Осінній раціон: чому треба їсти гарбуз

Гарбуз – це дуже універсальний продукт, з якого можна готувати супи, гарніри і навіть десерти. При цьому гарбуз ще й надзвичайно корисний.

Читать далее

Коронавирус в Украине не отступает: новые данные за прошедшие сутки

По состоянию на утро, 21 сентября, в Украине с начала эпидемии общее количество пациентов с COVID-19 достигло 178 353. Только за прошедшие сутки зафиксировали 2 675 новых случаев.

Читать далее

Верховная Рада установила новые требования к продаже лекарств в интернете

17 сентября Верховная Рада установила новые требования к дистанционной торговле лекарственными средствами для лицензиатов ритейла. Парламент одобрил в целом законопроект (№3615-1) об изменениях к статье 19 закона «О лекарственных средствах относительно осуществления электронной розничной торговли лекарственными средствами».

Читать далее

На Дніпропетровщині — нові випадки COVID-19

За минулу добу в області виявили 136 нових випадків COVID-19. Натомість одужали – 117 мешканців Дніпропетровщини. Про це повідомляють у Дніпропетровській облдержадміністрації.

Читать далее

Чим потрібно снідати для хорошої фігури та здоров’я

Ритми кожної людини індивідуальні, і якщо ви не можете їсти одразу після того, як підірвалися з ліжка, знайте, що це — цілком нормальна річ, поїсте тоді, коли організм подаватиме сигнали.

Читать далее

Які напої можуть бути джерелами заліза

Залізо – це вкрай важливий для  функціонування гемоглобіну мінерал. Також воно відіграє значну роль у цілому ряді інших процесів в організмі.

Читать далее

Як мешканцям Дніпропетровщини убезпечитися від коронавірусної хвороби

Епідемія COVID-19 в Україні та світі поки що не відступає. Тож на часі ще раз згадати, яких правил потрібно дотримуватися, щоб не заразитися.

Читать далее

Реформа «вторинки»: як працює Дніпровська клінічна лікарня №4 (Фото)

Дніпровська клінічна лікарня №4 відома і в місті, і в області, і в Запоріжжі, і на Луганщині та Донеччині. У цьому закладі є дві найважливіші для пацієнтів речі: людське ставлення та професійні медики.

Читать далее

Где в Украине нельзя смягчать карантин: опубликован новый список

В Украине по состоянию на 18 сентября Киев и 19 областей не готовы к смягчению противоэпидемических мер. Об этом свидетельствуют данные Министерства здравоохранения, передает сайт «Сегодня».

Читать далее

Коронавірус на Дніпропетровщині: хвороба не відступає

За минулу добу коронавірусну хворобу виявили у 112 мешканців області. На COVID-19 захворіли 90 мешканців Дніпра, 6 – Павлограда, 3 – Кам’янського, 3 – Жовтих Вод, по двоє – Тернівки, Новомосковського та П’ятихатського районів, по одному – Кривого Рогу, Нікополя, Верхньодніпровського й Дніпровського районів.

Читать далее