Вимагаємо визнати вибори на одномандатних виборчих округах №50 та №87 недійсними

Голова депутатської фракції «Європейська Солідарність» у Дніпровській міській раді Каміль Примаков подав Звернення до Президента України, Служби безпеки України, Центральної виборчої комісії щодо виборів на ОВО №50 та №78 з вимогою визнати вибори на одномандатних виборчих округах №50 та №87 недійсними!

Читать далее

Закон о всеукраинском референдуме: какие вопросы могут выносить на голосование

Президент подписал Закон о всеукраинском референдуме. Он позволяет народу самостоятельно решать важные государственные вопросы. Что может быть предметом голосования, а что – нет?

Читать далее

У США та Україні «Велике будівництво» допоможе у боротьбі з зовнішніми силами, — ЗМІ

Програма «Велике будівництво» Володимира Зеленського в Україні та The American Jobs Plan Джозефа Байдена в США допоможуть країнам у боротьбі з опонентами на міжнародній арені.

Читать далее

Разумков: Санкции должны применяться только в отношении граждан другого государства

Глава Верховной Рады Украины Дмитрий Разумков прокомментировал недавние решения СНБО, подчеркнув, что санкции должны применяться только в отношении граждан другого государства.

Читать далее

Боротьба з «русским миром», популізмом та розвиток децентралізації – новообраний голова Криворізької райради від «ЄС» Віктор Мудрий про пріоритети в роботі

Головою Криворізької районної ради обрали представника «Європейської Солідарності» Віктора Мудрого. За нього проголосували 34 з 60 присутніх представників депутатського корпусу від всіх політичних сил, які представлені в раді.

Читать далее

Кирило Тимошенко розповів, за рахунок чого збільшаться компенсації бізнесу та працівникам під час карантину

В Офісі Президента України розуміють, що в умовах карантину життєво важливою є підтримка малого бізнесу та найманих працівників підприємств, діяльність яких вимушено призупиняється.

Читать далее

Ермак инициировал внедрение осмысленной внешнеполитической стратегии Украины, – СМИ

Офис президента под руководством Андрея Ермака занял активную позицию во внешней политике, синхронизируя свою стратегию с Вашингтоном. Об этом пишет Обозреватель в статье «Украина больше не бедный родственник: как Зеленскому удалось вывести дипломатию на новый уровень».

Читать далее

СНБО ввел новые санкции против 27 экс-чиновников и 19 компаний

Совета национальной безопасности и обороны (СНБО) принял новый пакет санкций против 27 экс-чиновников и 19 компаний.

Об этом секретарь СНБО Украины Алексей Данилов заявил  вечером, 19 марта, во время брифинга, сообщает UBR.ua

Читать далее

Депутатам местных и облсоветов запретили голосовать при конфликте интересов

В Украине  под запретом голосования депутатов местных и областных советов в условиях конфликта интересов. Соответствующий закон вступил в силу.

Документ  опубликован в издании «Голос Украины», пишет РБК-Украина.

Читать далее

Президент утворив Консультативну раду з питань забезпечення прав і свобод осіб, які брали участь у захисті України

Президент України Володимир Зеленський утворив Консультативну раду з питань забезпечення гарантій прав і основоположних свобод осіб, які брали участь у захисті України.

Читать далее