Особливості застосування РРО у 2021 році

«Діджіталізація послуг дозволяє бізнесу вести свою діяльність прозоро і набагато простіше, діджітал — інструменти податкової служби переводять діяльність в онлайн і розширюють можливості», — Богдан Катрушин, керівник Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі із великими платниками податків.

Читать далее

Майбутнє районних рад: у парламентському комітеті створять спеціальну робочу групу

У Комітеті Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створять спеціальну робочу групу, яка за участі представників Уряду, асоціацій органів місцевого самоврядування та експертів має розробити пропозиції щодо майбутнього функціонування районних рад.

Читать далее

Роз’яснення: нові концепції відповідальності платників податків

«Ми впроваджуємо  нові ефективні механізми врегулювання  суперечок  у випадках, коли порушення податкового законодавства сталося не з  вини платників податків», — Богдан Катрушин, керівник Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків.

Читать далее

Контрольовані операції з нерезидентами підлягають податковій звітності

Не секрет, що найчастіше підприємства вдаються до різного роду механізмів виводу й розподілу капіталу, зокрема переводу останнього на «свої» підприємства в країни, де умови оподаткування більш вигідні, ніж в Україні.

Читать далее

Типові помилки, які допускають платники при оформленні заяв про надання довідки про відсутність заборгованості

Про порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів та типові помилки суб’єктів господарювання при оформленні заяв розповіла заступник начальника Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Катерина Дебела.

Читать далее

Уряд та місцева влада закріпили в меморандумі домовленості про непідвищення тарифів на опалення та гарячу воду, – Прем’єр-міністр

Уряд України, представники місцевої влади, НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» підписали меморандум, згідно з яким до кінця опалювального сезону тарифи на опалення та гарячу воду зростати не будуть.

Читать далее

Коефіцієнт справедливості

«Ми прагнемо дотримуватися цього умовного коефіцієнту у своїй роботі. Це сприяє зростанню надходжень до бюджету та забезпечує стале функціонування фінансово-економічної системи країни», – Богдан Катрушин, керівник Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків.

Читать далее

Электроэнергию внесли в список товаров для госрегулирования

Кабинет министров Украины на фоне отмены льготного тарифа внес электроэнергию в список социально значимых товаров, которые подлежат государственному регулированию.

Об этом говорится в правительственном постановлении № 64 от 1 февраля 2021 года «Вопросы предоставления компенсации некоторым категориям потребителей электроэнергии», сообщает Соцпортал.

Читать далее

Кабмин ввел компенсацию за электроэнергию: кто в Днепропетровской области получит госпомощь

В Украине ввели компенсацию за оплату электроэнергии. Соответствующее постановление обнародовал Кабмин. Кто будет получать госпомощь, рассказали в управлении топливно-энергетического комплекса и энергосбережения Днепропетровской ОГА.

Читать далее

Відбулося засідання другої сесії Дніпровської районної ради

У четвер, 28 січня 2021 року, в сесійній залі Дніпровської районної ради відбулося друге пленарне засідання другої сесії районної ради VІІІ скликання під головуванням очільника ради Максима Лещенка.

Читать далее