Дніпрянам повідомили про новації у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій

Про зміни до законів, що стосуються використання реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО розповів начальник відділу податкових сервісів Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків Сергій Мулін.

Читать далее

На Дніпропетровщині триває робота по самостійному погашенню заборгованості по податках

Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області постійно проводиться робота у напрямку самостійного погашення платниками заборгованості по податках.

Завдяки проведеним заходам, а саме: проведення співбесід з платниками – боржниками у телефонному режимі, публікування роз’яснювальних статей тощо, платниками Дніпропетровщини самостійно погашено заборгованість по податках на загальну суму 163,5 млн гривень.

Читать далее

На Дніпропетровщині провели індексацію пенсій

У травні 2020 року Пенсійний фонд України провів індексацію пенсій. У яких категорій громадян та на скільки змінилися пенсійні виплати, надасть роз’яснення начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак.

Читать далее

Декларація з податку на прибуток: жителям Дніпра розповіли основні правила

Про важливі моменти, пов’язані з поданням декларації з податку на прибуток за І квартал 2020 року, необхідності зіставлення інформації, відображеної за національними та міжнародними стандартами при звітуванні з податку на прибуток, розповіла начальник Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДПС Катерина Дебела.

Читать далее

Як на Дніпропетровщині роботодавцю оформити допомогу по частковому безробіттю

Дніпропетровська обласна служба зайнятості презентує покрокову інструкцію для роботодавців, які мають право на допомогу по частковому безробіттю.

Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які:

— зупинили або ж скоротили діяльність через карантин;

— сплачували ЄВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до ЦЗ.

Читать далее

В Україні пом’якшено умови отримання допомоги безробітними, звільненими за власним бажанням

Соціальна підтримка безробітних посилюється. Так, громадяни, які були звільнені з останнього місця роботи в період карантину (починаючи з 12.03.2020 року) за власним бажанням і стали на облік в державній службі зайнятості, отримуватимуть допомогу по безробіттю з першого дня набуття статусу безробітного.

Читать далее

Дніпрянам розповіли про особливості сплати транспортного податку

Про деякі особливості сплати транспортного податку та актуальні питання розповіла начальник Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДПС Катерина Дебела.

Діяльність практично кожного підприємства пов’язана з автотранспортом, тому у платників часто виникають питання, пов’язані з використанням автомобіля на підприємстві.

Читать далее

Дніпропетровське управління забезпечило надходжень до Зведеного бюджету України

За січень-березень 2020 року Дніпропетровським управлінням Офісу великих платників податків ДПС забезпечено надходження до Зведеного бюджету України у сумі 8,0 млрд грн, з них 6,8 млрд грн до Державного бюджету України та 1,2 млрд грн — до місцевого бюджету.

Читать далее

Мешканців Дніпропетровщини, що повернулися з-за кордону, закликають звертатися на «гарячу лінію»

0 800 500 474 – на цей телефон «гарячої лінії» закликають звертатися мешканців Дніпропетровщини, що повернулися з інших держав. І тих, хто сьогодні  перетнув кордон, і хто покинув країни, охоплені епідемією коронавірусу, найближчими днями.

Читать далее

Дніпропетровська ОДА залучає бізнес до боротьби проти коронавірусу

В облдержадміністрації пройшла третя зустріч обласного штабу протидії коронавірусу. Спільно із представниками найбільших підприємств регіону обговорили, як вберегти Дніпропетровщину від поширення COVID-19.

Читать далее