В бывшем здании парижской фондовой биржи откроется музей искусств

В здании бывшей фондовой биржи в Париже откроется музей искусств Bourse de Commercе, сообщает «Вокруг Света«. В нем будет представлена коллекция Франсуа Пино, французского предпринимателя и мецената.

Читать далее

Криворіжці підкорюють Туреччину

Днями у Туреччині, в місті Окуджалар в Анталії, відбувся ІХ міжнародний фестиваль-конкурс «TURKEY Arts Festival 2020», на якому успішно виступили обдаровані криворізькі зірочки.

Читать далее

Умільці з Дніпропетровщини можуть отримати президентські стипендії

Молоді майстри народного мистецтва з Дніпропетровщини можуть отримати стипендії Президента України. Прийом документів продовжили до 31 жовтня, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

Читать далее

У дніпровському музеї з’явився новий експонат (фото)

Віддав клавішний інструмент новоствореному Музею історії Дніпра містянин В’ячеслав Бичков. Розповідає, піаніно виготовлене німецькою фірмою «Шмідт і Вагнер».

У Катеринославі інструмент продавали у музичному магазині «Братів Бакк».

Читать далее

У Дніпрі на будівлях встановлюють спеціальні таблички (Фото)

У Дніпрі встановлюють охоронні таблички на історичні будівлі. За словами начальниці управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради Надії Лиштви, зробили 164 таблички з антивандального пластику, вартість однієї таблички – 499 гривень.

Читать далее

«Історія єдності»: У центральній бібліотеці Дніпра проходить виставка плакатів історичних подій Німеччини

З 7 по 30 жовтня у дніпровській Центральній міської бібліотеці проходить виставка плакатів про історію німецької єдності «Злам на Сході. Життя змінюється».

Читать далее

В Днепре состоялась ярмарка осени (Фото)

14 октября в парке Зеленый Гай состоялась ярмарка осени, поводом для которой послужили сразу три праздника: День защитника Украины, Покрова и День украинского казачества.

Читать далее

У Дніпрі урочисто відкрили особливий пам’ятний знак (Фото)

На Покрову, 14 жовтня, в Сухачівці, нині одного з густонаселених мікрорайонів у Новокодацькому районі міста Дніпро, урочисто відкрито пам’ятний знак з нагоди 250-річчя першої писемної згадки про це давнє козацьке поселення.

Читать далее

Музею Дніпра передали особливий подарунок (Фото)

У бібліотеці Дніпропетровського художнього музею — нове надходження. Це альбом Віктора Пузиркова (1918— 1999) – митця, який народився в Катеринославі, отримав у нашому місті середню освіту та , звісно, робив на наших теренах перші кроки в живописі.
Читать далее

Первое издание сборника Шекспира ушло с молотка за рекордную сумму

14 октября в мире был установлен очередной букинистический рекорд. В Нью-Йорке на торгах за рекордную сумму продали печатное издание первого сборника пьес драматурга Уильяма Шекспира — «Комедии, истории и трагедии», передает «Страна».

Читать далее