Оскар 2018: усі переможці головної премії в галузі кіно
90-та церемонія нагородження кінопремії “Оскар” 2018 розпочалася 5 березня о 3:00 (за київським часом). Хто отримав статуетки “Оскар” цього року у 24 категоріях – читайте в матеріалі 24 Каналу.
На червоній доріжці “Оскара” зірки почали з’являтися о 18:30 за місцевим часом (4:30 за київським), а сама церемонія нагородження відбулася о 20:00 за місцевим часом (6:00 за київським часом).
Під час церемонії вручили нагороди у 24-ьох номінаціях.
Переможці церемонії Оскар 2018
Номінація “Найкращий фільм року”:
• “Назви мене своїм ім’ям” (режисер Лука Гуаданьїно);
• “Темні часи” (режисер Джо Райт);
• “Дюнкерк” (режисер Крістофер Нолан);
• “Пастка” (режисер Джордан Піл);
• “Леді-Птаха” (режисер Ґрета Ґервіґ);
• “Примарна нитка” (режисер Пол Томас Андерсон);
• “Секретне досьє” (режисер Стівен Спілберг);
• “Форма води” (режисер Гільєрмо дель Торо) – переможець;
• “Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі” (режисер Мартін Макдонах).
Номінація “Найкращий режисер”:
• Крістофер Нолан (“Дюнкерк”);
• Джордан Піл (“Пастка”);
• Ґрета Ґервіґ (“Леді-Птаха”);
• Деніел Дей-Льюїс (“Примарна нитка”);
• Гільєрмо дель Торо (“Форма води”) – переможець.
Номінація “Найкращий режисер”:
• Крістофер Нолан (“Дюнкерк”);
• Джордан Піл (“Пастка”);
• Ґрета Ґервіґ (“Леді-Птаха”);
• Деніел Дей-Льюїс (“Примарна нитка”);
• Гільєрмо дель Торо (“Форма води”) – переможець.
Номінація “Найкраща чоловіча роль”:
• Тімоті Чаламет “Назви мене своїм ім’ям”);
• Деніел Калуя (“Пастка);
• Деніел Дей-Льюїс (“Примарна нитка”);
• Гері Олдмен (“Темні часи”) – переможець;
• Дензел Вашингтон (“Роман Дж. Ізраел, Esq”).
Номінація “Найкраща чоловіча роль другого плану”:
• Сем Роквелл (“Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі”) – переможець;
• Віллем Дефо (“Проект “Флорида”);
• Вуді Гаррельсон (“Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі”);
• Крістофер Пламмер (“Всі гроші світу”);
• Річард Дженкінс (“Форма води”).
Номінація “Найкраща жіноча роль”:
• Саллі Хокінс (“Форма води”);
• Френсіс Макдорманд (“Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі”) – переможниця;
• Марго Роббі (“Я, Тоня”);
• Сірша Ронан (“Леді-Птаха”);
• Меріл Стріп (“Секретне досьє”).
Номінація “Найкраща жіноча роль другого плану”:
• Мері Джей Блайдж (“Ферма “Мадбаунд”);
• Елісон Дженні (“Я, Тоня”) – переможець;
• Леслі Менвілл (“Примарна нитка”);
• Лорі Меткальф (“Леді-Птаха”);
• Октавія Спенсер (“Форма води”).