Булгур: чим корисний та кому протипоказаний

Сьогодні мова буде про булгур та його властивості. Це не окрема злакова культура, булгур – це крупа з пшениці: як манка або кус-кус.

Читать далее

Названий найкорисніший гарнір

Американські вчені довели, що є картопля на гарнір набагато корисніше, ніж крупи. До таких висновків прийшли фахівці з Університету штату Пенсильванія.

Читать далее

Названа найкраща дієта для офісних працівників

Дієтологи назвали дієту, яка ідеально підійде офісним співробітникам і жителям мегаполіса. Ця дієта називається Середземноморська. Вона включає збалансований набір продуктів, які допоможуть поліпшити самопочуття, стан шкіри і волосся.

Читать далее

Специалисты рассказали, сколько малышей появилось на свет на Днепропетровщине в прошлом году

Днепропетровская область — самая богатая в Украине, если посчитать новорожденных. В 2019 году на Днепропетровщине родились 22495 детей. Больше новорожденных только в Киеве, рассказала главный специалист отдела лечебно-профилактической помощи детям и матерям департамента здравоохранения Днепропетровской ОГА Екатерина Каира.

Читать далее

Найкорисніші продукти для здоров’я очей

Людина має 5 відчуттів, але зір, поза всяких сумнівів, можна назвати найціннішим. Як його зберегти? Про це розповідає maximum.fm.

Яйця. Вони містять вітамін А, лютеїн і цинк, які дуже важливі для здоров’я очей.

Читать далее

Вероятность инсульта и инфаркта теперь можно спрогнозировать

Искусственный интеллект поможет оценить скорость кровотока, это значительно экономит время врачей и точно выявляет риски тяжелых сердечно-сосудистых событий. Такое обследование поможет предупредить инсульты и инфаркты вовремя, уверены ученые, пишет 24 канал.

Читать далее

Передается воздушно-капельным: что ученые узнали о вирусе COVID-19

В исследовании использовали данные больше 72 тысяч человек, среди которых были 44 тысячи с подтвержденными случая заражения COVID-19. Ученые пришли к выводу, что большое количество умерших связано с широким распространением вируса, который передается воздушно-капельным путем, сообщает NewsOne.

Читать далее

Експерти назвали ідеальний час для сніданку

Час прийому їжі впливає на швидкість обміну речовин, вагу, а також якість сну. На порталі Times Now наукові фахівці розповіли, в який час краще снідати і назвали корисні варіанти сніданку.

Читать далее

Медики Днепропетровщины обратились к Президенту Украины

Медики Днепропетровщины просят о привлечении к уголовной ответственности за нападение на фельдшеров. За последнее время случаи нападений на врачей «скорой помощи» участились.

Читать далее

Епідемія коронавірусу: в Китаї вже понад 2000 загиблих

Органи охорони здоров’я Китаю зафіксували впродовж останньої доби 136 смертельних випадків унаслідок ускладнень від викликаного коронавірусом захворювання COVID-19. Такі дані оприлюднили в Пекіні зранку в середу, 19 лютого.

Читать далее