На Днепропетровщине первый житель выздоровел от коронавируса

На Днепропетровщине выздоровел днепрянин, который вместе с женой заболел COVID-19. Супругам сделали повторный анализ — у мужчины вируса не обнаружили. Но у женщины пока позитивный результат.

Читать далее

На Дніпропетровщині визначили госпітальні бази для лікування пацієнтів з коронавірусом

На Дніпропетровщині визначили 17 госпітальних баз, де лікуватимуть пацієнтів з ускладненнями від коронавірусу. Повідомляють у ДніпроОДА.

Орієнтувались, перш за все, на оснащення медзакладів.

Читать далее

На Дніпропетровщині – ще три випадки коронавірусу

Інфекцію виявили у мешканців Дніпра та Нікополя. Наразі хворі – під пильним наглядом лікарів. Стан здоров’я у пацієнтів стабільний. Всі вони отримують симптоматичне лікування.

Читать далее

Науковці назвали ще одну вагому причину снідати щодня

Учені давно говорять про те, що сніданок надзвичайно корисний для здоров’я людини. Але найчастіше це стосувалося схуднення, тиску або виникнення цукрового діабету.

Читать далее

Інфекційний контроль: у Дніпрі підбивають підсумки тижня

Підсумки тижня інфекційного контролю у Дніпрі підбив заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я населення Андрій Бабський. Станом на 27 березня у місті офіційно зафіксовано 2 випадки коронавірусу.

Читать далее

Як жителям Дніпра провести карантин максимально ефективно

Уже другий тиждень в Україні діє карантин. «Вісті» рекомендують мешканцям Дніпропетровщини проводити його корисно: розвивати інтелект, займатися фізичними вправами, реалізувати творчий потенціал.

Читать далее

Жителям Днепра самое время задуматься об иммунитете

С приходом весны и в период вынужденного карантина жителям Днепра стоит задуматься о своем иммунитете. Как поддерживать здоровье, не выходя из дома; о главных «помощниках» нашего организма и о том, как не набрать лишние килограммы в период карантина, — «Вістям» рассказала семейный врач, диетолог, заведующая подразделением лечебно-диагностического центра медицинской академии Анна Голокозова.

Читать далее

10 мешканців Дніпропетровщини з підозрою на коронавірус проходять обстеження

10 мешканців Дніпропетровщини обстежують на коронавірус. 36 вже пройшли тест. За останню добу нових випадків не виявили. В регіоні їх досі три, повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Валерій Сердюк.

Читать далее

В Украине число заболевших коронавирусом увеличилось до 218

В Украине по состоянию на утро 27 марта зафиксировано 218 случаев коронавирусной болезни Сovid-19. Из них 62 — на протяжении минувших суток.

Читать далее

Названо продукти, які оздоровлюють легені

Деякі продукти харчування позитивно впливають стан легень у період застуд. Наприклад, білий чай. За даними журналу Cuerpomente, він містить високу кількість антиоксидантних поліфенолів.

Читать далее