Мешканцям Дніпропетровщини розповіли, як сплатити за газ новому постачальнику

Як сплатити за газ новому постачальнику? Де дізнатися номер свого особистого рахунку? Куди звертатися, якщо залишилась передплата?

Про це розповіли в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Читать далее

Як вберегтися від інтернет-шахраїв

Під час війни натрапити на шахраїв стало ще простіше. Найчастіше «зустрітися» з ними можна в Інтернеті, у соцмережах та месенджерах.

Як розпізнати загрозу, розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Читать далее

Студенти та молоді вчені Дніпропетровщини можуть отримати премії за кращі наукові роботи

Студенти та молоді вчені області можуть отримати премії від Національної академії наук України. Заохочення – за кращі роботи у природничих, технічних та соціогуманітарних науках.

Читать далее

Мешканцям області нагадали, як діяти під час повітряної тривоги

Сигнали повітряної тривоги несуть реальну загрозу, тож не варто ігнорувати звуки сирени. Необхідно одразу перейти до укриття.

Не можна продовжувати гуляти у парку або з дитиною на майданчику.

Читать далее

Куди звертатися жертвам домашнього насильства

На Дніпропетровщині жертви домашнього насильства можуть звертатися за допомогою і під час війни. Працюють цілодобові притулки, кризові кімнати, соціальні центри, служби консультування.

Читать далее

Продукти, які потрібно прибрати зі свого меню

Лікар-ендокринолог Аріна Тертишна назвала групи продуктів, від яких бажано відмовитися всім, хто хоче зберегти здоров’я та довголіття.

Культура харчування та харчові звички — у нашому суспільстві ці поняття, на жаль, знайомі далеко не всім.

Читать далее

Лікар пояснив, кому не варто пити пиво

Якщо гооврити про те, які люди не повинні вживати пиво, лікар-гастроентеролог Джонатан Кунг порадив відмовитися від напою тим, хто має целіакію – порушення, яке характеризується непереносимістю глютена, повідомляє «Жіночий світ«.

Читать далее

Як відновити паспорт під час війни?

Паспорт – основний документ, який посвідчує особу. Через війну, яку росія розв’язала проти України, багато хто втратив цей документ, а хтось не зміг вчасно отримати.

Читать далее

Звичка їсти кашу на сніданок може шкодити здоров’ю

Терапевт і нутріціолог Ольга Єрмоленко констатує, що звичка снідати кашами не така корисна для здоров’я, як може здатися на перший погляд – така особливість раціону пов’язана з ризиком діабету, повідомляє «Жіночий світ».

Читать далее

Как сохранить жизнь цветам в вазе: проверенные советы

Подаренный от души букет радует глаз и поднимает настроение. И очень хочется, чтобы цветы простояли как можно дольше. Есть несколько хитростей, которые помогут продлить жизнь этому украшению, о которых расскажут в статье сайта «Сегодня».

Читать далее