Передоплата за товар: податківці Дніпра дали роз’яснення

Про питання, які виникають у суб’єктів господарювання, що отримують передоплату за товар/послуги та необхідність врахування специфічних правил обліку і оподаткування таких сум, розповіла заступник начальника управління – начальник відділу податкового супроводження підприємств харчової промисловості Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДПС Катерина Дебела.

Читать далее

Святослава Олійника обрано головою Дніпропетровської обласної ради

Шляхом таємного голосування більшість депутатів обрали нового голову Дніпропетровської обласної ради. Ним став Святослав Олійник, який до цього 4 роки пропрацював в обраді першим заступником керівника.

Читать далее

Що вирішили депутати на сесії Дніпропетровської обласної ради

Зміни до бюджету, закінчення формування ОТГ, погашення боргів Аульського водоводу, нова програма «Електронна Дніпропетровщина» та інше. Що вирішили депутати на XVIII сесії обласної ради?

Читать далее

Формування податкового кредиту: що потрібно знати дніпрянам

Про питання, які доволі часто виникають у суб’єктів господарювання, що застосовують касовий метод податкового обліку з ПДВ стосовно права на податковий кредит згідно податкових накладних, з дати складання яких минуло 1095 днів, розповіла інтернет-виданню «Вісті Придніпров’я» заступник начальника управління – начальник відділу податкового супроводження підприємств харчової промисловості Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДПС Катерина Дебела.

Читать далее

Жителям Дніпра сплачувати податки стане простіше

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що за повідомленням ДПС України з 01 січня 2021 року в Україні впроваджується єдиний рахунок для сплати податків і зборів та єдиного внеску.

Читать далее

Юристи ДПС Дніпропетровщини виграли у судах справ на мільярди гривень

Станом на 1 жовтня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участі органів ДПС Дніпропетровської області перебувало понад 7,7 тис.

Читать далее

Гліб Пригунов привітав нових посла та консула Німеччини

Голова Дніпропетровської обласної ради зустрівся з новопризначеними послом ФРН в Україні Анкою Фельдгузен та Генеральним консулом ФРН Штефаном Кайлем.

Гліб Пригунов відзначив, що Дніпропетровську область та німецьких партнерів пов’язує велика кількість проектів та ініціатив.

Читать далее

Бюджетна комісія Дніпропетровської обласної ради прийняла важливі рішення

Житло для ВПО, тренажерний зал та стипендії спортсменам, розвиток культури та медичної сфери – депутати облради проголосували за фінансування області.

Бюджетна комісія Дніпропетровської обласної ради провела чергове засідання.

Читать далее

На Дніпропетровщині «забирають» ліцензії за продаж алкоголю неповнолітнім

У Дніпропетровській області станом на перше вересня діє 13 878 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, роздрібну торгівлю пальним та зберігання пального по 4 895 суб’єктах господарської діяльності, серед яких щодо роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 7 215 ліцензій, на тютюнові вироби – 6 125, на право роздрібної торгівлі пальним – 503 ліцензії та 35 ліцензій на зберігання пального.

Читать далее

Гліб Пригунов взяв участь у робочому візиті Президента України

Одразу в аеропорту очільник країни Володимир Зеленський заявив, що привіз «подарунок» — нового губернатора області. Ним став Олександр Бондаренко. Презентували його, як молодого менеджера, якому дали випробувальний термін до Нового року.

Читать далее