Журналистка из Павлограда презентовала сборник рассказов о любви

В Павлограде прошла презентация книги журналистки Илоны Беспаловой «Непокорная». Книга вышла небольшим тиражом и объединила в себе автобиографические рассказы, очерки о коллегах, романтические истории, сообщает портал «Павлоград.dp.ua».

Читать далее

Солома, дерево та лоза: у Дніпрі можна побачити унікальні вироби майстрів (Фото)

У Дніпровському будинку мистецтв експозиція Всеукраїнської виставки «Народне мистецтво козацького краю» користується інтересом у мешканців міста.

Під час лекцій-екскурсій відвідувачі дізнаються про традиції українського народу, різні види народного мистецтва, імена майстрів, які старанно діляться з людьми своїм талантом.

Читать далее

В Париже редкий портрет юного Моцарта уйдет с молотка

В столице Франции Париже выставили на продажу редкий портрет австрийского композитора и музыканта Вольфганга Амадея Моцарта. Стоимость полотна оценивается в более чем миллион евро, сообщает 112.ua со ссылкой на The Japan Times.

Читать далее

На Дніпропетровщині гурт «Криниця» відзначив тридцятиліття (Фото)

Якщо говорити про духовні скарби Придніпров’я, то серед визнаних одразу назвемо народний фольклорно-етнографічний гурт «Криниця» з Підгородного – колишнього козацького поселення, а нині міста неподалік Дніпра.

Читать далее

У Дніпрі стартував «Дніпро Паппет Фест» (Фото)

У Дніпрі розпочався четвертий Міжнародний фестиваль лялькових театрів «Дніпро Паппет Фест». Цьогоріч у новому форматі: вистави йтимуть протягом усього театрального сезону 2019 – 2020.

Читать далее

Учні з Дніпропетровщини підкорили «Барви Полтави»

Викладач Кам’янської школи мистецтв з класу гітари Наталія Крюкова своєрідно та креативно відсвяткувала День працівника культури, виборовши зі своїми вихованцями шість призових місць на Всеукраїнському конкурсі у Полтаві.

Читать далее

«Джокер» имеет шансы стать самым прибыльным фильмом в истории

Фильм «Джокер» Тодда Филлипса может получить статус самого прибыльного фильма, основанного на комиксах, в истории. Как стало известно, лента уже заработала в мировом прокате $953 млн.

Читать далее

Знаменитые земляки: в Днепре родилась гениальная актриса (Фото)

Эмма Цесарская родилась 3 июня 1909 года в Екатеринославе (Днепре), в интеллигентной еврейской семье инженера Владимира Яковлевича и Софьи Эммануиловны Цесарских.

Читать далее

У Дніпрі представили картини унікального художника (Фото)

Українська земля народжує справжніх геніїв. Із цим важко не погодитись, оглядаючи картини нашого земляка, унікального художника з Дніпра Геннадія Латишка, що представлені на виставці у Дніпровському будинку мистецтв.

Читать далее

На Дніпропетровщині покажуть 400 унікальних творів народного мистецтва

До Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва у Кривому Розі відкрилася виставка творчих робіт членів Криворізького міського осередку НСМНМУ та гостей міста.

Читать далее