Голова Васильківської громади розповів про життя району і людей

«У пріоритеті нашої роботи є людина. І це принципово», —  так розпочав своє одкровення для нашого часопису та ще й напередодні свята органів самоврядування Сергій Володимирович Павліченко, з квітня 2002 року — голова Васильківської селищної ради і з 19 грудня 2016 року — голова виконавчого комітету Васильківської селищної ради та Васильківської об’єднаної територіальної громади, до якої ввійшли три сільські ради: Великоолександрівська, Воскресенівська та Богданівська.

Читать далее

Європейські бази даних — в допомогу українському експортеру

«Електронні ресурси, регулювання та вимоги до експорту в ЄС» — під такою назвою в Центрі інформаційної підтримки бізнесу в Дніпрі, що заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу, відбувся корисний практичний тренінг для потенційних і діючих експортерів.

Читать далее

Відправна точка ощадливого виробництва — цінність для споживача

Так трактує Wikipedia концепцію ощадливого виробництва Lean production. А в перекладі з англійської мови Lean — пісний, стрункий, без жиру. Саме працювати «без жиру» і є основною метою концепції ощадливого виробництва, яка націлена позбутися всіх видів втрат і домогтися максимальної ефективності використання ресурсів шляхом поступального й безперервного вдосконалення всіх бізнес-процесів організації, спрямованих на підвищення задоволеності споживачів.

Читать далее

Про совість, щастя і вибори: у Дніпрі відомий телеведучий провів зустріч

Цими вихідними до Дніпра приїздив відомий телеведучий, головний редактор газети «Бульвар Гордона» та автор кількох книг Дмитро Гордон. У нашому місті у нього була досить насичена програма: по обіді він зустрівся зі студентами Університету митної справи та фінансів, увечері ж на нього чекала дещо доросліша публіка.

Читать далее

Перша регіональна Агроконференція AgroDay Dnipro

Аграрії Дніпропетровщини все активніше освоюють зарубіжні ринки. Сьогодні до 9% загального експорту сільгосппродукції припадає саме на наш регіон. Труднощі, з якими стикаються на шляху до зарубіжного споживача, а також існуючі нині можливості підтримки аграріїв обговорили під час першої регіональної агроконференції AgroDay Dnipro, організованої Центром інформаційної підтримки бізнесу, заснованим при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Читать далее

Павел Вишняков: «Днем я играю опера Трофимова, а ночью — танцую»

Главный «опер» страны Павел Вишняков успевает не только сниматься в новом сезоне детективного сериала, но и каждое воскресенье удивлять телезрителей своими выступлениями в известном танцевальном проекте.

Читать далее

Застуда чи грип: як відрізнити

Ознаки грипу та застуди бувають дуже схожими. Що спільного у цих захворювань, чим відрізняється грип від ГРВІ та як навчитися їх розрізняти, радить gazeta.ua з посиланням на Ivona.bigmir.net.

Читать далее

Виктор Шендерович об известном днепрянине: «Галич был одним из тех, кто вытаскивал нас на другой этаж…»

19 октября 1918 года в нашем городе, тогдашнем Екатеринославе, родился Александр Гинзбург (известный в мире как Александр Галич) — поэт, драматург, киносценарист, основатель одного из жанров бардовской песни.

Читать далее

Художник з Кривого Рогу перетворює стіни в унікальні картини (Фото)

У Кривому Розі стіни загальноосвітньої школи № 33 перетворили на картини. Автор — місцевий художник
Віталій Бигич, який зобразив на стінах пейзажі та визначні краєвиди міста.

Читать далее