Театр Кам’янського — тепер онлайн

Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки м. Кам’янського  під час карантину відкрив доступ для он-лайн перегляду відеозаписів деяких своїх вистав. Про це повідомляється на сайті театру.

Читать далее

У музеї Дніпра зберігається унікальна картина (Фото)

Допоки мешканці Дніпра уникають натовпу і, по можливості, залишаємось вдома, у Дніпропетровському художньому музеї пропонують  «відвідати» ярмарок на живописному полотні, а саме познайомитися з унікальною картиною «Ярмарок у Полтаві» Володимира Маковського. 

Читать далее

У Дніпрі можна переглянути найкращі архівні концерти

Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики запрошує під час карантину переглянути найкращі архівні концерти. Це – частина акції «Культура онлайн», повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

Читать далее

Переглянути онлайн: дніпрянам продовжують дарувати мистецтво

Дніпропетровський академічний театр опери та балету приєднався до акції «Культура онлайн». Тепер вистави можна переглянути, не виходячи з дому, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Читать далее

Днепр не отстает: какие музеи города можно посетить онлайн

На сегодняшний день, в период карантина, очень популярным стало создание онлайн-платформ, с помощью которых можно виртуально посетить самые известные музеи США, Франции, Великобритании, Италии, Австрии, Нидерландов, Испании, Украины и других стран.

Читать далее

Мешканці Дніпропетровщини зможуть дистанційно «відвідати» концерти та вистави

Музичні концерти й театральні вистави – у режимі онлайн. Під час карантину мешканці Дніпропетровщини зможуть «відвідати» культурно-масові заходи дистанційно. Першою трансляції концертів запустила Дніпропетровська філармонія імені Л.

Читать далее

Євробачення 2020 скасовано: коли відбудеться пісенний конкурс

Міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2020, який мав відбутися у Роттердамі, скасовано через загрозу поширення коронавірусу. Як повідомили організатори Євробачення, 65-ий пісенний конкурс проведуть у 2021 році, передає «Радіо Максимум».

Читать далее

На Дніпропетровщині музею подарували раритетні світлини (Фото)

13 березня Новомосковський історико-краєзнавчий музей отримав в дар раритетні світлини зроблені в одному з міських фотоательє ще на початку минулого століття.

Читать далее

На Дніпропетровщині можна побачити оригінали листів, які писав Рильський

З нагоди відзначення 125-річчя від дня народження Максима Рильського архівне управління Кам`янської міської ради підготувало документальну виставку «Як гул століть, як шум віків, як бурі подих, — рідна мова…», на якій представлені оригінали листів Максима Рильського до поета Федіра Ісаєва, лист Віктора Зубаря з віршем «Світлій пам’яті поета», присвяченому Максиму Рильському (газетні вирізки).

Читать далее

У Дніпрі виставка творів Івана Марчука проходить у новому форматі (Фото)

У Дніпрі новий мистецький простір ARTAREA у приміщенні Музею українського живопису прийняв перших гостей. 12 березня виставку “Іван Марчук: секрети геніальності” вже побачили представники ЗМІ та діячі культури.
Читать далее