Новий номер газети «Вісті Придніпров’я» розкаже про актуальні та цікаві події

У дощову погоду особливо приємно почитати цікаві новини за чашечкою кави. У черговому номері газети «Вісті Придніпров’я» ви дізнаєтесь про нові сегменти пасажирських перевезень в «Укрзалізниці», нові іменні стипендії та безпілотного лелеку.

Ексклюзивно. Ошибана або пресована флористика — це мистецтво створення картин з висушених пелюсток квітів, листя, стебел і насіння трав. Тобто, ошибана — це живопис рослинним матеріалом. Однак художник-флорист з Нікополя Наталія Пилипенко виконує пейзажі, натюрморти, квіткові композиції не тільки в традиційній японській техніці, а й сміливо експериментує. Про це і не тільки — в ексклюзивному інтерв’ю для читачів «Вістей».

Новини міста та області

Належна допомога хворим. У Дніпрі презентували концепцію міської програми паліативної допомоги невиліковно хворим.

Ситуація з екологією в області – наскільки все критично.

ДТЕК Дніпрообленерго готова посилювати мережі міст, які планують перейти на електроопалення. Дніпропетровщина за декілька років планує відключитися від центрального газового теплопостачання та перейти на електричну систему опалення. Про це йшла мова за круглим столом, в якому взяли участь керівництво області, ДТЕК Дніпрообленерго, а також  мери міст та комунальники

Реформа в дії

ПЕНСІЇ ПО-НОВОМУ: КОМУ додадуть, У КОГО віднімуть. Чергові кардинальні пенсійні зміни, прийняті Верховною Радою на минулому тижні, викликали вкрай неоднозначну реакцію як у експертів, так і у простих українців. Адже при всіх позитивних моментах у вигляді невеликих доплат і послаблень, реформа ще несе в собі міну уповільненої дії для майбутніх пенсіонерів, які вже зараз прикидають — чи доживуть вони до пенсії і чи не залишиться їм в підсумку лише «дірка від бублика».

Студентська пора. Ми навчалися на українському відділенні історико-філологічного факультету Дніпропетровського державного (а нині — національного) університету. Першокурсників було 50-40 дівчат і 10 хлопців.

Дніпровські лисиці поїхали до природного парку. Двом лисицям, які мешкали у колишній зоозоні Дніпра, знайшли новий дім.

Життєва історія: Велика сила мистецтва. Семен Долгоручко закінчив фінансово-економічний інститут. На цьому наполягла його мама, Мальвіна Іванівна, актриса місцевого театру. Мати-одиначка ростила сина сама і щоб прогодувати його мила під’їзди в сусідньому будинку.

Також для вас повна телепрограма та гороскоп для усіх знаків зодіаку, новини світу та оголошення. Не забувайте про рецепти від «Вістей» і цікаві історичні факти тижня, а також новини світської хроніки. Для тих, хто хоче допомогти пухнастим малюкам – традиційна рубрика від «Вірності».

Для того, аби завжди бути в курсі новини Дніпра, області та світу, завітайте на наш сайт vesti.dp.ua/  приєднуйтесь до нас у соціальних мережах.

Instagram — https://www.instagram.com/visti.dpua/,

Facebook — https://www.facebook.com/vesti.pridneprovia,

ВК — https://new.vk.com/id372823491,

Twitter — https://mobile.twitter.com/vistidnipо,

Нагадуємо, що триває передплата на «Вісті Придніпров’я», яку ви можете здійснити у будь-якому почтовому відділенні області

Передплатний індекс: 41804
*вівторок, четвер (з ТV-програмою)
1 міс.- 18, 72 грн.
3 міс. – 55,46 грн.

Або у відділі передплати газети «Вісті Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 або електронною поштою t.ovchatova@gmail.com


Метки: , , , , , , ,