Працевлаштування у Дніпрі: які умови для неповнолітніх

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що неповнолітніми вважаються особи віком від 14 до 18 років. Норми встановлені ст. 6 Сімейного кодексу України.

Читать далее

Владимир Зеленский подписал закон о легализации игорного бизнеса в Украине

Президент Украины Владимир Зеленский подписал принятый Верховной Радой законопроект №2285-д «О государственном регулировании деятельности по организации и проведению азартных игр». Об этом свидетельствуют данные на сайте Верховной Рады, передает УНН.

Читать далее

Платники податків Дніпропетровщини спрямували до бюджетів мільярди гривень

За січень – липень 2020 року платниками Дніпропетровщини спрямовано до бюджетів усіх рівнів (без урахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) 25 млрд 196,6 млн гривень.

Читать далее

Дніпрянам повідомили про зміни щодо податкового аудиту

Про зміни щодо податкового аудиту, внесені Законом України від 16.01.2020 року №466–IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466), розповіла начальник Центрального управління Офісу великих платників податків ДПС Катерина Дебела.

Читать далее

На Днепропетровщине из-за долгов частично ограничили электроснабжение предприятия

ДТЭК Днепровские электросети вынужден сообщить о частичном ограничении электроснабжения ГП «ДНЕПР-ЗАПАДНЫЙ ДОНБАСС» согласно требованию Закона «О рынке электрической энергии». Причина – систематические нарушения графика погашения общей задолженности и неуплата за текущее распределение электроэнергии.

Читать далее

Платники зможуть сплачувати податки в будь-яку годину доби

Центральне управління Офісу великих платників податків ДПС звертає увагу платників на те, що відповідно до «Технологічного регламенту роботи системи електронних платежів Національного банку України затвердженого Рішенням Правління Національного банку України від 25.02.2020

Читать далее

Дніпрянам повідомили про основні зміни в механізмі стягнення податкового боргу

Про зміни до Податкового кодексу України, що стосуються механізму стягнення податкового боргу, розповів начальник відділу по  роботі з податковим боргом Центрального управління Офісу великих платників податків ДПС Олександр Мороз.

Читать далее

Дніпрянам розповіли про оподаткування контрольованих іноземних компаній

Про нововведення стосовно оподаткування контрольованих іноземних компаній (KIK), які  цікаві резидентам України (фізичним та юридичним особам), що володіють іноземними компаніями чи контролюють їх та здійснюють набуття або відчуження частки в іноземних компаніях, розповіла начальник Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДПС Катерина Дебела.

Читать далее

На Дніпропетровщині за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім анульовують ліцензії

У Дніпропетровській області станом на 01.07.2020 діє 16 433 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, роздрібну торгівлю пальним та зберігання пального по 4 974 суб’єктах господарської діяльності, серед яких щодо роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 7 450 ліцензій, на тютюнові вироби – 6 231, на право роздрібної торгівлі пальним – 586 ліцензій та 2 166 ліцензій на зберігання пального.

Читать далее

На Дніпропетровщині проведено перерахунок пенсій

Головне управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області інформує, що з 1 липня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність підвищено з 1 638 грн до 1 712 грн.

Читать далее