Технічне обслуговування газових мереж від Дніпропетровськгазу: надійно, безпечно, професійно

Блакитне паливо – вкрай необхідний енергоресурс, наявність якого важлива в умовах війни. І не менш важливо дбати про газову безпеку, адже кожен витік газу у квартирі, будинку чи на підприємстві – може обернутися нещасним випадком.

Читать далее

Іван Вакуленко: «Нашу продукцію і власні розробки можна експортувати до Європи»

Війна стала поштовхом для інтеграції України з Європейським Союзом. Зокрема, в економічному і військовому сенсі. Проте існують галузі, в яких така інтеграція вже відбулась, наприклад, газорозподільній.

Читать далее

Житель Днепра на велосипеде объехал всю Европу

«Гул пенящихся океанских волн, красота скалистой растительности, солнце, поглощаемое океаном, и мерцание маяка…» Именно такая картина предстала перед глазами частного предпринимателя из Днепра Олега Шишова, когда он исполнил свою мечту — добрался до мыса Рока в Португалии.

Читать далее

На Дніпропетровщині мешкав єдиний аграрний Герой України

Вуйчицького знають на Дніпропетровщині як єдиного аграрного Героя України, депутата багатьох скликань обласної та районної рад, депутата Верховної Ради СРСР останнього скликання.

Читать далее

Его достижениям могут позавидовать даже мастера спорта

Николай Кучеев в жизни мало чем отличался от простых обывателей Павлограда. Невысокий и неказистый, с небольшой грустинкой на лице. Часто его можно было встретить в центральном парке города, неспешной походкой прогуливающегося среди деловито снующих горожан.

Читать далее

Олеся Лейченко: «Участие в шоу «Голос країни-10» — незабываемый этап моей жизни»

Музыка и вокал присутствует в жизни каждого из нас. Если мы не поем профессионально, то делаем это в караоке, с близкими за праздничным столом или просто напеваем понравившуюся мелодию.

Читать далее

На Дніпропетровщині згадали видатного земляка (фото)

«З болем у серці хочу розповісти про свого незабутнього тата…». Таким він був, наш Станіслав Трохимович Воротніченко, якого знала рідна Васильківщина, а далі і Дніпропетровщина, як начальника ПМК-14, голову двох колгоспів: імені Леніна та імені Богдана Хмельницького, начальника Васильківського районного управління сільського господарства.

Читать далее

Жительница Днепра создает для детей настоящую сказку (фото)

Жительница Днепра Алена Круликовская уже около десяти лет работает Снегурочкой. Давайте вместе с ней вспомним, как в детстве с нетерпением ждали подарки под елкой и верили в Дедушку Мороза и Снегурочку.

Читать далее

Анна Голованьова: «Відтворювати зимову красу — це суцільне задоволення»

Уже зовсім скоро настане улюблене свято дітей та дорослих — Новий рік. Ми активно шукаємо подарунки, розвішуємо на вікнах паперові сніжинки, плануємо святкове меню… Для багатьох найголовніше цієї пори — якнайгарніше декорувати «лісову красуню».

Читать далее

Иван Лазаренко: «Точку в истории с братом Павлом поставит время»

В советское и перестроечное время на Днепропетровщине он был главным инженером и секретарем парткома колхоза им. Щорса, руководил легендарным колхозом-миллионером им.

Читать далее