Україна не хоче війни, але для миру повинна мати сильну й боєздатну армію – Глава держави

Наразі завершується розробка Концепції національної системи стійкості, яка передбачає забезпечення базових вимог НАТО. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час виступу на форумі «Україна 30.

Читать далее

Розбудова інфраструктури області, нові ОСББ та боротьба з браконьєрами: публічний звіт Дніпропетровської ОДА

На Дніпропетровщині продовжується «Велике будівництво». У 2021 році в області створили 118 ОСББ. Розпочали підготовку до нового опалювального сезону. Затримали майже 150 порушників нересту.

Читать далее

Річний план роботи школи як частина стратегії розвитку

Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи.

Читать далее

На Дніпропетровщині призначили голову ще однієї райдержадміністрації

У Дніпропетровській області головою Павлоградської райдержадміністрації став Сергій Рублевський. Розпорядження підписав Президент України Володимир Зеленський. Із призначенням привітав перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

Читать далее

Дніпропетровщина отримала перші 1170 доз вакцини від коронавірусу виробництва Pfizer

Дніпропетровщина отримала перші  1170 доз американо-німецької вакцини від коронавірусу. Це препарат Comirnaty виробництва компаній Pfizer/BioNTech. Про це повідомила в.о директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторія Кулик.

Читать далее

Ми суттєво масштабуємо програму іпотеки під 7% — координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко

Законопроєкт №5308 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом» у вівторок, 13 квітня, був прийнятий у першому читанні.

Читать далее

Підготовка педагогів та асистентів вчителя є одним з найважливіших чинників якісного інклюзивного навчання у школі – дослідження

Однією з умов якісного інклюзивного навчання у школах є наявність підготовлених педагогів та асистентів вчителів.

Інклюзивно-ресурсні центри користуються довірою батьків дітей з особливими освітніми потребами, втім потребують методичної підтримки та посилення співпраці зі школами, а чітка гармонізована співпраця між сторонами: ІРЦ – батьки – школа є чи не найважливішим чинником, який зможе суттєво посилити якість інклюзивного навчання у школах України.

Читать далее

Яких фахівців шукають роботодавці Дніпропетровщини?

Протягом січня-березня 2021 року Дніпропетровська обласна служба зайнятості співпрацювала з майже 5,5 тисячами роботодавців, які пропонували працевлаштування на понад 22 тисячі вакансій.

Читать далее

На Днепропетровщине еще одна райгосадминистрация с новым руководителем

Еще одна райгосадминистрация на Днепропетровщине – с новым руководителем. Каменскую РГА возглавил Олег Гапич. Распоряжение о назначении подписал Президент Украины Владимир Зеленский.

Читать далее

Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах

“Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива” – з таким слоганом Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах.

Читать далее