В Днепре состоялся Израильско-украинский бизнес-форум

В Днепропетровской ОГА состоялся Израильско-украинский бизнес-форум. Предприниматели презентовали собственные проекты и искали новых деловых партнеров. Встреча поможет привлечь в регион инвестиции, отметил первый заместитель председателя облгосадминистрации Владимир Орлов.

Читать далее

На Дніпропетровщині зупинки прикрасили петриківським розписом (фото)

У Дніпропетровській області на автошляху М-30 Стрий-Ізварине шість зупинок громадського транспорту у селах Дмитрівка, Богуслав, Троїцьке, Славянка та Залізничне прикрасили петриківським розписом.

Читать далее

Для педагогов Днепропетровской области закупают ноутбуки

Для педагогов Днепропетровской области за государственные и местные средства закупают ноутбуки. Новые гаджеты поступят в 309 городских и сельских школ. Всего их получат около 5,3 тыс учителей.

Читать далее

Дніпропетровська область поповнилась новими професійними іменами (фото)

Новомосковщина Дніпропетровської області поповнилась новими професійними іменами. Звання «Народний майстер» отримали художниці Марина Головко, Анжела Лагода та Ганна Бирса.

На розгляд Національної спілки майстрів мистецтва України кандидатки направляли різноманітні роботи розписані технікою старовинного Миколаївської розпису.

Читать далее

В Кривом Роге открыли первый в области «активный парк» (фото)

В Днепропетровской области в криворожском парке Гагарина обустроили локацию для активного досуга. На установленных спортивных элементах могут заниматься все желающие. Проект «Активные парки – локации здоровой Украины» инициировал Президент Украины Владимир Зеленский.

Читать далее

За добу в Дніпропетровській області виявили нові випадки COVID-19

На Дніпропетровщині за минулу добу зафіксували 38 нових випадків коронавірусу. Подолали хворобу ще 18 мешканців області, повідомили в облдержадміністрації.

Найбільше нових випадків COVID-19 виявили у Павлограді – 10.

Читать далее

Погода у Дніпрі на вівторок, 27 липня 2021 року

Прогноз погоди у Дніпрі на вівторок, 27 липня 2021 року. Вранці небо у Дніпрі буде ясним, таким воно й залишатиметься протягом усього дня.

Читать далее

На Дніпропетровщині створять робочу групу для протидії рейдерству

На Дніпропетровщині створять робочу групу, яка запобігатиме рейдерству в регіоні. Це особливо актуально під час жнив, наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

Читать далее

Про модернізацію шкіл, відкриття «активних парків» та вакцинацію: публічний звіт ДніпроОДА

У Дніпрі оновили гімназію №33, у Кривому Розі – відкрили «активний парк». А для всіх повнолітніх мешканців регіону стала доступною вакцинація від COVID-19.

Читать далее

На Дніпропетровщині вишили частину національного «Рушника єднання» до річниці Незалежності

Майстриня з Дніпропетровщини Валентина Оксень вишила рушник з характерними для регіону орнаментами. Він стане частиною «Рушника єднання», над яким працюють 24 області країни.

Читать далее