Віктор Савченко перший українець-чемпіон з Дніпра (Відео)

Віктор Савченко перший українець який понад сорок років тому став чемпіоном світу з боксу. Сьогодні Віктор Савченко ректор Придніпровської академії фізичної культури і спорту, професор, доктор педагогічних наук, — про це повідомляє «Підгородне Новини».

Читать далее

Дніпряни стали чемпіонами України зі спортивної гімнастики (Фото)

4 – 9 листопада у Кропивницькому проходив чемпіонат України серед юніорів зі спортивної гімнастики. Команда Дніпра у складі вихованців міської дитячо-юнацької спортивної школи з опорних видів спорту – Володимира Костюка, Івана Рудого, Дмитра Прудка, Ігоря Дишука – посіла перше місце на чемпіонаті України.

Криворізька спортсменка стала бронзовою призеркою світу з армреслінгу

18-річна спортсменка Анастасія Іванченко здобула третє місце на чемпіонаті світу з армреслінгу. Змагання пройшли у румунському місті Констанца. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

WADA ухвалило новий антидопінговий кодекс

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) у четвер, 7 листопада, ухвалило на п’ятій Всесвітньої конференції WADA в польському місті Катовіце новий Всесвітній антидопінговий кодекс (WADC).

Астронавты NASA будут изготавливать кроссовки (видео)

В список задач Международной космической станции входит не только наблюдение за Землей из космоса. В частности, астронавты могут принять участие в одном необычном проекте, который связан с обувной промышленностью, пишет 24 Техно.

У Дніпрі на чемпіонат з бадмінтону приїхали понад 90 спортсменів

У Дніпрі стартували всеукраїнські змагання з бадмінтону. Понад 90 кращих спортсменів з семи областей України приїхали, аби позмагатися за звання чемпіонів.

Ярослав Ракицкий объявил о завершении карьеры в сборной Украины

Защитник Санкт-Петербуржского «Зенита» Ярослав Ракицкий объявил о завершении карьеры в сборной Украины. Футболист не вызывался в расположение национальной команды с тех пор, как переехал в российский клуб.

Криворізька спортсменка стала призеркою чемпіонату світу з жіночої боротьби

22-річна Ілона Прокопевнюк завоювала третє місце на чемпіонаті світу з жіночої боротьби. Змагання серед спортсменок до 23 років пройшли в Угорщині.

Батерфляй, вільний стиль та брас: у Дніпрі стартував чемпіонат міста з плавання (Фото)

З 29 по 31 жовтня у Дніпрі у басейні спортивного комплексу «Метеор» триватиме п’ятий чемпіонат міста з плавання серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих.

Легендарний гольфіст повторив рекорд 54-річної давнини

Американський гольфіст Тайгер Вудс, 15-кратний переможець турнірів «Великого шолома», виграв 82-й за рахунком титул на турнірі PGA Tour в Японії, повідомляє «Радіо Максимум».