Мешканців Дніпропетровщини, що повернулися з-за кордону, закликають звертатися на «гарячу лінію»

0 800 500 474 – на цей телефон «гарячої лінії» закликають звертатися мешканців Дніпропетровщини, що повернулися з інших держав. І тих, хто сьогодні  перетнув кордон, і хто покинув країни, охоплені епідемією коронавірусу, найближчими днями.

Читать далее

Дніпропетровська ОДА залучає бізнес до боротьби проти коронавірусу

В облдержадміністрації пройшла третя зустріч обласного штабу протидії коронавірусу. Спільно із представниками найбільших підприємств регіону обговорили, як вберегти Дніпропетровщину від поширення COVID-19.

Читать далее

Звернення голови Дніпропетровської облради

Шановні жителі Дніпропетровської області!

Зараз велика кількість людей повертається з трудової міграції з країн ЄС. Нам потрібна координація з вами у питанні організації зустрічі цих громадян.

Читать далее

Виплати допомоги по безробіттю на період карантину не скасовуються

Команда Державної служби зайнятості дякує всім представникам ЗМІ, які допомогли поширити інформацію про особливий режим роботи нашої служби на час запровадження карантину.

Читать далее

У Дніпропетровській ОДА запрацювала «гаряча лінія» обласного штабу протидії коронавірусу

Отримати відповіді на найпоширеніші питання щодо COVID-19. В обласному штабі протидії коронавірусу при Дніпропетровській ОДА запрацювала «Гаряча лінія». Про це сповістив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Читать далее

До уваги дніпрян! Служба зайнятості оприлюднила пам’ятку клієнтам

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

Читать далее

Єдиний соціальний внесок: податківці Дніпра розповідають особливості адміністрування

Про особливості адміністрування єдиного соціального внеску та окремі положення змін, внесених до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010

Читать далее

Управління інформаційних технологій та електронного урядування Дніпропетровської ОДА інформує

Публічне представлення та публікація інформації про бюджет головного розпорядника коштів обласного бюджету – управління інформаційних технологій та електронного урядування Дніпропетровської обласної державної адміністрації за КПКВК 2017520 «Реалізація Національної програми інформатизації» за 2019 рік.

Читать далее

У Дніпрі за несвоєчасно сплачений єдиний внесок платник понесе відповідальність

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464), єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Читать далее

У Дніпрі податківці повідомили важливу інформацію

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників на наступне. З метою створення сприятливих умов для обслуговування платників податків з 02 березня поточного року Центральна державна податкова інспекція Правобережного управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – Центральна ДПІ Правобережного управління) (адреса розташування: м.

Читать далее