Как хранить жидкость для электронных сигарет?

Вейпы не только более безопасные чем обычные сигареты, но и удобные. Автономность устройств, зависит от их характеристик и может быть от одного дня до нескольких недель, без необходимости заправки, в зависимости от конкретных курительных привычек каждого человека и особенностей модели конкретной электронной сигареты.

Читать далее

Енергетики ДТЕК відновили електропостачання в будинки, котрі були без світла через обстріли

Протягом останнього тижня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повернули електрику у 29 населених пунктів Дніпропетровської області, знеструмлених в результаті обстрілів.

Знову зі світлом — майже 14 тисяч родин, які були без живлення через пошкоджені електромережі.

Читать далее

За добу енергетики ДТЕК повернули електропостачання у 3,5 тисячі осель Дніпропетровщини, знеструмлених через обстріли

Аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК відновили електропостачання в усіх населених пунктах Дніпропетровської області після вчорашніх обстрілів.

Знову зі світлом – 3 478 родин, які були без живлення через пошкоджені електромережі.

Читать далее

Дніпропетровськгаз використовує європейські технології для модернізації критичної інфраструктури області

Фахівці АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), стоять на варті енергетичного фронту країни та щоденно, навіть в складних умовах війни, продовжують стежити за технічним станом газорозподільної системи регіону.

Читать далее

За півроку Дніпропетровськгаз використав вже 40 разів італійську «стоп-систему» Ravetti

Днями фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» виконали роботи у Синельниківському районі області. Під час їх проведення фахівці газорозподільної компанії застосували обладнання італійської фірми Ravetti.

Читать далее

Дніпропетровськгаз нагадує: вчасно передані показання лічильника – точність розрахунків!

Дніпропетровськгаз чекає від мешканців області показання приладів обліку газу у період з 1 по 5 серпня. Дані, отримані від клієнтів, АТ «Дніпропетровськгаз» передає на Інформаційну платформу оператора газотранспортної системи.

Читать далее

Как быстро получить нужную сумму денег в кредит

У каждого в жизни случаются ситуации, когда срочно нужны деньги, а взять их просто негде. При этом оформить кредит в банке — это долго, сложно и нужно собрать большое количество справок и документов.

Читать далее

Від 100 тисяч: за скільки можна придбати житло за містом

Ринок купівлі та продажу заміської нерухомості наповнений тисячами пропозицій на різний смак і гаманець. Приміром, дачу можна придбати за 100 тис.

Читать далее

Енергетики ДТЕК повернули електропостачання у тисячу осель Дніпропетровщини

Протягом останньої доби аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули світло у 5 населених пунктів Дніпропетровщини, що постраждали від обстрілів.

Знову зі світлом – 1031 родина в області.

Читать далее

Дніпропетровськгаз: допомагаємо нашим військовим та наближаємо перемогу разом

З перших днів війни АТ «Дніпропетровськгаз» надає допомогу Збройним силам України та підрозділам Територіальної оборони, тимчасово переміщеним сім’ям, які вимушено покинули свої домівки та знайшли прихисток на Дніпропетровщині.

Читать далее