Незвичні мандри: дівчина з Кривого Рогу підкорює гірські вершини (Фото)

Дівчина з Кривого Рогу в складі групи з 11 чоловік підкорила вершину стратовулкану Кіліманджаро. Ліна  Малюга закінчила географічний факультет Криворізького педуніверситету, зараз живе в Китаї і не перестає мріяти про гори.

Читать далее

Іван Чубар з Дніпропетровщини: «Дозволю собі сказати — я щаслива людина» (Фото)

«Можливо тому, що мама народила мене в особливий день Покрови Пресвятої Богородиці, а тато ще змалку навчав жити по совісті. А потім ще й доля моя склалась якось по-особливому, що інколи, не на жарт, називаю себе «везучим».

Читать далее

Днепрянин побил более 20 рекордов по сборке кубика Рубика

В свои 20 лет Александр Иванчак из Днепра — 23-кратный рекордсмен Украины по сборке кубика Рубика. Как возникла идея собирать вслепую, почему спидкубинг стал для Александра не только хобби — в эксклюзивном интервью «Вістям».

Читать далее

Олександр Ігнатуша: «Щоб в Україні з’явилось якісне кіно, потрібно знімати»

4 лютого на телеканалі 2+2 о 20.30 стартує новий сезон детективного серіалу «Опер за викликом» про роботу Департаменту кримінальної розвідки. Глядачі більше року спостерігають за пригодами команди агентів, які в кожній серії беруться за розслідування заплутаних справ, проникаючи у світ кримінальних угруповань.

Читать далее

Реставратор-переплетчик из Днепропетровщины прославил Украину (Фото)

В городе Каменское Днепропетровской области живет мастер, который занимается необычным ремеслом. Геннадий Темнышев — реставратор-переплетчик. Его работы завораживают дух и вызывают чувство гордости за талантливых украинских мастеров.

Читать далее

Габріелла Массанга: «Зрозуміла, що хочу бути телеведучою, коли почала говорити»

Вродлива жінка, турботлива мама, хороша дружина, вдячна донька та вірна подруга — саме такою є відома телеведуча «5-го телеканалу» Габріелла Массанга.

Читать далее

Днепрянин рассказал о первых «шагах» всем известной академии

За 100 лет существования Национальной академии наук Украины представлено множество имен ученых, внесших бесценный вклад в развитие не только отечественной, но и мировой науки.

Читать далее

Надія Кірса: «У В’єтнамі отримуємо зарплату у мільйонах»

Більшість людей усе життя проводять у країні, в якій народились, хіба що інколи подорожують. А є ті, котрі перебувають у постійному пошуку, прагнуть кардинальних змін.

Читать далее

Спорт полностью «поглотил» жизнь чемпионки из Днепропетровщины (Фото)

В свои 17 лет Валерия Иваненко из Пятихаток — надежда украинской легкой атлетики, ведь каждое высокое спортивное достижение — это весомый вклад в международный престиж Украины.

Читать далее

Красавица из Днепра поборется за самую дорогую корону в мире

Как вы думаете, в каком городе живет красавица, которая единственная из Украины попала в пятерку топ-
моделей мира, участвовала в конкурсах красоты «Королева Украины», «Супермодель России», «Miss Fashion TV» и многих других?

Читать далее