У Новомосковську безкоштовно навчають техніки унікального розпису (фото)

На Дніпропетровщині у Новомосковському клубі культури безкоштовно навчають техніки унікального Миколаївського розпису. Про це повідомила керівник міського Клубу культури Наталія Краснова.

Читать далее

На Днепропетровщине определили победителей юбилейного фестиваля вертепов

На Днепропетровщине в Софиевской громаде подвели итоги ежегодного конкурса-фестиваля вертепов «Різдвяна зірка». Пятый юбилейный фест стал рекордным по количеству участников и онлайн-зрителей.

Читать далее

Музей Дніпра поповнився цікавою колекцією (фото)

Музей історії Дніпра поповнився цікавою колекцією. Її основу становлять нумізматичні раритети, які демонструють широкі економічні зв’язки нашого регіону за часів Гетьманщини.

Читать далее

У музеї Дніпра відкрили нову історичну виставку (фото)

У науковій бібліотеці Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького відкрита перша в 2022 році книжкова виставка. Вона присвячена 90-річчю з дня утворення Дніпропетровської області.

Читать далее

Известная украинская группа распалась

Участники группы «Тартак» официально сообщили о распаде коллектива. И заинтриговали анонсом совершенно нового проекта.

Об этом говорится в сообщении на официальной странице группы на Facebook, пишут Подробности.

Читать далее

В музее Днепра презентовали историческую книгу (фото)

В Музее истории Днепра представили книгу Валентины Лазебник и Валентина Старостина «Символ города. Городской дом». Издание посвящено выдающемуся зданию города, расположенному по проспекте Дмитрия Яворницкого, 47 (сейчас это колледж культуры и искусств), а также истории развития местного самоуправления.

Читать далее

Нацотбор на Евровидение-2022: список артистов

В Украине назвали имена участников Национального отбора на «Евровидение-2022». Лонг-лист из 27 артистов появился на странице конкурса в Instagram, пишут Подробности.

Читать далее

На Дніпропетровщині колекція музею поповнилася старовинними статуетками (фото)

У Дніпропетровській області в Новомосковському міському історико-краєзнавчому музею імені Петра Калнишевського передали в дар дві старовинні порцелянові статуетки. Про їх цікавий історичний зміст розповів директор закладу Костянтин Мешко, повідомляє 0569.com.ua

Читать далее

У музичних школах Дніпра створюється простір для навчання (фото)

У Дніпровській дитячій музичній школі № 16 завдяки Бюджету участі у 2021 році реалізували одразу два проєкти. Загальна вартість ініціатив – майже 400 тис.

Читать далее

На Днепропетровщине обнаружили шедевр украинского художника (фото)

На Днепропетровщине, в дом жителя Никополя, любителя антиквариата Виктора Аверкова накануне Нового года пришло маленькое чудо. Недавно он купил за 2,2 тысячи гривен картину, которая десятилетия висела на стене в обычной «хрущевке».

Читать далее