Еще одну пару кроссовок Майкла Джордана пустили с молотка за рекордную сумму

Пару кроссовок легендарного баскетболиста Майкла Джордана продали на аукционе Christie’s в Нью-Йорке за 615 тысяч долларов США. Об этом передает Укринформ со ссылкой на AFP.

Читать далее

Чемпіонат з настільного тенісу подарував Дніпропетровщині нових «медалістів»

Чемпіонат України з настільного тенісу серед юніорів подарував Дніпропетровщині нових «медалістів». Юнаки та дівчата вибороли 16 нагород, серед яких 11 срібних і 5 бронзових.

Спортсмени з Дніпропетровщини підкорили вітрильний спорт

У Маріуполі пройшов Кубок України з вітрильного спорту в олімпійських класах яхт. Спортсмени з Дніпропетровщини здобули 7 медалей. Про це повідомляють в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

На Дніпропетровщині організували особливу велопрогулянку (Фото)

Усього кілька тижнів тому, наприкінці липня у Покрові Дніпропетровської області закликали усіх прихильників велосипедного спорту стати учасниками нової ініціативи. І вже цієї неділі ”VeloPokrov” вітав нових членів своєї спільноти.

Дніпряни стали чемпіонами України з кульової стрільби (Фото)

У Львові та Вінниці 7 серпня завершилися два чемпіонати України з кульової стрільби серед спортсменів 2000 року народження і молодших, та зі стрільби з пістолета та гвинтівки.

Спортивні осередки Покрова повертаються до роботи (Фото)

У період посиленого карантину в Україні були введені обмеження на роботу спортивних закладів. Нині ж спортивні осередки Покрова Дніпропетровської області поступово повертаються до роботи.

Спортсменки з Дніпропетровщини підкорили штучні скелі

У Маріуполі пройшов чемпіонат України зі скелелазіння на швидкість. Кращими серед жінок стали майстрині спорту з Дніпропетровщини. Вони зайняли увесь п’єдестал пошани, здобувши три нагороди.

Веслувальники з Дніпра стали переможцями чемпіонату України

У Дніпрі пройшов чемпіонат України з академічного веслування серед молоді до 23 років. Під час змагань дніпровські спортсмени здобули 18 золотих, 3 срібні та 7 бронзових медалей.

Дніпровські спортсмени стали призерами чемпіонату з водного поло

З 20 по 24 липня у місті Кам’янське на базі басейну «МіКомп» відбувся фінальний тур Відкритого чемпіонату України з водного поло серед команд вищої ліги та юніорів 2002 р.

Покровчани зібрали врожай нагород чемпіонату України (Фото)

Минулого тижня в Одесі завершився Чемпіонат України з таїландського боксу серед дітей, юніорів та дорослих. Після послаблення карантинних обмежень це був перший турнір такого високого рівня.