Зеленский учредил награду «Национальная легенда Украины»: кто ее получит

Президент Владимир Зеленский учредил новую государственную награду «Национальная легенда Украины». Она будет вручаться за выдающиеся заслуги в становлении независимой Украины.

Об этом сообщает пресс-служба Офиса президента.

Читать далее

Податок на нерухомість: Топ-5 гарячих запитань

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, був запроваджений в Україні ще 2015-го року. Однак щороку влітку, коли підходить час його сплачувати, ця тема стає надзвичайно гарячою та актуальною.

Читать далее

«Уважение к истории – это то, что нас объединяет», – Геннадий Гуфман

5 июля Днепропетровщину посетила делегация Казахстана во главе с Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Украине Дарханом Калетаевым. На днепропетровской земле делегатов встречал первый заместитель председателя Днепропетровского областного совета Геннадий Гуфман.

Читать далее

Дніпропетровська область відзначає День Конституції (фоторепортаж)

Україна відзначає 25-річчя прийняття Основного Закону. Урочистості з нагоди Дня Конституції пройшли і на Дніпропетровщині. Як це було – у фоторепортажі.

Читать далее

Привітання голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка до Дня Конституції України

Дорогі земляки! Чверть століття тому Україна прийняла свій Основний Закон. І найвища його цінність – Людина. Її життя, здоров’я та гідність.

Читать далее

Вперше в Україні під державні гарантії Укравтодор випустив єврооблігації

Дебютний випуск відбувся на основному майданчику Лондонської фінансової біржі. Серія бондів «Велике будівництво» отримала історично низьку ставку у порівнянні з попередніми українськими суверенними розміщеннями у доларах США.

Читать далее

Офис президента открыл для всех желающих полуостров Бирючий и парк «Залесье» — Тимошенко

Офис президента Владимира Зеленского отказался от практики содержания закрытых территорий, куда не допускают простых граждан. Поэтому национальный парк Залесье и полуостров Бирючий открыли для всех, заявил во время форума «Украина.30» заместитель главы Офиса президента Кирилл Тимошенко.

Читать далее

Цьогоріч у Дніпропетровській області приватизували 10 об’єктів державної власності

На Дніпропетровщині у 2021 році приватизували 10 державних об’єктів. Від їх продажу до бюджету країни вже надійшло 8,7 млн грн, розповіла начальниця регіонального відділення Фонду держмайна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Ганна Миргородська.

Читать далее

У ДніпроОДА мешканцям регіону вручили державні нагороди

Мешканцям Дніпропетровщини вручили державні нагороди. Відзначили людей, які вирізняються професіоналізмом та відданістю власній справі. Їх привітала заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

Читать далее

Бюджетний комітет одобрив 800 млн грн на «Велике будівництво» спортивних магнітів

Бюджетний комітет Верховної Ради схвалив рішення про виділення 800 млн грн на проєкт “25 спортивних магнітів”, який є частиною великої інфраструктурної програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Читать далее