовлятись від цукру?

Цукор не завжди такий шкідливий, як усі вважають. Не варто плутати натуральний цукор і доданий. Натуральний — це фрукти, такі овочі як морква, молочні продукти, картопля.

Читать далее

Чай з шипшини — унікальний лікувальний засіб

Плоди шипшини багаті вітамінами, і завдяки своїм мікроелементам чай з шипшини зміцнює імунну систему, має протизапальну і знеболювальну дію. Пише zdorovia.com.ua.

Читать далее

Как куриный бульон помогает бороться с простудой

Куриный суп, который так настойчиво рекомендуют нам наши бабушки при простуде, действительно обладает лечебным эффектом.

Американские исследователи узнали, что соединение, которое содержится в курином супе — карнозин — помогает иммунной системе организма бороться на ранних стадиях гриппа.

Читать далее

Названо фрукти, які містять багато білка

Зазвичай вважається, що фрукти не багаті білком, і їхню користь пов’язують з вмістом клітковини. Проте, навіть фрукти можуть забезпечувати організм білком і входити в раціон тих людей, які худнуть.

Читать далее

Пять правильных привычек для улучшения работы мозга

Научно доказано, что движение благотворно влияет на работу мозга. Причем это не значит, что нужно срочно покупать абонемент в спортзал и тягать железо.

Читать далее

Яких вітамінів бракує людям після 50 років?

У віці після 50 років організм людей може відчувати брак двох життєво важливих вітамінів: вітаміну D і вітаміну B12. Такі дані Національного інституту здоров’я США.

Читать далее

5 продуктов которые нельзя есть на голодный желудок

Некоторая пища, как и лекарств, требуют другого типа продуктов, чтобы лучше усваиваться и не вызвать раздражение желудка. В зоне пристального внимания – завтрак, а также любой прием пищи, когда перерыв был более 4 часов.

Читать далее

Названо корисні властивості гострого перцю

Ряд досліджень підтвердили, що кайенский перець запобігає різке падіння рівня цукру в крові і продовжує відчуття ситості. Також він нейтралізує токсини.

Читать далее

Эксперты назвали 3 лучших продукта для волос

Несомненно, одним из символов женской красоты, а так же главной мужской слабостью — являются красивые и густые волосы.

Многие используют для поддержания здоровья своих волос разнообразные маски, бальзамы, используют различные травяные отвары, пишет «Новости Ю».

Читать далее