Житель Дніпропетровщини знайшов собі незвичайне захоплення (фото)

Мешканець Дніпропетрощини знайшов собі вельми незвичайну справу. Колекціонування та реставрація мініатюрних двигунів для авіамоделей — захоплення у наші часи доволі рідкісне.

Читать далее

Кондитер із Дніпра створює справжні солодкі шедеври (фото)

У домашній кондитерській дніпрянина Дмитра Нікіфоренка відбуваються дива та народжуються солодкі шедеври. Коли бачиш його торти, здається, що це справжні предмети — музичні інструменти, автомобілі, палаци і навіть каструлі з борщем — тільки зменшені в декілька разів.

Читать далее

Багатогранний талант відомого журналіста Дніпропетровщини

14 вересня Семену Даниловичу Ковальчуку мало б виповнитися 80 років. Його багатогранна творчість, особливий характер, відношення до людей завжди заслуговували поваги та шанування.

Читать далее

Житель Днепра на велосипеде объехал всю Европу

«Гул пенящихся океанских волн, красота скалистой растительности, солнце, поглощаемое океаном, и мерцание маяка…» Именно такая картина предстала перед глазами частного предпринимателя из Днепра Олега Шишова, когда он исполнил свою мечту — добрался до мыса Рока в Португалии.

Читать далее

На Дніпропетровщині мешкав єдиний аграрний Герой України

Вуйчицького знають на Дніпропетровщині як єдиного аграрного Героя України, депутата багатьох скликань обласної та районної рад, депутата Верховної Ради СРСР останнього скликання.

Читать далее

Его достижениям могут позавидовать даже мастера спорта

Николай Кучеев в жизни мало чем отличался от простых обывателей Павлограда. Невысокий и неказистый, с небольшой грустинкой на лице. Часто его можно было встретить в центральном парке города, неспешной походкой прогуливающегося среди деловито снующих горожан.

Читать далее

Олеся Лейченко: «Участие в шоу «Голос країни-10» — незабываемый этап моей жизни»

Музыка и вокал присутствует в жизни каждого из нас. Если мы не поем профессионально, то делаем это в караоке, с близкими за праздничным столом или просто напеваем понравившуюся мелодию.

Читать далее

На Дніпропетровщині згадали видатного земляка (фото)

«З болем у серці хочу розповісти про свого незабутнього тата…». Таким він був, наш Станіслав Трохимович Воротніченко, якого знала рідна Васильківщина, а далі і Дніпропетровщина, як начальника ПМК-14, голову двох колгоспів: імені Леніна та імені Богдана Хмельницького, начальника Васильківського районного управління сільського господарства.

Читать далее

Жительница Днепра создает для детей настоящую сказку (фото)

Жительница Днепра Алена Круликовская уже около десяти лет работает Снегурочкой. Давайте вместе с ней вспомним, как в детстве с нетерпением ждали подарки под елкой и верили в Дедушку Мороза и Снегурочку.

Читать далее

Анна Голованьова: «Відтворювати зимову красу — це суцільне задоволення»

Уже зовсім скоро настане улюблене свято дітей та дорослих — Новий рік. Ми активно шукаємо подарунки, розвішуємо на вікнах паперові сніжинки, плануємо святкове меню… Для багатьох найголовніше цієї пори — якнайгарніше декорувати «лісову красуню».

Читать далее