Мешканка Дніпропетровщини своїм талантом здивувала Європу

Сімдесятирічна жителька села Новоолександрівка, що на Дніпропетровщині, Любов Насєня володіє унікальним талантом: художнім свистом. Жінка не має музичної освіти, однак, як сама каже, спів лунає самостійно.

Читать далее

Художник из Днепра создает «съедобные» картины

Ежедневно нас окружает огромное количество продуктов питания. Однако использовать их можно не только в рационе, но и в искусстве. «Вісті» уже рассказывали о food-художнике (food с англ.

Читать далее

ДСП Kronospan для меблів: в чому переваги і особливості

Інтернет-магазин «ВіЯр» в Дніпрі пропонує великий асортимент ДСП «Кроноспан» для виготовлення меблів за доступними цінами. При покупці ДСП одним з найважливіших чинників вибору є виробник деревостружкових плит.

Читать далее

Символ року: щур закликає шанувати родину

Наближається Новий рік, що мине під знаком Білого щура. Яким буде цей рік, чим відзначиться? Певно, матиме яскраві риси розважливого звірка, який не тільки здатний здивувати людину вертким розумом і хитрощами, але й демонструє унікальні таланти.

Читать далее

Дніпро відвідав справжній маестро (Фото)

Справжній маестро, талановитий композитор та найшвидший піаніст у світі Любомир Мельник відвідав Дніпро у рамках Всеукраїнського музичного туру. Композитор та піаніст українського походження відомий як засновник «безперервної музики».

Читать далее

Гра на сірниках: українець створив незвичайні музичні інструменти (фото)

Творча людина, приватний підприємець Богдан Сенчуков із Жашкова, що у Черкаській області, створює музичні інструменти. Здавалося б, нічого незвичайного. Але особливість їх у тому, що вони зроблені з сірників та є справжнім прототипом оригінальних за звучанням, параметрами та структурою інструментів.

Читать далее

Евгений Клопотенко: «Я хочу изменить культуру питания в Украине»

Евгений Клопотенко — кулинарный эксперт, автор популярного в Украине кулинарного сайта klopotenko.com. А еще Евгений основал компанию по производству варенья и соусов «Гастромайстерня Confiture» и является постоянным экспертом программы «Сніданок з 1+1».

Читать далее

У Дніпровському почав працювати ще один сімейний лікар

Жителям Дніпровського можна не хвилюватися за своє здоров’я. Нещодавно перед людьми постали наслідки медреформи – один сімейний лікар на все селище, який просто фізично не зможе охопити усіх місцевих.

Читать далее

До Дніпра з концертом приїхали «котики»

Цей гурт має дуже незвичну назву — «Jazzforacat», що означає «Джаз для кота». Шанувальники ж називають
їх просто «котиками». Нещодавно учасники Х-Фактора завітали з концертом до Дніпра.

Читать далее

Дизайнер из Днепра создает «вкусные» и «живые» украшения (Фото)

Профессионализм каждого мастера заключается в реакции и эмоциях, которые ощущают окружающие, глядя на его работы. Для создателя ценно, когда человек восхищается предметами, сделанными из полимерной глины, которые выглядят как настоящие.

Читать далее