Перейти Рубікон: як у Дніпрі виступав «Бумбокс»

Восени минулого року гурт «Бумбокс» випустив новий альбом «Таємний код: Рубікон». До новорічних свят колектив зіграв 16 концертів. Музичний тур триває, і нещодавно «Бумбокс» виступав у Дніпрі.

Читать далее

Любовь «поджидает» жителей Днепра в самых необычных местах

Сегодня — один из самых романтических и нежных праздников — День святого Валентина. Для кого-то — это отличный повод удивить свою вторую половинку, а для некоторых — возможность признаться в своих чувствах.

Читать далее

Артистка из Днепра покоряет мир своим огненным шоу (Фото)

Несколько лет назад «Вісті» публиковали интервью с днепровской артисткой огненного и светового шоу Евгенией Кириенко. За прошедшие два года она с командой побывала на гастролях в Турции и Китае, а еще коллектив дебютировал в недавно открывшей свои границы для зарубежных артистов столице Саудовской Аравии Эр-Рияде.

Читать далее

Самый взрослый художник из Каменского продолжает удивлять своими работами (Фото)

В чем заключается секрет счастливой жизни и долголетия? Семья, любимое дело, которое приносит удовольствие. В этом уверен Геннадий Темнышев — самый взрослый художник из Каменского, который с детства любит искусство и посвятил этому всю свою жизнь.

Читать далее

Мешканка Дніпропетровщини своїм талантом здивувала Європу

Сімдесятирічна жителька села Новоолександрівка, що на Дніпропетровщині, Любов Насєня володіє унікальним талантом: художнім свистом. Жінка не має музичної освіти, однак, як сама каже, спів лунає самостійно.

Читать далее

Художник из Днепра создает «съедобные» картины

Ежедневно нас окружает огромное количество продуктов питания. Однако использовать их можно не только в рационе, но и в искусстве. «Вісті» уже рассказывали о food-художнике (food с англ.

Читать далее

ДСП Kronospan для меблів: в чому переваги і особливості

Інтернет-магазин «ВіЯр» в Дніпрі пропонує великий асортимент ДСП «Кроноспан» для виготовлення меблів за доступними цінами. При покупці ДСП одним з найважливіших чинників вибору є виробник деревостружкових плит.

Читать далее

Символ року: щур закликає шанувати родину

Наближається Новий рік, що мине під знаком Білого щура. Яким буде цей рік, чим відзначиться? Певно, матиме яскраві риси розважливого звірка, який не тільки здатний здивувати людину вертким розумом і хитрощами, але й демонструє унікальні таланти.

Читать далее

Дніпро відвідав справжній маестро (Фото)

Справжній маестро, талановитий композитор та найшвидший піаніст у світі Любомир Мельник відвідав Дніпро у рамках Всеукраїнського музичного туру. Композитор та піаніст українського походження відомий як засновник «безперервної музики».

Читать далее

Гра на сірниках: українець створив незвичайні музичні інструменти (фото)

Творча людина, приватний підприємець Богдан Сенчуков із Жашкова, що у Черкаській області, створює музичні інструменти. Здавалося б, нічого незвичайного. Але особливість їх у тому, що вони зроблені з сірників та є справжнім прототипом оригінальних за звучанням, параметрами та структурою інструментів.

Читать далее