Що важливо знати платникам податків Дніпра

Заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування підприємств металургійної галузі та інших галузей Центрального управління Офісу великих платників податків ДПС Валентина Моренко  розповіла про особливості обслуговування великих платників та критерії належності платника податків до великих платників податків.

Читать далее

Як зміни розміру виплат торкнулися пенсіонерів Дніпропетровщини

З 1 вересня 2020 року відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 25.08.2020 №822-IX збільшено розмір мінімальної заробітної плати.

Читать далее

Дніпрянам розповіли про відповідальність платників та контролюючих органів

Про нові концепції відповідальності платників податків за окремі правопорушення, встановлені Податковим кодексом України, які запроваджує Закон України від 16.01.2020 №466-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві” (далі Закон № 466), розповіла начальник Центрального управління Офісу великих платників податків ДПС Катерина Дебела.

Читать далее

Місцеві бюджети Дніпропетровщини поповнилися на мільярди гривень

В умовах, коли країна проводить заходи для запобігання поширенню на території України COVID-19, кошти, які надходять до місцевих бюджетів області, є вагомим важелем для цієї боротьби.

Читать далее

На Дніпропетровщині податківці проводять перевірки

Протягом січня – липня 2020 року працівниками Головного управління ДПС у Дніпропетровській області проведено 176 фактичних перевірок суб’єктів господарювання щодо контролю у сфері обігу підакцизних товарів, у ході яких виявлено 183 порушення законодавства.

Читать далее

Дніпрянам розповіли подробиці про участь у системі пенсійного страхування

Серед актуальних питань пенсійного забезпечення є поняття страхового стажу, як його обчислити, чи існує можливість, не перебуваючи у трудових відносинах, заробити собі страховий стаж.

Читать далее

Працевлаштування у Дніпрі: які умови для неповнолітніх

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що неповнолітніми вважаються особи віком від 14 до 18 років. Норми встановлені ст. 6 Сімейного кодексу України.

Читать далее

Владимир Зеленский подписал закон о легализации игорного бизнеса в Украине

Президент Украины Владимир Зеленский подписал принятый Верховной Радой законопроект №2285-д «О государственном регулировании деятельности по организации и проведению азартных игр». Об этом свидетельствуют данные на сайте Верховной Рады, передает УНН.

Читать далее

Платники податків Дніпропетровщини спрямували до бюджетів мільярди гривень

За січень – липень 2020 року платниками Дніпропетровщини спрямовано до бюджетів усіх рівнів (без урахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) 25 млрд 196,6 млн гривень.

Читать далее

Дніпрянам повідомили про зміни щодо податкового аудиту

Про зміни щодо податкового аудиту, внесені Законом України від 16.01.2020 року №466–IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466), розповіла начальник Центрального управління Офісу великих платників податків ДПС Катерина Дебела.

Читать далее