Зеленський: В рамках «Великого будівництва» буде створено нову державну авіаційну компанію

В Україні у четвер, 25 листопада, буде розпочато створення нової державної авіаційної компанії. Про це оголосив Президент Володимир Зеленський в ході форуму «Велике будівництво: авіація і туризм», передає «Інтерфакс-Україна».

Читать далее

Дмитро Щербатов: Оцінка роботи депутата — у вирішенні проблемних питань виборців

Звіт депутата Дніпровської міської ради VIII скликання Щербатова Дмитра Олексійовича перед виборцями про проведену роботу у Центральному районі міста Дніпра.

Протягом 2021 року  було направлено 168 депутатських запитів та звернень на ім’я Міського голови і його заступників, до органів місцевого самоврядування та керівників комунальних підприємств стосовно наявних проблем, які найбільше турбували жителів району.

Читать далее

Державна служба якості освіти пропонує онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі»

10 вересня на платформі Prometheus стартував онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі». 2911 слухачів уже розпочали чотиритижневе навчання.

Державна служба якості освіти створила цей курс для керівників закладів загальної середньої освіти та їхніх заступників, щоб сприяти вдосконаленню управлінських процесів у школах та, як наслідок, підвищенню якості освітньої діяльності.

Читать далее

На Днепропетровщине приобрели новые авто для медиков и полицейских, и собрали рекордный урожай

В Днепропетровской области открывают современные «активные парки». Новые машины получили полицейские и медики «экстренки». Аграрии собрали самый большой за последние годы урожай.

Читать далее

Порадник для директора закладу дошкільної освіти щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти

До нового 2021/2022 навчального року в межах державно-приватно-громадського партнерства Державна служба якості освіти України спільно з Асоціацією працівників дошкільної освіти та Цифровим видавництвом МЦФЕР розробили електронний порадник для директора закладу дошкільної освіти «Як створити та розбудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти».

Читать далее

Привітання голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка з нагоди Дня Незалежності України

Омріяна багатьма поколіннями. Відстояна в боях. Незалежність України. Наша спільна Незалежність. Сьогодні їй 30.

30 років змін, випробувань, пошуку. Вони об’єднали нас.

Читать далее

Біля дніпровського флагштока відзначити День Державного Прапора зібралися тисячі людей

Україна відзначає День Державного Прапора. У Дніпрі урочистості пройшли біля 72-метрового флагштока. Там зібралися тисячі людей.

«Синьо-жовтий стяг – це наставник, який надихає та мотивує.

Читать далее

У Кривому Розі на флагшток-велетень підняли Державний Прапор

У криворізькому  парку Героїв відкрили флагшток-велетень – заввишки 72 м. Навколо створили затишний сквер. Там пройшли урочистості до Дня Прапора.

Підняли один із головних державних символів – величезний синьо-жовтий стяг.

Читать далее

Кубраков: Вперше за 20 років держава замовила 100 нових пасажирських вагонів

Україна може бути серед перших країн, де запустять капсульні вагони. Для оновлення рухомого складу залізниці впровадять 3-річне планування держзамовлень, заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Читать далее

Тимошенко: Темпы вакцинации нужно наращивать во всех регионах

Украина имеет достаточно вакцин для массовой вакцинации, которая с переходом к пятому этапу стала доступна для всех категорий граждан. Задача местной власти — организовать процесс таким образом, чтобы даже жители малых населенных пунктов имели возможность вакцинироваться, заявил заместитель главы Офиса президента Кирилл Тимошенко.

Читать далее