Старі кросівки співробітника Apple продали за чималу суму (фото)

Ношені кросівки з логотипом Apple, що належать одному зі співробітників корпорації, були продані на онлайн-аукціоні Heritage, повідомляє «Радіо Максимум».

Фірмове взуття, якому приблизно 30 років, від корпорації Apple було виставлене на онлайн-аукціон.

Читать далее

Знаменитую «зебру» Битлз перекрашивают, пользуясь отсутствием людей на улицах

Пока люди во всем мире продолжают самоизолироваться, многие туристические достопримечательности опустели. В их числе — культовая «зебра» Битлз в Лондоне, которая украсила обложку альбома «Abbey Road» 1969 года, сообщает «Вокруг света».

Читать далее

У ЄС не змогли домовитись, як врятувати вражену коронавірусом економіку

У Євросоюзі виник гострий конфлікт між найбільш ураженими коронавірусом країнами та консервативною північчю блоку щодо того, як найкраще підтримати постраждалу від пандемії економіку держав.

Читать далее

Женщина дважды сорвала огромный джекпот и стала миллионершей

Энн Кэсел из американского города Сент-Луис, штат Миссури, через 18 лет после первого выигрыша в лотерею опять сорвала огромный джекпот – три миллиона долларов.

Читать далее

В Шотландии нашли гербовую печать XVI века для тайных посланий

Артефакт обнаружен на руинах замка Дунивейг, отобранного королем у свободолюбивого клана Макдональдов и переданного их врагам — Кэмпбеллам.

Сторонники и противники сильной королевской власти враждовали в Шотландии на протяжении многих веков.

Читать далее

Корали у Великому бар’єрному рифі втратили колір через теплу зиму

Корали у Великому бар’єрному рифі втретє за останні 5 років зазнали масового відбілювання через глобальне потепління. Про це повідомляє «Громадське» з посиланням на BBC.

Читать далее

Найглибший льодовий каньйон може розтанути

Каньйон під Льодовиком Денмана у Східній Антарктиці — найглибша наземна ущелина на Землі завглибшки 3,5 км нижче рівня моря. Вона повністю заповнена льодом, що може вкрай швидко розтанути, припускають вчені у новому дослідженні NASA, повідомляє ВВС.

Читать далее

Компания Google оцифрует более 100 тысяч книг

Google совместно с бельгийским городом Антверпен оцифрует более 100 тыс. книг, которые были изданы в XVI-XIX веках. Оцифровку книг начнут в 2021 году.

Читать далее

В Австралії починають повертати коал у дику природу (фото)

Врятованих з австралійських пожеж коал повертають до нормального життя. Зоологи вже випустили у світ чотирьох дорослих коал і одне дитинча. Їх помістили в національний парк Канангра-Бойд в штаті Новий Південний Уельс, повідомляє iod.media 

Читать далее

Microsoft прекращает обновлять Windows 10 из-за коронавируса

Эпидемия коронавируса уже повлияла на мобильный рынок, промышленность и в целом на мировую экономику. Также COVID-19 затронул и сектор программного обеспечения – компании вынуждены менять свои планы из-за вспышки заболевания.

Читать далее