Нікополь зустрічав понад сто спортсменів зі всієї України

У Нікополі закінчився молодіжний чемпіонат України зі скелелазіння серед юніорів, юнаків та молоді (з видів програми болдеринг і багатоборство). Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

Читать далее

У дніпрянина — бронзова медаль на чемпіонаті з боксу

З 12 по 18 жовтня в Запоріжжі відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів. Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи № 4 Дніпровської міської ради Микита Засенок здобув бронзову медаль у ваговій категорії 80 кг.

Читать далее

Чемпіонат з ММА: дніпряни серед переможців

18 жовтня у Дніпрі відбувся чемпіонат України з ММА (змішані єдиноборства). Команда Дніпропетровської області посіла друге загальнокомандне місце. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

Читать далее

На Дніпропетровщині пройшли великі перегони (Фото)

Цієї неділі Покров Дніпропетровської області став центром активного велодозвілля. Місто зустрічало людей, котрі не уявляють свого життя без велосипеда, свіжого повітря, драйву подорожі та нових відкриттів.

Читать далее

На Дніпропетровщині надзвичайно потужна школа акробатики

У Вінниці пройшов Кубок України зі спортивної акробатики серед дорослих. Спортсмени Дніпропетровської області відзначилися 26 нагородами. З яких 5 –золотих, 12 – срібних і 9 – бронзових, розповів начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Читать далее

Спортивна ходьба: дніпряни вибороли бронзу

У Івано-Франківську закінчився командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву. Повідомляють у Дніпровській міській раді.

Читать далее

У гімнастів Дніпра — нові здобутки

У Кропивницькому завершився чемпіонат України зі спортивної гімнастики серед юнаків. Команда Дніпропетровської області, до складу якої увійшли виключно вихованці КПНЗ «Міська дитячо-юнацька спортивна школа з опорних видів спорту» ДМР, посіла друге загальнокомандне місце.

Читать далее

На Дніпропетровщині зібралися важкоатлети зі всієї України (Фото)

На Дніпропетровщині пройшов чемпіонат України з важкої атлетики. Змагання серед юнаків та дівчат до 13 років приймав Павлоград. На рахунку спортсменів з області – 6 медалей, повідомив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Читать далее

У дніпрян — нові спортивні здобутки

12 жовтня 2020 року в Львові закінчився чемпіонат України дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл та училищ фізичної культури серед спортсменів 1997 р.

Читать далее

Дніпровські спортсмени — серед кращих на чемпіонаті з трейл-орієнтування

Вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Дніпровської міської ради вибороли 16 медалей (12 золотих та 8 срібних) на чемпіонаті України з трейл-орієнтування (по стежках).

Читать далее