У 16 ЦНАПах Дніпропетровщини облаштують місця для самообслуговування

До Центрів надання адмінпослуг Дніпропетровщини передадуть 16 нових ноутбуків. Там облаштують місця для самообслуговування відвідувачів.

Про це стало відомо під час брифінгу в обласній військовій адміністрації.

Читать далее

Мешканці Дніпропетровщини можуть підвищити цифрову грамотність на порталі «Дія»

На національній онлайн-платформі «Дія.Цифрова освіта» – десятки освітніх серіалів та тести. Можна пройти онлайн діджиталкурси та отримати е-сертифікат, у якому буде зазначено рівень цифрової грамотності.

Читать далее

Как правильно проверить б/у iPhone?

Привлекательная стоимость бывших в употреблении Айфонов часто становится решающим фактором при выборе смартфона этой категории. Но важным моментом является риск купить поврежденное устройство или аппарат, у которого практически исчерпан ресурс.

Читать далее

Компанія Xiaomi представила новий гаджет

Компанія Xiaomi представила новий гаджет Xiaomi Mijia Sleep Wake-up Lamp, який поєднує функції розумного світильника і будильника. Краудфандингова кампанія розпочнеться 15 червня, спочатку пристрій можна буде купити за 81 доларів, після чого ціна збільшиться до 89 доларів, повідомляє portaltele.com.ua

Читать далее

Український стартап представив новий електробайк (фото)

Український стартап Delfast представив новий електричний велосипед Delfast Top 3.0i. Як передає Укрінформ, про це повідомляє New Atlas.

Вага байку становить 70 кг.

Читать далее

Нужен ли смартфон с 5G

На смену 4G приходит новая технология. В ней выше пропускная способность и скорость передачи данных. Доля смартфонов, поддерживающих 5G, пока невелика, но растет с каждым месяцем, и тенденция будет набирать обороты по мере расширения зоны покрытия.

Читать далее

iPhone 14 та iPhone 14 Pro запустять у виробництво у серпні

Джерела з ланцюжка постачання повідомляють, що локдаун у Китаї не завадить нормальному графіку Apple, тому iPhone 14 буде випущений відповідно до графіка у вересні цього року, повідомляє portaltele.com.ua

Читать далее

Проект школьника из Днепра высоко оценили на Международной выставке (фото)

Воспитанник Днепропетровской МАН Александр Стасовский завоевал бронзу на Международной выставке изобретений и инноваций INTARG. Она проходила в польском городе Катовице. Работы представили 275 юных исследователей из 50 стран мира.

Читать далее

Юні мешканці Дніпропетровщини успішно опановують робототехніку

На Дніпропетровщині вихованці гуртку робототехніки Будинку творчості дітей та юнацтва міста Покрова в дистанційному режимі долучають до участі у різноманітних конкурсах, де мають змогу проявити свої творчі здібності.

Читать далее

Цьогоріч кібервартові області відбили в Інтернет-просторі майже 36 тис атак

З початку року ІТ-вартові Дніпропетровщини відбили майже 36 тис кібератак. Це вдесятеро більше, ніж зазвичай.

Ворог запускав програми-шпіони, аби проникнути до серверів органів державної влади.

Читать далее