Ранкова втома: 5 корисних порад

Взимку багатьом людям важко прокидатись зранку. Ось 5 безпечних способів, щоб відчувати бадьорість вранці. По-перше, більше не переставляти час будильника. Короткочасне пробудження і засипання вивільняє в мозку гормони, які зазвичай повертають тіло в глибокий сон.

Читать далее

Дачникам Днепропетровщины не до отдыха

На Днепропетровщине то трава зеленеет, то резкое похолодание… Капризы погоды, ломающие предсказания синоптиков, несоответствие зимы — зиме не лучшим образом влияют на состояние садово-огородных растений.

Читать далее

Коренеплід, що дарує здоров’я: корисні властивості моркви

Морква багата на вітаміни групи В, D, E, PP, С, K, а також провітамін А. А ще – містить життєво важливі мікро- і макроелементи: калій, магній, кальцій, залізо та фосфор.

Читать далее

Почему опасно носить слишком тесную одежду

Мы выбираем узкую и обтягивающую одежду, чтобы подчеркнуть свою фигуру или, наоборот, если мы вдруг немного поправились, то цель — немного утянуть и «собрать» свое тело.

Читать далее

Медики розповіли про користь знежиреного молока

Фахівці з’ясували, що жирність молока пов’язана з довжиною теломерів людини, а отже, і з процесом старіння. Теломери (кінцеві ділянки хромосом) захищають хромосоми від пошкоджень, але з віком вони поступово коротшають.

Читать далее

Медики назвали специю, которая способствует улучшению памяти

Ученые Нортумбрийского университета назвали специю, которая способствует улучшению памяти. Речь идет о широко используемом в кулинарии розмарине. Пишет lenta.ua.

Эта специя применяется для приготовления мясных и рыбных блюд, а также для выпечки.

Читать далее

Какой вид муки самый полезный для здоровья

В науке нет подтверждений, что какая-то одна особая диета или один особый продукт сделает вас здоровее и красивее. Все индивидуально и зависит от особенностей организма, главное – не превращать вредную пищу в ежедневный ритуал, пишет 24 канал.

Читать далее

Постійне відчуття голоду: які причини?

Експерт розповіла про основні причини сильного голоду. Якщо ви встановили собі дефіцит калорій більше ніж 20%, організм буде відчувати брак енергії.

Читать далее

Лікарі пояснили, як вода допоможе скинути вагу

Японські вчені розповіли, як скинути вагу за допомогою води. За словами фахівців, відразу після пробудження необхідно випивати склянку води замість кави або чаю.

Читать далее

Чому шкідливо снідати пізно на вихідних?

У вихідні дні багато хто з нас вважають за краще поспати довше, через що звичний час ранкового прийому їжі може зміститися на кілька годин.

Читать далее